Ідея нової політичної системи в Україні

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

Доброго дня!
Мене звуть Сергій Волков, за фахом я юрист. В свій час працював вчителем потім організував власний бізнес і 10 років керував ним. Особисто впевнився, що діюча влада на всіх рівнях прогнила і потрібно кардинально все міняти. Зараз на питанні кризи влади паразитують багато «нових» громадсько-політичних рухів, які ви можете побачити в проплачених відео сюжетах на телебаченні, в замовних статтях у газетах різних рівнів, починаючи з всеукраїнських та закінчуючи місцевими виданнями. Мої ідеї не мають нічого спільного з подібними рухами, які, змінюючи перші обличчя, не змінюють саму систему влади.
Я впевнений, діючу політичну систему потрібно змінювати. Тільки нові ідеї та принципи зможуть спровокувати позитивні зміни в Україні. Вже два роки я займаюсь розробкою ідеї нової політичної системи, яка на мою думку, має навести лад в нашій країні.
Пропоную систему, за якої кожна людина в суспільстві, через Громади, буде володіти спільною частковою власністю – Партією Громадських Об‘єднань і, допустивши цю партію до Влади, отримає народну Владу.
Щиро прошу ознайомитись з інформацією (відеовиступ, концепція, документація та інше) яка знаходиться на сайті:
www.pgo.pp.ua (дублікат www.vsv-concept.narod.ru) реквізити : тел. 8(067)9266789 , derwolf@ukr.net, derwolf@pgo.pp.ua
Сподіваюсь на ваші відповіді і коментарі. Для мене дуже важливе обговорення ідеї, її розвиток і втілення у життя.
З повагою Сергій Волков
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

Колись в 17 ст. на Русі були сотні посадські. Це міське самоврядування. Основою їх була професія. Тому в моїй концепції я покладаю основну роль на об єднання людей по професіям. Це колись працювало і давало результат. Не забувайте що крім того що це наведе лад в країні, це ще згуртує людей. Вчитель з Донецка і вчитель з Львова мають однакові проблеми бо працюють в однаковій сфері і по законам тої самої країни тому вони на форумах, які я пропоную будуть разом вирішувати питання і будуть однією командою. Те, що вони схід і захід буде їм незаважати. А друге обєднання людей по місцю проживання. Це згуртує всіх нас. Дожились що не знаємо свого сусіда.
Приведу Вам приклад з Европейских країн. Там біля партії формуються великі громади, які критикують її діяльність. Я пішов далі - ми будемо мати можливість не тільки критикувати партію а ще впливати на неї а отже і на владу, якщо ця партія при владі. Приводжу приклад Гітлера. Взлет його економіки в першу чергу був пов‘язаний з тим, що він ввів двопалатний парламент, одна з палат була по професіям.
Давайте поговоримо.
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

Лидер по моей системе, это конечно личность (на то он и лидер) Однако ему не надо думать за народ. Не надо фантазировать путь по которому если пойти народу будет легче жить. Всё гораздо проще. Концентрированная информация от желаний народных громад будет стекаться к нему, уже разложенная по темам, згрупированная по регионам и профессиям. Остаётся только командовать управленцами для эфективного решения этой информации. Президент должен быть хорошим исполнителем, менеджером.
Если народ скажет в своём большинстве направление неприемлемое президентом то максимально что он сможет сделать это обратиться к нации и попытаться её переубедить.
Я всё больше склоняюсь к тому что в моей системе есть анархические моменты. Только не утрируйте что какието алкоголики будут давать президенту задание. Поверьте, люди у нас в Украине очень даже толковые, ловкие, изворотливые. Всё таки здравый смысл победит. Ведь в конечном итоге всем будет лучше жить в чистой, доброй стране. Мы ещё будем гордится что родились на Украине.
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

