Розлучення

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Як ставитесь до розлучень?

За, раз люди вирішили - так і буде
18
69%
Категорично проти - сім"ю треба зберегти
8
31%
Мені всеодно...
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 26

Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Розлучення

Повідомлення sati »

Belamor писав:
sati писав:P.S.Жінка має ходити на роботу, встигати готувати сніданки на 7 годину ранку, прати найсмердючіші носки (така наша доля) :cry:
Жінки самі з себе роблять мам для чоловіків. В більшості випадків самі ж і дозволяють сісти собі на шию.
Я не вважаю що коли твоя кохана людина нагодована і в неї на роботі в животі ніякий марш не грає то це є турботою материнства, це є елементарний прояв того що хочеться для людини робити все і навіть більше, навіть навчитися той борщ готувати.
:?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

Я живу 4 роки сам, навіть трохи більше і годую себе сам. Жінка мені чи мама для цього непотрібна вже давно. Якщо чоловік не може себе нагодувати ( є такі шо чекають поки жінка прийде все подасть, навіть нагріти не може), то який це нах чоловік, мудак якийсь.
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Розлучення

Повідомлення sati »

black писав:Я живу 4 роки сам, навіть трохи більше і годую себе сам. Жінка мені чи мама для цього непотрібна вже давно. Якщо чоловік не може себе нагодувати ( є такі шо чекають поки жінка прийде все подасть, навіть нагріти не може), то який це нах чоловік, мудак якийсь.
Повністю з тобою згідна, але чому кожен ранок не вставши з ліжка "А шо ми будим снідати?", тільки з роботи прийшовши "Шо в нас вкусненьке?"
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення manover »

P.S.Жінка має ходити на роботу, встигати готувати сніданки на 7 годину ранку, прати найсмердючіші носки (така наша доля) :cry:

Sati, у нормальних чоловіків руки ростуть з потрібного місця - приготуємо хавчик самі, а пранням і "автомат" може зайнятись.
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

sati писав:Повністю з тобою згідна, але чому кожен ранок не вставши з ліжка "А шо ми будим снідати?", тільки з роботи прийшовши "Шо в нас вкусненьке?"
Не знаю, чому у тебе так... Я взагалі не снідаю. А ввечері щось собі приготую або сам, або з гьорлою. Готувати мені подобається, але кумарить мити посуду. Щоб зробити саму якусь банальну вечерю, треба засрати половину посуду на кухні. Наприклад, готуєм котлети, макарони і салат. Тарілка, де ми будем робити фарш, кастрюла для макарон, тарілка для салату, доска, на якій ріжем, ніж, лопатка, якою будем перекидати, сковорідка, ложка, якою будем мішати салат, тарілка і виделка якими будем їсти. Це п-ц. І після того, як ти поїв, треба мити цю гору брудного посуду. А в тебе кайф від того, що ти поїв, хочеться полежати і понасолоджуватись цим, а не мити посуд. Харить це...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Belamor »

купи посудомийну машину - сила.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення Black »

Ні в кого з знайомих нема. Хотілося б побачити її в дії.
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Розлучення

Повідомлення sati »

manover писав:P.S.Жінка має ходити на роботу, встигати готувати сніданки на 7 годину ранку, прати найсмердючіші носки (така наша доля) :cry:

Sati, у нормальних чоловіків руки ростуть з потрібного місця - приготуємо хавчик самі, а пранням і "автомат" може зайнятись.
Ладно спорити не буду, хоча треба насолоджуватися свободою незаміжжя і кучою тих проблем з чим це повязано.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Саня »

Я помив раз посуд... в гостях у знайомої... поки вона вже спала...
Потім отримав пілюлєй. Виявляється цим ділом має займатися посудомийна машина :-)
Більше такої дурниці не робив.
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: Розлучення

Повідомлення Forever_autumn »

розлучення. щоб уникнути його, варто бути компромісними і цінувати обов*язки свої та іншу людину.
хоча. на крайняк. якщо вже того не уникнути, звичайно краще розлучитися, ніж мучитись з тою так званою половинкою
якщо чесно. то це є те, чого я найбільше боюсь.
(але мені воно не світить поки в силе певних обставин :razz: )
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення keepo »

цінувати обов*язки свої та іншу людину
ІМНО, на корню неправильний підхід. Які обов"язки? про що ви говорите? От після цього і починається ниття дружини "кухня, дитина, стіралка...", чоловіка "шланги, труби, лампочки, цвяхи...".
Будьте попроще. Мене вбила позиція Саті. З одного боку вона каже, що кохану людину неможна не нагодувати, а з іншого жаліється, що місце жінки біля плити. Одне твердження протирічить іншому - це прямий шлях до депресії і вийо****ння мозку один-одному. Нажаль така ситуація є показовою :((
Я не розумію як можна людині сказати, що щось є її обов"язком. Пардон, якщо ви хочете розділити ОБОВ"ЯЗКИ, то записуйте це в шлюбному контракті... хоча, ні. ми ж по коханню і "все для тебе" і тд...
Про обов"язки може сказати начальник, з яким я маю трудову угоду. а шлюб - рівноправне діло і казати, що людина щось тобі винна тільки за штамп в паспорті нонсенс (майно до уваги не берем).

Це все має бути на рівні розуміння в сім"ї - якщо ви щось робите, з розрахунком, що ваша половинка за це зобов"язана зробити щось інше, то краще відразу забийте на це діло великий товстий... ну думаю всі зрозуміли. Зекономите багато нервів і часу ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Belamor »

+1 Повністю згідний.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: Розлучення

Повідомлення Forever_autumn »

обов*язки є у всіх. залежно як їх сприймати. якщо з радістю -- то це є приємний обов*язок. якщо як ярмо-- ну тоді він і буде ярмом. так шо не нада тут ета :)
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Розлучення

Повідомлення Belamor »

Ніфіга. Якщо ставитися до того як до ОБВЯЗКУ то це вже ЗОБОВЯЗУЄ. Звідти вічні ділеми ярмо чи радість.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Розлучення

Повідомлення SunSeth »

А я погоджусь з Forever Autumn...
Відповісти