В країні не видають депозити. Приїхали!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
bogdan4ik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Суб 04 квітня 2009 р. 16:13
Стать: чоловіча

В країні не видають депозити. Приїхали!

Повідомлення bogdan4ik »

Як пережити кризу, якщо тобі не видають депозит, а тебе звільнили?
Наболіле :o
Аватар користувача
Juraantonof
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Пон 02 березня 2009 р. 19:19
Стать: чоловіча

Re: В країні не видають депозити. Приїхали!

Повідомлення Juraantonof »

про те, як повернути депозит, шукай в неті, інфи доволі багато. можна почати з банальної телеграми з погрозами подати позов до суду, і закінчуючи домовляннями з "правильними людями", які допоможуть повернути гроші за відсоток.
ну, а найнадійніший спосіб - відкривати гроші в пристойному банку. я обрав ерсте. австрійська мама завжди допоможе українській доні, бо дефолт доні це ж майже те саме, що й дефолт мами.
kvitka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 03 березня 2009 р. 18:10
Стать: жіноча

Re: В країні не видають депозити. Приїхали!

Повідомлення kvitka »

з власного досвіду: у Ерсте платежі реально день у день проводяться. і не треба бігати тиждень до дирекції банку "Н", як деяким доводиться
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: В країні не видають депозити. Приїхали!

Повідомлення Таємнича »

В будь-якому випадку необхідно чекати терміну, коли строк депозиту закінчиться. До того це нереально.
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: В країні не видають депозити. Приїхали!

Повідомлення Таємнича »

Хоча тільки що згадала, як хтось написав, що по закінченню строку депозиту, якщо його не видають, то можна створити рахунок в іншому банку (який видає гроші), потім перевести гроші з екс-депозиту туди і через деякий період часу можна буде їх звідти зняти. Не знаю чи та інфа була правдивою... але все ж питали про ідею, от я і згадала :).
Відповісти