НБУ отменил мораторий на досрочную выдачу депозитов

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
lop_po
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Суб 28 березня 2009 р. 13:39
Стать: жіноча

НБУ отменил мораторий на досрочную выдачу депозитов

Повідомлення lop_po »

Национальный банк Украины отменил нормы своего постановления, которые устанавливали мораторий на досрочную выдачу депозитов. Как сообщили РБК-Украина в казначействе одного из коммерческих банков, об этом идет речь в постановлении НБУ №282 от 12 мая 2009 г.

Нацбанк отменил п. 2 постановления №413, в котором отмечалось, что банки должны принимать все необходимые меры для обеспечения позитивной динамики роста депозитов с целью недопущения досрочного возвращения средств, размещенных вкладчиками.


http://www.rbc.ua/rus/top/2009/05/18/544515.shtml

Ребята, может мне обьяснить кто-нить значит ли это что я могу идти и забирать свой депозит наконец ?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: НБУ отменил мораторий на досрочную выдачу депозитов

Повідомлення Black »

Депозити ніби не віддають. По теліку пустили цю тему, а Стельмах заявляв, що він нічого такого не підписував, хоча в інеті є документи ці. Хз шо вони там мутять. Я б подавав би в суд на банк, посилаючись на цивільний кодекс, який має вищу юридичну силу, ніж якась там поставнова НБУ. Думаю за півроку можна було б вже той депозит отримати.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: НБУ отменил мораторий на досрочную выдачу депозитов

Повідомлення Viktor »

Якщо не віддають, то в суд потрібно звертатися. Правда, справа може затягнутися в часі (враховуючи позицію банку та наші славетні суди), але якщо сума є великою, то справа того варта. ЦК України має вищу юридичну силу, ніж Постанова НБУ, тому суд такий позов повинен задовольнити.
Відповісти