Відносно нині діючих партій. Я проаналізував статути таких партій як БЮТ, Регіони, Соціалісти, Комуністи та інші і побачив, що приймають в ці партії нових членів самі ж члени цих партій. Громадянин, який вирішив стати партійцем не несе відповідальності перед народом. Однак від партії в яку він вступає він залежний, бо партійці вирішують чи буде він з ними чи ні. По перше потрібно створити таку модель партії, при якій буде збережена партійна дисципліна і при цьому сам в вступ в партію має бути пов‘язаний з народом. Якщо народ буде мати реальний вплив на партію, то і, відповідно, якщо партія буде при владі, то і на владу. Народ має стати реальним власником в своїй країні. Тоді і виникає потреба в Партії, попередня назва якої Партія Громадських Об‘єднань. Корінна зміна в підході до відносин між НАРОДОМ-ПАРТІЄЮ і ВЛАДОЮ - це є зміна самої політичної системи.
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

1.Сегодняшняя реальность гласит, что все партии, находящиеся при власти имеют конкретных хозяев. Это олигархи. Эти люди умеют зарабатывать деньги. Это означает, что они не будут заниматься благотворительностью. Созданная за их средства партия должна давать им только доход. Для этого в эту партию нанимаются професиональные политики, которые обладая харизмой, предлагают народу красиве лозунги. Под эти лозунги в партию принимаются люди. А принимают их уже члены партии. Смотри – наёмные партийцы – работники боса – хазяина партии. Тоесть в такой партии всё подчиняется только хозяину. Придя к власти такая партия будет выполнять волю хозяина и очень искусно обманывать народ. Это называется современной политикой.
Конечно в моей версии партии тоже принимают в партию по заявлению. Однако самое главное правило у меня это то что новый член партии должен делегироваться, тесть представлять интересы простых людей которые не имеют никакого отношения к партии. По моей системе если пришел ты от жильцов свого подъезда в партию то они имеют право тебя через год отозвать. Поэтому партия живёт, всё время оглядываясь на народ. Ведь одна громада отзывает только одного неугодного, а если неугодна вся партия то люди её в порошок сотрут. То конечно это заставит работать на людей а не на папу.
2. Я ввожу постоянный контроль народа за действием власти. От партии вышли депутаты. Они боятся что их может отозвать партия. Партия в свою очередь боится, что громады, тоесть народ их разгонит. Всё и вся работает только на народ, на страну. Конечно будет результат. Таких форумов не будет. Будем говорить о кино или о музыке.
3. Вы меня тоже рассмешили – выборы это реальное влияние на партию. За полгода до выборов политики-артисты, политтехнологи, рекламодатели, телевидение и другие за денежки олигарха нам такое в уши внесут что мы гавно съедим и не подавимся. И зомбированные люди идут как на заклание на избирательный участок.
4. Партия Громадських Об‘еднань – читай между строк партия принадлежащая громадським об‘еднанням. Тем более что это название лишь проект. Суть главное а не название.
Волков
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Black »

монолог - реклама партії :D :D :D
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

Шановні друзі. Я пропоную обговорити ідею нової політичної системи. Так як основою моєї ідеї є створення партії нового типу тому я і наголошую про це. Але ця партія є проектом як і сама ідея. З червня 2007 по травень 2009 року я займався її розробкою. Тепер мені потрібно Ваше спілкування, обговорення. Мені вже достатньо бути "в своємусоку".
Тим більше в наш час виникнення таких ідей досить актуальне. Як не крути а через політику складається наш добробут, соціальна захищеність, майбутнє дітей та країни. Досить з нас робити ідіотів! Давайте поспілкуємся!
Cергій Волков
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 19 липня 2009 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Cергій Волков »

