Прямолінійність чи мовчанка?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Прямолінійність чи мовчанка?

Повідомлення суперстраусятко »

Дуже часто можна спостерігати картину, коли людина з тобою туже привітна і лю*бязна, вона усміхається тобі, розмовляє з тобою, але в той же самий час ти точно знаєш що вона не може тебе терпіти і при першій же нагоді наговорить про тебе купу неприємних речей іншим.
Звичайно ти також будеш не в програші і при першій же можливості спустиш йому шину в машині, чи “абсолютно нечайно” впустиш йому цеглу на ногу…
Ось ще одна ситуація : Вам відверто не подобається наприклад нові джинси вашого друга. На вашу думку вони просто жахливі, і в них навіть на вулицю вийти стидно. Але ваш друг від них у захваті. Ви скажете йому про свою думку чи змовчите, щоб не псувати настрій другу?
Або наприклад у відносинах з начальством. Потрібно одразу казати що не подобається без вагань. Чи краще промовчати, щоб не збільшувати можливість “полетіти” з роботи.
Так ось до чого я веду. Чи варто бути прямолінійним у таких ситуаціях чи варто мовчати, не псувати “дружні ” відносини з людиною,тобто не сваритись? Це також питання масок, які ми одягаємо, при спілкуванні. Чи маєте ви якісь такі “маски”
І чи варто їх мати?

volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

В житті потрібно бути дипломатом. Не все зводиться до особистого ставлення до людини. Але я особисто людина більш прямолінійна, за що інколи і страждаю.
Зображення

Black
Адміністратор
Адміністратор
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Прямолінійність чи мовчанка?

Повідомлення Black »

суперстраусятко писав: Вам відверто не подобається наприклад нові джинси вашого друга. На вашу думку вони просто жахливі, і в них навіть на вулицю вийти стидно. Але ваш друг від них у захваті. Ви скажете йому про свою думку чи змовчите, щоб не псувати настрій другу?

Скажу - шо за фуфєл ти купив, тобі срочняк треба в передачу "Снімітє ето нємєдлєнно". :D

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Нарахунок друзів - якщо мені не подобається так і кажу "я б собі такі не брав..."
Начальство: якщо якась справа, яка залежить вд мене, то буду стояти на свому, оскільки сам підбираю оптимальний варіант. Якщо начальство вирішує так, а мене бере виконавцем, то можу хіба запропонувати, а битись головою об стіну нема чого.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/

Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Повідомлення Yurez »

Намагаюся притримуватися лінії дипломатичності, але рідко так виходить. як каже "маска", яку надів в даний момент - так і ляпаю. Багато вже раз влітав в халепу із-за занадто вільного язика.

Щодо штанів, одягу та інших дрібниць - завжди кажу те, що думаю. АЛЕ! Давно вже зрозумів - дівчатам не тільки не можна казати правду про зовнішність, а треба навіть брехати, інакше буде "абіда на всю жись".

Про роботу- серйозне питання, тут не можна розділити на або-або. Це ціла наука кар'єризму. Узагальнюючи можна сказати так: "Коли треба - посміхайся(, тримаючи дулю в кармані :D ), а інколи треба і кулаком по столі погупати :x , та горло подерти. :evil: "
а правда,.... хммм , на роботі непотрібна, хіба що про когось. :)

MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Контактна інформація:

Повідомлення MORRIGHAN »

ага, цікава тема для дискусії. от я, висказавши всю свою думку про начальство, ледь не вилетіла під три чорти... потім прийшлось іти до нього за послугою. так раніше багато висловлювалась, бо не люблю лицемірства і улесливих слів, а ще, коли люди просто неправі, а інші від цього страждають. але життя таке, що всі свої слова бажано тримати при собі, і, коли хтось помиляється, казати йому про це якимись натяками, непрямолінійно. в житті всяке буває, може, вам потім до тієї людини ще за допомогою доведеться звернутися...
Carpe Diem

Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Azazello »

Людям, які завжди говорять правду в очі дуже важко в житті. На мою думку, бувають такі ситуації, коли треба затиснути зуби, матюкнутися про себе і просто змовчати

Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення Lilyusya »

Нарахунок людей, які в обличчя посміхаються, а за спиною обговорюють і все перекручують так як їм вигідо, я можу скзати, що з такою людиною я більше, ніж про погоду стараюсь не говорити.
А у випадку з джинсами можу сказати, що якщо це мій друг/подружка чи близька людина скажу відразу своє фе, але якщо це просто знайома/знайомий - то просто промовчу.
А у відносинах з начальством стараюсь бути стриманою, не панікувати, все вислухати і без всяких емоції в діловому стилі висловити свою незгоду. Якщо інакшого виходу немає - то погоджуюсь, але роблю це так, щоб він зрозумів, що це я роблю, як виняток і в останнє.
А взагалі вважаю, що потрібно в житті бути гнучкою людиною, поганно бути і промолінійною, і мовчазною.

MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Контактна інформація:

Повідомлення MORRIGHAN »

Lilyusya, дійсно, ти права, важко...
Carpe Diem

Alexandoros
Спамер
Спамер

Повідомлення Alexandoros »

От мені харашо, якщо я кажу що треба робити так, то начальство завжди погоджується, патамуша все одно ніхто не понімає як я це роблю :)

Модератор шаман ти аданака....

MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Контактна інформація:

Повідомлення MORRIGHAN »

мене тож не розуміють, але заперечують, а я роблю по-своєму, а потім виходить, що я була права. і шо тут паробіш
Carpe Diem

mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Коли начальство говорить "нада", то значить шо жираф большой, ему відней... а потім, коли начальство пойме свою тупость, то зроблю по своєму...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...

Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення Лукава »

И вот опять попала я впросак,
Никак не справлюсь со своей натурой
Язык - мой самый старый злейший враг,
Порою из меня такую строит дуру.

Казалось бы достаточно ума,
Помалкивай, а то себе дороже,
Потом раскаиваться буду я сама,
Остановись! Но все же, все же, все же...
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"

SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Я людина прямолінійна, деколи аж занадто -- говорю що бачу і що бачу те говорю по своїй природі.
Але маю собі на увазі таке правило: Тримай ворогів при собі і друзів втримаєш.

Viktor Sergeevich
Новачок
Новачок

Повідомлення Viktor Sergeevich »

Для начала - трохи філософії.
---Початок---
В цій жизні все робиться для чогось і з якоюсь метою. Навіть якщо шось робиться просто так - то це брєд, бо воно робиться з метою зробити "просто так", шоби потім в опредєлєнний момєнт використати зроблене "просто так" для своєї мети або свого самоутвєрждєнія.
---Кінець----

1. Якшо з людиною неприємно общатися - то хто заставляє це робити? Зрозуміло послати її на при зустрічі не дозволить стереотип спілкування, який примушує спитати як справи, хоча тобі відверто кажучи насрати з великої гори на ті справи...
Але, ніщо не мішає перетворити таку розмову на відпочинок, якшо вести її в іронічному тоні. Це буде значно приємніше.

2. За штани - треба казати, якщо є неприємний запах тіпа "кака"... Мішає тобі, то буде мішати й іншим. А вигляд - понятіє субєктівне. Навіщо виказувати своє "фе"? Просто так? Дивися тєорію вище. Якшо й скажеш, то це робиш підсвідомо тільки для того щоб показати що в тебе смак кращий і ти є вища в развітії істота, ніж таваріщ.

3. Начальство любити треба. Вони ж тебе люблять регулярно? Так ото ж...

Відповісти