Чорноморський флот Росії в Криму

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Російський флот має бути виведений?

Так і негайно
2
40%
Так, але після закінчення терміну перебування
3
60%
Ні
0
Немає голосів
Інша відповідь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 5

Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:Якраз мене це і турбує. Мене не цікавлять жодні бази іноземних військ на території України. Ні НАТО ні Росії. НАТО тоже не панацея. Кстаті під виглядом голосування про вступ в НАТО має ще пралельно проводитися голосування про зміну конституції. Я вважаю, що Україна здатна мати свою армію і сама себе захистити. Навіть при вступі в НАТО - необхідності мати тут бази іноземних військ немає. Не вірю я, що америкос нас захистить. Нафіг ми нікому не нада. Так прослойка між Заходом і Росією. Якщо Україна не може сама себе захистити - значить така країна нездатна існувати.
Подивись правді ввічі: МИ ДІЙСНО ВЖЕ НЕ МОЖЕМО СЕБЕ ЗАХИСТИТИ! З роки незалежності ми навчилися лише стріляти по власних житлових будинках та збивати пасажирські літаки. Наша армія - це цирк, вона недієздатна в сучасних умовах.
Атомної зброї немає, нова техніка не випускається, а та, що є, морально старіє, інститути випускають непотрібних нікому спеціалістів.
В сучасних умовах я бачу лише 2 способи захисту (при умові переходу на контрактну армію): 1) це приєднання до НАТО; 2) приєднання до якогось блоку з Росією. Іншого не може бути. Самі ми повні імпотенти.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Viktor писав: 1) це приєднання до НАТО; 2) приєднання до якогось блоку з Росією. Іншого не може бути. Самі ми повні імпотенти.
Це не означає, що за нас будуть служити іноземці. Вступ в НАТО не означає, що нам дадуть техніку і все решта. Мене взагалі так дивує реклама НАТО по Ут-1, коли показують
країни НАТО і так хвалять як у них все класно і тому подібне. Вступ в НАТО це схоже на вступ в Евросоюз. Ніхто тебе туда не візьме, поки не доведеш себе до певного рівня.
Все решта популізм політиків, які хочуть взяти для себе певні очки на передвиборній арені.
В НАТО чи без НАТО - армію все одно прийдеться піднімати з нуля. НАТО не буде кормити наших солдат, не буде давати техніку. Все одно, поки ми самі не візьмемося за свою ж армію - ніц не буде. Та не тому в них так все класно бо вони в НАТО. Просто ті країни на рівень вище в економічному плані. В них регулярно виплачується ЗП, фінансується і модернізується армія.
В нас в людей склалася хибна думка, що якщо ми вступимо в НАТО - в нас одразу все стане класно. І солдати матимуть чудову зарплату, і армія стане потужною. Сміх та й годі. Поки ми самі за себе не візьмемося - ніхто тобі не допоможе. Армія має бути закладена в бюджеті країни. А армію українську МЕТОДИЧНО з 91 року тупо розікрали. А на Україні на 91 рік була одна з найдієздатніших армій в Европі.
Україна взагалі унікальна країна. Вона абсолютно не думає за армію. Це до речі не вперше. Ще за часів Директорії і першої Ураїнської республіки розпустили армію і надіялися на допомогу Заходу (особливо на німців). Результат відомий - нас тупо захопив ленін в 22 році.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:
Viktor писав: 1) це приєднання до НАТО; 2) приєднання до якогось блоку з Росією. Іншого не може бути. Самі ми повні імпотенти.
Це не означає, що за нас будуть служити іноземці. Вступ в НАТО не означає, що нам дадуть техніку і все решта. Мене взагалі так дивує реклама НАТО по Ут-1, коли показують
країни НАТО і так хвалять як у них все класно і тому подібне. Вступ в НАТО це схоже на вступ в Евросоюз. Ніхто тебе туда не візьме, поки не доведеш себе до певного рівня.
Все решта популізм політиків, які хочуть взяти для себе певні очки на передвиборній арені.
В НАТО чи без НАТО - армію все одно прийдеться піднімати з нуля. НАТО не буде кормити наших солдат, не буде давати техніку. Все одно, поки ми самі не візьмемося за свою ж армію - ніц не буде. Та не тому в них так все класно бо вони в НАТО. Просто ті країни на рівень вище в економічному плані. В них регулярно виплачується ЗП, фінансується і модернізується армія.
В нас в людей склалася хибна думка, що якщо ми вступимо в НАТО - в нас одразу все стане класно. І солдати матимуть чудову зарплату, і армія стане потужною. Сміх та й годі. Поки ми самі за себе не візьмемося - ніхто тобі не допоможе. Армія має бути закладена в бюджеті країни. А армію українську МЕТОДИЧНО з 91 року тупо розікрали. А на Україні на 91 рік була одна з найдієздатніших армій в Европі.
Україна взагалі унікальна країна. Вона абсолютно не думає за армію. Це до речі не вперше. Ще за часів Директорії і першої Ураїнської республіки розпустили армію і надіялися на допомогу Заходу (особливо на німців). Результат відомий - нас тупо захопив ленін в 22 році.
Ти все правильно пишеш, але й я кажу, що спочатку треба певного рівня у себе досягнути, бо ніхто нас нікуди не прийме. Але, враховуючи той факт, що в нас немає атомної зброї, сучасна техніка не випускається і на закупівлю коштів немає - ми нездатні себе захистити, тому й необхідно об"єднуватися з кимось. Навіть країни, які мають атомну зброю, об"єдналися в НАТО. НАТО - це не панацея, але тоді є одна альтернатива - Росія. Більше поки варіантів немає для нас, враховуючи ту ситуацію, яка у нас в країні.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

