Чим я можу похвалитись?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Poison писав: black,мля ти за кого нас маєш ану ізвенісь а то гузло натовчем, :D
Маю золоті руки з правильною заточкою і правильним місцем проізростанія ,також є в комплекті світла голова ,але всьому недає розвиватись природня лінь ,з якою мені лінь боротися. :D


Повір мені, що твої і мої знання більші, ніж у більшості (я здавав декілька тестів Brainbench, памятаю, якийсь не пройшов, але результат був кращий, ніж у 75% від тих, що здавали), але все одно вони недостатні. В принципі людина може навчитися багато чого. Самоосвіта річ хороша і вона явно передбачає бажання і інтерес, але якщо її поєднати ще з нормальним навчанням (яке відсутнє у Луцьку!), то результати звичайно були б значно кращі...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Вау, ику Блека досягає 220 одиниць..., генії серед нас..., і живі. 8)
black закохав
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

це ж прикольна тема - давайте хвастатись своїм рівнем інтелекту. Я кажись більше 140 не набирав, правда є одне "НО" - всі тести були російською і заморочок з їхнім алфавітом я просто не вирішував
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене десь 130 з гаком...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А ше давайте похвастаємся розміром піпіськи :D , або об"ємом грудей :D. Також показники які заслуговують на увагу.
А взагалі вся ця забавка нагадує один гарний анекдот:
" ..........
-Куме бачите яка розумна людина 4 мови знає!!!
- Ага, бачу! І шо воно йому дало?"
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ги sashka, ти права стара обізяна ,і все то ти знаєш і все то ти вмієш :) ,хочу сказати що наприклад тести IQ видають різні результати в одному в мене було 127,а в іншому 143 ,це при тому що пан Буш має всього 98 одиниць :shock: і чому нам таким розумним не правити всесвітом :lol: .
Patria o Muerte
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

ОФФ: дайте ссилочку на тест. Може і я похвастаюсь :D :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Херня то все... Тупа тема... Відповідь авторки ми так і не почули, чи мо їй нема чим хвалитись... А підбивати інших хвалити самих себе ІМХО тупо...
------
Хвали мене моя губо, бо розірву від вуха до вуха...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Хвали мене моя губонько ,а то пірву від вуха до вуха... А Суперстраусятко як завжди в свому репертуарі нашкрабає якусь тему і в кущі,пазор адназначнаа.
Patria o Muerte
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Слухай Poison, шо це за неподобство?
:( А Суперстраусятко як завжди в свому репертуарі нашкрабає якусь тему і в кущі,пазор адназначнаа !

Це я значить в кущі да??? Це мені пазор???? Просто відверта наглість!!!! Шо думаєте буду зараз перед вами виправдовуватись? НЕА!! Не дождетесь! :evil:
А і ще на рахунок
адназначнааа

! Ти знаєш шо це улюблене слово Жиріновського. Послухай його якось, він ще ні разу не виступав щоб не сказати цього слова. Ну це я так до слова…
А ще, спеціально для тебе, дуже корисна інформація: страуси не ховаються в кущі вони ховають голову в пісок...
А не знаєте то краще не пишіть! Блін… в мене дома навіть інтернета нормального не було останні 3 дні, і як я мала шось писати мені цікаво… По друге шо це за вислів
Як завжди в своєму репертуарі

! Можна подумати, я ніколи нічого не пишу, і ніколи нікому не відповідаю.
Шановний mix_forever! Так, буду писати дуже культурно, щоб нікого не обідити, а то зараз знов напишу лишнього… Дуже було цікаво почути вашу думку, щодо створеної теми.
Херня то все... Тупа тема...

Одразу видно, що писала освічена людина, такі інтелектуальні фрази… Треба буде в тебе повчитися так писати…
Так, можливо тема і дійсно не дуже цікава, але мені здається, (це звичайно суто моя суб*эктивна думка), що ця тема краща, за «Анальний секс», »Матюки», «Инструкция по лишению невинности». Хоча звичайно в кожного є своя думка з приводу того, яка тема є для нього цікавішою чи кращою…
Крім того, тобі не здається, що краще щось написати, ніж не писати взагалі нічого. А ще дуже добре запам*ятала фразу когось із форуму «не подобається не читай»! От тобі я кажу те саме!!!!!! Вперед, заходь на ті теми, які тебе цікавлять і залишай там свої повідомлення! А критикувати в тебе добре виходить… Просто природжений критикант.
А зараз фраза, яка напевно виграла б приз «Найрозумніша фраза року» :
А ше давайте похвастаємся розміром піпіськи , або об"ємом грудей . Також показники які заслуговують на увагу

Ваууууу!!! І довго ти думав перш ніж це написати. Хто про шо, а sashka про піпіську… Це навіть не смішно!
А далі я просто читала і дивувалась, які ж в нас люди оригінальні фрази на форумі пишуть:
чи мо їй нема чим хвалитись...

