Свінгери - звучить прикольно....

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ну, рівнувати до вібратора це вже комплекс неповноцінності.
Нарахунок "дєвкам по вібратору пацанов в кабак", ці слова говорять самі за себе. Чому пацанів в кабак, якщо нам вібратори, то їм також можна цяцьку купити в секс шопі, ні?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, може й комплекс. Але займатися свінгерством це також прояв блядства.
І ніякими мудрими словами блядство ні за що не заховаєш.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ото провокацію запустили... Панове! дорослі люди, а на таку дешеву провокацію повелися... Автору зачьот... :D  :D  :D
Зображення
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я тобі можу розказати що таке б....ство...
Культурна сім"я пішла до культурної сім"ї в гості, посиділи, випили, чоловік десь в туалеті трахнув хазяйку, вона побачила, з мєсті вилізла на хазяїна, він побачив, набив йому морду, хазяйка побачила, подерла морду їй.... Оце свінгери-партизани на Україні...
Якщо хтось однолюб, ну то й добре, хай живуть гарно і вірно аж до смерті. Кланяюсь... Ну але якщо людина любопитна, хоче спробувати і так, туда, і сюда, то хай це буде в формі гри , а не мордобоя...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Я думав Єство чи хтось власним досвідомп оділиться  ... А тут тільки "харашо чи погано"... Хрін його знає... де добре... :)
Зображення
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Золушка писав: Ну, рівнувати до вібратора це вже комплекс неповноцінності.
Нарахунок "дєвкам по вібратору пацанов в кабак", ці слова говорять самі за себе. Чому пацанів в кабак, якщо нам вібратори, то їм також можна цяцьку купити в секс шопі, ні?

не ну если хотите то тоже в кабак, просто мужики умеют получать удовольствие от выпитого спиртного, и драка это тоже своего рода кайф, вам не всегда дано понять :)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

А блядство і починається з любопитсва. Всі чогось думають, що у інших чоловіків
квадратні і на бік.  :D  А культурна форма чи ні - це другорядне питання  :D Як на мене лучше морду набити. По- пацанячому. По-нашому. По-козацьки.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ага-ага, і йому, і їй... Так, це по-нашому.....
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Belamor писав: А блядство і починається з любопитсва. Всі чогось думають, що у інших чоловіків
квадратні і на бік.  :D  А культурна форма чи ні - це другорядне питання  :D Як на мене лучше морду набити. По- пацанячому. По-нашому. По-козацьки.

Підтримую. А то починається виправдання звичайної зради. Як дитячий садок - довіряємо, цікаво як то і т.д. Термінів навигадували... Тільки щоб не називати речі своїми іменами. І получається, що брешемо самі собі. А як не крути: коли ти займаєшся сексом з іншим, то зраджуєш чоловіку і навпаки. Навіть якщо обоє знають про це.
І для себе це можна називати хоч якими хочеш словами, і переконувати себе можна в чому-завгодно... а все одно зрада получається.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Зрада... Зрадити можна і словом, і думкою, не обов"язково с кимсь спати. Зрада це коли зробиш щось що другому не подобається, або зашкодить, або якась брехня.
Ми привикли на все це дивитись однобоко. Ви підіть і скажіть мусульманові в якого декілька жінок, що вони займаються бл...твом, то він вам горло переріже, так, по-пацанячому... Або скажіть це в Тібеті, де ще збереглись шлюби в яких одна жінка і декілька чоловіків, розсміються вам в очі і щиро пожаліють.
Егоїстичні ми, кричимо про культуру, але якось тею ж культурою дуже не славимось, навіть навпаки...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, Я живу в Україні  :) І не збираюся асимільовуватися або втрачати рештки своєї НЕПОВТОРНОЇ культури. В моїй культурі блядство - це погано.

З.І. Нікого не хотів образити.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

sashka, та ти не соромся, приєднуйся..... :D
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

To All: Аху...ть, о народ ломанувся! Не встигаю читати, не те, щоб свої 5 коп вставити!!  :shock:
Цікава статистика: половина форумчан десь втайки в душі виправдовує сабж, половина - категорично не сприймає, імхо звичайно...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

корочше, після шести сторінок я все ж таки зробив висновок, що набожність і законсервованість наших хліборобів і сталеварів всеодно бере верх. Люди бояться або згрішити або в них просто комплекс СССР, бо зрада якась там.... ніхт фірштейн, якщо чоловік/дружина не проти, то яка нафіг зрада ?
І от мене давно ще одне питаннячко мучає: цілуватися в щічку - нормально, грати в "платочок" на весіллі - нормально, секс - ніфіга не нормально. Це кажись тому, що для людей "секс" - це щось страшне і виносити бодай навіть розмову за межі сім'ї - непорядок... ну поприкалуватись ще можна, а от щось серйозніше - лише в компанії без свої половинки і то щоб похвастатись.
Це називають "європейською культурою"(keepo так казав)... і нікуди ми не дінемось, бо накінець-то потихеньку зливаємось зі світом хоч і з відставанням в 60-70 років. Просто люди там розкутіші. Секс - це задоволення, як спорт, куріння, поїдання солодкого і т.п.
так от...
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ага значить якщо прийдуть в твій будинок і трахнуть твою жінку то ти будеш не проти? Я проти такої "культури". І справа не в розкутості. Справа в цінуванні одне одного.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти