Що ви робите, коли нервуєтесь?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 51
З нами з: Нед 23 квітня 2006 р. 16:58
Звідки: Лучанка

Повідомлення Лукава »

Poison, знаєш, певні життєві ситуації змушують вести себе саме так.
А щодо "добре влупити", то повністю згодна з Azazello, у кожного свій темперамент.
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Лукава, який би небув темперамент але від гніву потрібно ізбавлятись оскільки він має здатність накопичуватись ,а потім спитають чого вбила свого чоловіка скалкою ,а ти скажеш бо голосно суп сьорбав. :(
Patria o Muerte
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

пити - це вихід для слабеньких людей. Варто просто заспокоїтись і взяти себе в руки. Хоча це не просто. Сам люблю походити злобно, погратись або послухати музику за компом.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

коли нервуюсь за машиною, то інтенсивно стукаю своєю оптичною мишкою по коврику з періодичністю три стуки в секунду. коли ж далеко від комп"ютера, то обов"язково щось кручу в руках, наприклад, клацаю ручко. а ще іноді буває прокручую одна за одною всі свої десять сережок на вухах...як коли приходиться, і що знаходиться під рукою...
Carpe Diem
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

ще частіше всього просто курю, але останнім часом не дуже зспокоює. тільки в окремих випадках
Carpe Diem
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

MORRIGHAN, можу порекомендувати 100% спосіб. Сережку у ніздрі - і, при нападі гніву, ОДИН раз смикнути. Гнів - як рукою зніме :twisted:
black закохав
Аватар користувача
Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 51
З нами з: Нед 23 квітня 2006 р. 16:58
Звідки: Лучанка

Повідомлення Лукава »

MORRIGHAN, можу порекомендувати 100% спосіб. Сережку у ніздрі - і, при нападі гніву, ОДИН раз смикнути. Гнів - як рукою зніме



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D - дякую за хороший настрій, який ти мені подарував цією фразою.
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

MORRIGHAN, ось в тебе всі прояви стримування гніву ,я ж кажу він накопичується ,покричи на когось або набий подушку (подружку :D ) і буде щастя ,а то в черговий момент вирвеш сережку з мясом і буде бобо. :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

Курю.
There is nothing you can say to make me change my mind.
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Коли я нервуюсь, то уявляю ситуацію чи людину, через яку нервуюсь смішною та кумедною, наприклад, маленькою з довгим носом та з відром на голові і мені відразу стає смішно. Часто так буває, що в середі все бушує, хочеться кричати, вдарити когось тощо, а на 2хв. уявлю собі людину кумедною, мені стає смішно, а вона нервується, бачучи мою реакцію і тоді в середині стає так добре. Таким способом можна також залагодити конфлікт.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

MORRIGHAN писав: ще частіше всього просто курю, але останнім часом не дуже зспокоює. тільки в окремих випадках


попробуй покурити щось інше......... :lol:
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Багато років назад була така ситуація: в моєї подруги був препоганий настрій, я їй запропонувала уявляти всіх людей, яких ми бачимо .... лисими. В результаті до цього часу ми з нею так і позбуваємось стресу, і розважаємось, і бавимся, особливо, коли це в офіційній обстановці і навколо багато жінок
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

dilayla писав: Багато років назад була така ситуація: в моєї подруги був препоганий настрій, я їй запропонувала уявляти всіх людей, яких ми бачимо .... лисими. В результаті до цього часу ми з нею так і позбуваємось стресу, і розважаємось, і бавимся, особливо, коли це в офіційній обстановці і навколо багато жінок


Прикольно! Мені сподобалась ця ідея!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Що ж вас доводить до такого стану?
Живи собі спокійно, не переймася дурницями. Тоді й нервуватися немає чого.
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

Poison писав: MORRIGHAN, ось в тебе всі прояви стримування гніву ,я ж кажу він накопичується ,покричи на когось або набий подушку (подружку :D ) і буде щастя ,а то в черговий момент вирвеш сережку з мясом і буде бобо. :D


я сережок не рву, я просто їх прокручую по колу. іноді таке буває, що жочеться побити ту людину, яка тебе розгнівала, але як подумаєш про наслідки. то одразу гнів починаєш в собі стримувати. же краще обкуритися або вирвати сережку :evil:
Carpe Diem
Відповісти