Armageddon.

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нам би до завтра дожити, тут кожен день як армагедон...  :lol:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Я скажу, що та пара - приколісти. Може в них фізична проблема, не будуть же розповідати.
black закохав
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Alexandoros, не ображайся, я цілий день працюю, а в форум потрапляю і є хоч з ким і поспілкуватись і подискутувати. Хоч я, напевно, ні з ким з форумчан не знайома, але за цей час я вже звикла до всіх вас :oops: А нарахунок висновків - я думаю людина для того і живе, щоб в ході життя набувати знань і досвіду і змінювати свої "висновки" із появою нової інформації
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Кееро, ти правильно підмітив, в нас люди таким менше забиваються, інших проблем хватає... Я так замітила, чим лучше люди матеріально забезпечені, тим більше роботи для психологів, це вже навідь модно мати свого психолога.  В нас люди загартованіші. Інколи мене тоже бісить як одна дуже "розумна дама" говорить, що дуже багато розводів із-за того що чоловіки жінкам не хочуть платити косметичні салони і фітнес клуби. Так я вже не витримала і сказала, що в нас зовсім інші причини, наприклад чоловік безробітний, пияцтво, бійки, фінансові проблеми.  Але деякі мають все і нічого, сидять і ждуть кінець світу...
Відповісти