П О С Т А Н О В А

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

П О С Т А Н О В А

Повідомлення Belamor »

Як Вам нова поставнова Кабміну від 26 вересня 2007 р. №1169 Київ
Про затвердження Порядку отримання дозволу суду на здійснення заходів, які тимчасово обмежують права людини, та використання добутої інформації?

http://www.pravda.com.ua/news/2007/10/26/65918.htm

Вчора почув по ТВ. ШОК :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: П О С Т А Н О В А

Повідомлення Black »

Мда. П-ц приватності...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: П О С Т А Н О В А

Повідомлення Belamor »

Як на мене - це все дурня. Мені нема чого приховувати. А для людей - яким є. думаю це все фігня. все одно придумають систему кодів аля "Зустірчай маму. В неї інфаркт".
Просто сам факт, що хтось слухає твої розмови - неприємний. Гидко.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: П О С Т А Н О В А

Повідомлення manover »

Скасують як неконституційну!
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: П О С Т А Н О В А

Повідомлення keepo »

На питання журналістів, яке покарання передбачено в законі за ненадання інформації співробітникам правоохоронних органів, які пред’явили дозвіл від голови апеляційного суду, члени асоціації відповіли, що в даному разі має місце прогалина в законодавстві...

...в українському законодавстві немає такого поняття, як "дозвіл" від голови суду, а санкції за ненадання інформації можуть бути вжиті лише у разі, якщо співробітник правоохоронних органів пред’явив рішення суду.
так що можна сміливо посилати їх нах*й, хоча ні, це вже образа... а от за двері попросити можна спокійно.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: П О С Т А Н О В А

Повідомлення manover »

keepo писав:
На питання журналістів, яке покарання передбачено в законі за ненадання інформації співробітникам правоохоронних органів, які пред’явили дозвіл від голови апеляційного суду, члени асоціації відповіли, що в даному разі має місце прогалина в законодавстві...

...в українському законодавстві немає такого поняття, як "дозвіл" від голови суду, а санкції за ненадання інформації можуть бути вжиті лише у разі, якщо співробітник правоохоронних органів пред’явив рішення суду.
так що можна сміливо посилати їх нах*й, хоча ні, це вже образа... а от за двері попросити можна спокійно.
Внаслідок безпардонного застосування юридичних термінів виникає безпредметна дискусія. Суд, відповідно до ст. 8 ЗУ про ОРД виносить рішення, а не "дозвіл" (так само як орган дізнання або слідчий кримінальну справу не "відкриває" а порушує) 8)
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Відповісти