Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Закрито

Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Аякже!
15
83%
Ще поки не знаю...
0
Немає голосів
А навіщо?
3
17%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ? Я не ходив на останні і на ці теж не піду.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

До речі, в курсі що на ці вибори йде Святослав Вакарчук?
Протягом усього свого свідомого життя я маю Мрію – побачити на власні очі сильну, красиву, а, головне, щасливу Україну. Протягом усього свого свідомого життя я працював над тим, щоб ця Мрія здійснилася.
Працював в університеті, де разом зі своїми однокурсниками опановував знання. Працював в аспірантурі, де вдосконалював ці знання та творив науку.

Щодня працював на багатогодинних репетиціях і в студії, де старався одержати результат, за який ніколи не було б соромно ні мені, ні друзям-музикантам, ні співвітчизникам.

Працював на концертах, де щиро віддавав всю свою віру, надію й любов мільйонам слухачів. Кожною клітиною свого тіла я завжди прагнув зробити мою країну кращою.

Часом мені видається, що я відчуваю зміни. Так було, коли я, 16-річний, вирішив піти вчитися до університету, і потім, коли у 22, зрозумів, що стану музикантом.

Сьогодні прийшов час для наступного кроку. І я роблю цей крок, вирішивши балотуватися до Верховної Ради. Роблю його впевнено й свідомо, разом із тим ні на мить не забуваючи про Музику, яка є моїм життям.

У мене є однодумці. Це тисячі й мільйони Нових Людей, які поступово, крок за кроком, день за днем усвідомлюють, що це наша Справа, наша Країна. Я справді вірю в це.

Роблю цей крок, щоб використати всі свої знання, досвід, енергію і зробити нашу з вами країну справді щасливою, і жодних інших мотивів у мене немає!

Святослав Вакарчук
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення keepo »

Я піду - поставлю "проти всіх". Вакарчука як парламентаря - фтопку...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Sanjak »

Піду. Мені не впадлу пройтись 200 метрів до виборчої дільниці :lol:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення sashka »

хуйня то все... вибори, обіцянки і цяцянки... шмальнути з маузера з десяток мудаків... і все зміниться на краще. Буде більше відповдальності за галімий базар.
Зображення
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

Піти то звісно піду, а от за кого проголосую, то ще не визначився....не бачу достойних....
Дайошь мажоритарну систему!
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення PashaZT »

Звісно піду, але мій голос буде проти всіх. Не важно хто за кого голосує, важно хто і як рахує. (с) Й.Сталін ака Джугашвілі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Позавчора включив Вести, і почув таку інфу, що Віктор Ющенко придумав блок за Сердючку, щоб забрати в східних областей частину голосів, які б пішли за Януковича. А на Західній Україні живуть люди без почуття гумору, бо їм не подобається Сердючка і вони не будуть голосувати. Нормально?
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Yurez »

Нормально. Передвиборча компанія ще тільки починається. Відчуваю, ми ще наржемося не раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Тільки в нас починаються вибори чи якийсь конфлікт з Росією, з нас насміхаються і поливають лайном. Де наші дипломати???
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Yurez »

Від насміхання єдиний засіб - це ядерні ракети, націлені в потрібний бік...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Саня »

Я на вибори піду. Треба реалізовувати свої права. Краще сам поставлю галочку в бюлетні, ніж за мене це зроблять інші. "Рахувати" в нас вміють. Не хочеться, щоб мій голос пішов за Януковича.
Аватар користувача
vetal
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Сер 03 січня 2007 р. 15:18
Звідки: Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення vetal »

Саня писав:Я на вибори піду. Треба реалізовувати свої права. Краще сам поставлю галочку в бюлетні, ніж за мене це зроблять інші. "Рахувати" в нас вміють. Не хочеться, щоб мій голос пішов за Януковича.
Підтримую! А це що ви хочете піти і поставити проти всіх то це гон. Навіщо тоді взагалі туда іти. Результат буде той самий. Українська натура-робити самі нічого не хочем а жити добре давай! :?
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Yurez »

Просто потрібно дійсно самому щось робити, а не чекати, що галочка в бюлетені все вирішить. Що прийде до влади Насправді Добрий Дядько(чи Тьотка) та принесе рай на землю.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

vetal писав:
Саня писав:Я на вибори піду. Треба реалізовувати свої права. Краще сам поставлю галочку в бюлетні, ніж за мене це зроблять інші. "Рахувати" в нас вміють. Не хочеться, щоб мій голос пішов за Януковича.
Підтримую! А це що ви хочете піти і поставити проти всіх то це гон. Навіщо тоді взагалі туда іти. Результат буде той самий. Українська натура-робити самі нічого не хочем а жити добре давай! :?
Гон і піти проголосувати за когось аби тіко не голос януковичу. А проголосувати проти всіх - гарантія 100 процентна що голос не піде за того хто противний. В політикумі України немає достойної партії. Виходить, що Західній Україні і нема за кого голосувати. Оранжеві всралися, Юлька з своїми 224 голосами це ті самі 300 спартанців Януковича. Вот і виходить. Голосувати за Юльку чи Оранжевих. А якшо проти Юльки і Оранжевих то нема й за кого :?

На вибори піти варто, щоб твоїм бюлетенем не поповнили чиїсь ряди. Але проголосувати проти всіх - нема в тому нічо поганого.
Краще уж ніяк замість як небудь.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Закрито