1. Партія буде складатися з представників громад. Всі громади мають бути тотожні народу України. Тобто міліони членів партіі. Це платформа партії. Всі ці люди-представники далі займаються своєю роботою але тепер ще і суспільною "на благо підїзду". ( в нині діючих партіях те ж саме). Що спонукає людей йти в партію. Лотерея - можливість стати депутатом, або захистити через партію свої права, або тому, що політично активний.
2.Представте собі - ці міліони людей (активних) вступають між собою в жорстку конкуренцію за місця в керівництві і місця в парламенті. Хоча би в списки потрапити.
3. Якщо вони не справляться між собою - тобто за цією бійкою забудуть про народ то НАРОД має на них кнут - через рік всіх розгонить. Чому? Дуже просто - одна громада має право тільки одного розігнати і тільки при умові що жити стало гірше всі громади разом обєднаються і розгонять. Ви уловили що система обєднуюча? Якраз те, що в нас нехватає. Европа обєднується бо розумна а ми що гірше.
4.Якщо якийсь олігарх підішле свого "засланого козачка" то максимум що той може "пролізти" в партію а там міліони, спробуй всіх купити. Зрозуміло, що ідеальна тільки природа, тому має пройти практичне втілення системи і тоді недоліки мають вилізти. Але краще щось робити чим плакати в жилетку.
5. Якщо вважати, що має прийти "розумний" дядько і все "придумає", то не забувайте, що у цієї медалі є дві сторони. Дядько розумний і він розумно зробить себе і іже з ним багатими за рахунок нас. ВІн це буде робити бо така природа людини - якщо немає контролю то бери все що погано лежить.
6. Якщо від партії кращі з кращих підуть в депутати то в них буде можливість щось під себе забрати - бо вони влада. Тому якраз я через статут партії їх пропоную контролювати і відзивати. Це робить партія.
7. Чому вона це буде робити.
а. По перше в патії залишились "невдахи", які сплять і бачать себе в депутатах. Єдина можливість - це заміна себе на депутата по списку раз на рік. Але для цього потрібно знайти недоліки в роботі депутата.
б. По друге якщо народ зрозуміє, що партійці вступили в зговор з депутатами то він розгонить партію. Це також не подобається ні депутатам ні партійцям бо кінець карєрі всім.
в. Чому всі ці партійці і депутати хочуть залишитися "при ділах" що їх стимулює? Депутат , який втримався рік і не був одізваний отримає річну премію - частку відсотка бюджету України.Це будуть дуже суттєві суми. Крім того повага в суспільстві.

Якщо зацікавитесь - можу продовжити але не хочу нагружати всім одразу, ще є багато цікавого. Не забувайте я два роки розробляв тому маю перевагу.
Павло
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Чет 27 серпня 2009 р. 10:13
Стать: чоловіча

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Павло »

В Луцьку вже діє активно громадське обєднання схожохо напрямку... Ваші ідеї гарні, але народ грузити зразу всією системою - не дуже правильно - вас більше злякаються ніж сприймуть за щось путнє. Я особисто бачу непогану концепцію, я юрист, тому розумію ваш хід думок...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення Black »

Сергій Волков, для початку хочу вам сказати, якщо ви юрист, то повинні досконало знати державну мову, але судячи з ніка, у вас явно неукраїнське походження. Доводжу до вашого відома, що таких слів, як "міліони", яке неодноразово було вжите в тексті, "жилетка", "нагружати", "зговор" і т.п. немає в українській мові, і не забувайте про апостроф! Краще б ви витратили 2 роки на вивчення україської мови замість розробки "програми". Я за неграмотних людей голосувати не збираюсь, наприклад.
lebed_art.
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 129
З нами з: Суб 30 жовтня 2021 р. 10:38

Re: Ідея нової політичної системи в Україні

Повідомлення lebed_art. »

Если вы хотите нанять хорошего юриста я могу вам тут я этим помочь потому что мы недавно одного такого наняли и он нам сильно с этим помог кстати и думаю вам тоже будет кстати такое, посмотрите вот тут что можно сейчас сделать с этим. На сайте особенно информации много сервис saas http://polegis.com/
Відповісти