Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Почитав статєйку - http://world.pravda.com.ua/news/2005/11/16/35682.htm
і вирішив зробити це опитування. На мою думку, не треба.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ні в якому разі
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я категорично проти. Державна мова повинна бути єдина. В Україні це повинна бути українська мова. В особистому спілкуванні хай кожен використовує ту мову, яку вважає за потрібне (яку знає). Російська та інші мови можуть мати статус мов національних меншин. В місцях компактного проживання цих меншин допускаю можливість використання двох мов. В межах держави офіційною повинна бути лише українська мова.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Звичайно ні! Ми всетаки в Україні живемо!
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Та дурня, то все.... Хай ті засранці-кнопкодави господа дєпутати перед виборами дурних тєм не піднімають... знаїм для чого то все робиться.... на дешевій провокації хочуть очок підгребсти перед фінальним стартом до корита. Болта їм в сраку з лєвою різьбою - а не другу державну мову російську...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Думаю, що на східній Україні все навпаки говорять :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

Чомусь в інших країнах європи питанняч мови не піднімається хоча на їх територіях проживає багато емігрантів. Америці, наприклад, взагалі країна емігрантів і проживають всі національності світу, але ніхто не піднімає питання про мову. Це тільки у нас може таке бути: піти працювати на ГПЗ - треба знати Англійську, на новий завод що будується треба знати німецьку, завтра побудують якийсь завод італьянці, поляки і т.д.. а ми будемо вчити їх мови щоб мати можливість працювати на їх заводах і згодом в нашій конституції буде прописано скажімо так з 15 мов державних і ми попадемо у книжку Гінеса як сама демократична країна світу. Моя думка що в Україні повинна бути українська мова держаною недивлячись на те що там думають на сході. Ви ще спитайте що думають Євреї, Татари їх теж багато в Україні.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну я думаю мову вимагають не для того шоб на заводі працювати....
Можливо якісь відрядження тощо...
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

black писав: Ну я думаю мову вимагають не для того шоб на заводі працювати....
Можливо якісь відрядження тощо...


Так не тільки відрядження, на ІТП посади приорітет в знанні іноземної мови. На ГПЗ навіть курси організували для працівників заводу, незнання мови на певних посадах грозить скороченню.
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

Я проголосував проти... А коментувати чому... По-моєму сенсу немає...
NIGERMAN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Чет 10 листопада 2005 р. 18:28

Повідомлення NIGERMAN »

ДА навіщо що вона нам потрібна ця російська мова. Це булоб гоніво. На х.. її без коментов. 8)
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

А по мне так кому из вас он будет мешать? Назовите мне пару причин, по которой вводить русский язык как второй государственный не надо? А между тем подумайте о своих же согражданах - русских украинцах! Ии то это было оч. полезно.
И кстати о иностраных языках. Вполне понятно, почему требуется для приема на работу знания иностраного. Фирме (или юридическому лицу) выгодно иметь квалифицированного специалиста, которого можно будет отправить для стажировки за границу. А теперь представьте, что они отправят Мыколу Петренко за бугор, а он по английски ни бе ни ме...
А дворником работать и родной язык не требуется!
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А чому б не ввести в Росії другою державною мовою українську? Там теж українців багато. :D
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Трохи неправильно обговорення йде...
Я вже на якомусь форумі писав: дома чи на вулиці спілкуйтесь тією мовою, якою вам краще, хоч російською, хоч молдавською... АЛЕ нетреба кричати до мене "я вас по-украински непонимаю...", треба вміти написати на державній мові заяву, чи якийсь інший документ, це щонайменьше повага до мови країни в якій живеш, а насправді обов"язок кожного громадянина.
2 Bad Tank,
причини, по яких вважаю недоцільним вводити російську мову, як державну:
1. як це не дивно, але внас державна мова вже є!
2. введеня російської, як другої державної призведе до нестабільної політичної ситуації (внас ще є татари, з якими наш народ поки доволі мирно співіснує, але це може кардинально змінитись, як тільки якась політична сила почне вимагати введення татарської як третьої державної). Я вже не кажу, що західна україна може захотіти польську...
3. політика держави зараз спрямована на підняття української мови з "руїн" і це дає свої результати. канали/радіо/газети потрохи українізуються. Введення російської, як другої державної зведе на нівець всі ці зусилля...
От так. А те, що ми можемо знати пару мов, так це великий плюс тільки нам, оскільки ми то зрозуміти зможемо багатьох, а от нас .... ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Во-во і так в нас трабл з українським книговиданням, музикою, телебаченням, кінематографом і ще багато чим. А то по тєліку на Новий рік одні рускі звьозди нас поздравляють. Противно дивитись на тих Кіркорових, Пугачьов. С дєцтва приїлись.

P.S. А то получається як Скрябін колись співав: "Засрана культура, всі народи браття... Шо то є? Україна!" :(
Відповісти