А інформаця про НАТО потрібна по загальнодержавному каналу. Я це підтримую. Треба людей інформувати, що це і з чим його їдять. А не казати, що альтернативи союзу з Росією у нас немає. Люди нехай самі визначаться.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Viktor писав: Ти все правильно пишеш, але й я кажу, що спочатку треба певного рівня у себе досягнути, бо ніхто нас нікуди не прийме. Але, враховуючи той факт, що в нас немає атомної зброї, сучасна техніка не випускається і на закупівлю коштів немає - ми нездатні себе захистити, тому й необхідно об"єднуватися з кимось. Навіть країни, які мають атомну зброю, об"єдналися в НАТО. НАТО - це не панацея, але тоді є одна альтернатива - Росія. Більше поки варіантів немає для нас, враховуючи ту ситуацію, яка у нас в країні.
Для наших політиків треба тіки НАТО. Бо думаю хоч европейці ЗАСТАВЛЯТЬ санкціями закласти в бюджет армію. Буде можливо більше контролю за витратами західних грошей.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Viktor писав:А інформаця про НАТО потрібна по загальнодержавному каналу. Я це підтримую. Треба людей інформувати, що це і з чим його їдять. А не казати, що альтернативи союзу з Росією у нас немає. Люди нехай самі визначаться.
Певно що інформувати. Абсолютно згоден. Тільки якщо чесно я не сильно вірю в казочки. Наш народ 70 років їв одну кашу-казчоку - зараз нам дають іншу казочку.
Людям тре пояснити, що все від нас все залежить. Що ми маємо підняти свій рівень. Добрий дядя не прийде і не дасть за просто так. Сир безплатний тіко в мишоловці.
Ні Евросоюз ні НАТО - це не є добра тьотя, яка просто так дає гроші. Це обєднання СИЛЬНИХ і РОЗВИНУТИХ країн.
Альтернатива є завжди. Саме Росія нас в НАТО підштовхує. З однієї сторони я б хотів, щоб ми були нейтральною країною як Швейцарія. Проте видно нам не судилося. Не повезло нам з сусідами. В росії надто великі іпмерські замашки.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення keepo »

Все залежить від того хто буде при владі в росії і внас.

Якщо буде хтось з настроями юльки, то таки да - випруть, або залуплять таку ціну, що мама не балуйся. Якщо ж буде хтось накшталт нашого любого друга, то росіяни будуть біситись як захочуть.

ЗІ як варіант, мені малюється картина коли для підтримки слабких потуг якогось з любих друзів вивести флот з криму, створюється (на противагу) пару баз НАТО. Отоді вже точно нам не буде солодко :(
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

http://newsukraine.com.ua/news/111806/
Россия не ставит вопрос о выводе Черноморского флота из Севастополя до 2017 года, когда истекает срок действия соглашения с Украиной об аренде базы, заявил Высоцкий.

"Мы сегодня не ставим вопрос о выводе до 2017 года. Эта точка зрения не вызывает сомнений",- сказал адмирал.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Славин »

Флот остался, т.е. рос флот есть, а рыбный промысел по завещанию весь перешел Росии, это как.
А кто живет в Севастополе, семьи русский моряков, турки, татары, и украинцы так между прочими, и кричат они в руках держа российские флаги, настрой населения передается сми , сми в свою очередь доносят до нас, и зачем иметь росии своих агентов или хотите шпионов если мы и так справляемся сами.
А в Турции, слышал в тех же сми, продают карты где крым отмечен цветом угадайте каким.
так что может турки тоже претендовать станут. В очередной раз убеждаюсь что виноваты всетаки исторически и вообще жиды.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Славин »

А в НАТО ничего плохого не вижу , из двух "зол" выбираю его, для некоторых стран это даже на пользу, и кто знает НАТО это не только военные базы, и вообще кто вам сказал что НАТО военная организация.
Відповісти