Дааааа, вирішили ви на мене нагнати, ну ну…
Хочете взнати чим я можу похвалитись! Будь-ласка!! Тут можна писати довго довго! Список безкінечний!

Так я згодна з думкою про те, що тебе мають оцінювати оточуючі, а не ти сам. Проте це досить спірне питання, тому що ти знаєш себе найкраще, знаєш свої плюси і мінуси, знаєш коли ти не правий і коли ти правий! А оточуючі… хмммммм... Одна і та сама людина має і друзів і ворогів, або можна сказати простіше, одна і та сама людина може одним подобатись, а іншим ні. Одні люди вважають її поступки, характер позитивним, інші ж просто впевнені що ця людина є жахлиою і зіпсованою. Тобто враження від людини, є суто суб*єктивним … Тому, я вважаю, що кожна людина, якщо відкинути скромність може назвати свої позитивні і негативні сторони, і без допомоги оточуючих.

Чим я можу похвалитись:
Я горжусь перш за все тим, що я особистість, людина,українка. Я можу похвалитися своїми друзями, бо дійсно не всі люди мають таких друзів,яких маю я. Я можу похвалитись своїм життям, нехай воно не настільки насичене і не настільки кольорове, як хотілося б, але як то кажуть “Чем богаты тем и рады”!

Я буквально тільки, що бачила програму про дітей сиріт, і мене це наштовхнуло на таку думку.
Вони по суті не мають нічого, з самого дитинства живуть у будинку для сиріт, без батьківської любові, без дитинства, без багатьох радощів життя. І якщо порівнювати себе і цих дітей, то по суті можна сказати, що я горжусь всім тим що я маю. Хай життя не ідеальне, але все пізнається в порівнянні, і треба радіти і бути щасливим з того що маєш, гордитись цим і хвалитись цим. Ось так!
:wink: :) 8)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Цитата:

А ше давайте похвастаємся розміром піпіськи , або об"ємом грудей . Також показники які заслуговують на увагу


Ваууууу!!! І довго ти думав перш ніж це написати. Хто про шо, а sashka про піпіську… Це навіть не смішно!

думав не довго шо писати, те що прийшло в голову тей написав. А вихвалятися не дуже хороша ідея. Дуже швидко з"являються люди які будуть вам заздрити.
Стосовно гордості... Гордість один з семи смертних гріхів. Якось також не гарно виходить...
P.S. Велика Россия, а пойти некуда!!! :)
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Хвалитися не зовсім в моєму стилі. Та й нема чим, а вже маю майже 26 років.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ти диви наступили на любімий на мазоль :lol: суперстраусятко, слухай в тебе непадецкі защимлене самолюбство адназначнаа :D .Я рахую коли ти створюєш тему то повинна в першу чергу висловити спочатку свою особисту думку а потім взнати думку інших,а то ти нашкрябаєш пів листка про все але не прошо одночасно ,суцільне бла-бла-бла переливання з пустого в порожне.От глянь ти написала пост на пів сторінки ,а в дійсності чим похвалилась тим що ти українка :D ,хвалитись треба тим, що ти зробила чого досягла в своєму юному житті.
P.S.Поповоду Жиріка що він тобі поганого зробив ,нармальний пацан з своїми приколами адназначнаа :P ,на рахунок кущів до чого тут твій нік геть неможу зрозуміти.
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

sashka, гордість не гріх, гріх гординя ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Важаю, що вихвалятися і показувати свої переваги якось смішно і недоречно. Інші люди повинні самі тебе оцінювати і знаходити твої хороші сторони. Правда інколи таки підхід в житті не дає результату. Досить часто така скромність не дає позитиву в вирішенні проблем. А вот в мене є то а в тебе нема бе бе бе по-моєму по-дитячому звучить.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти