Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Закрито

Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Аякже!
15
83%
Ще поки не знаю...
0
Немає голосів
А навіщо?
3
17%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

Belamor писав:Це те саме, що сказати що НУНС І БЮТ є технічними кандидатами партії КПУ щоб "Свобода" не пройшла в парламент і щоб не задала жару комунякам.
Тоді скажи звідки в них гроші на вибори? Хто їх фінансує? Олігархів вроді у них в списку немає. Значить фінансування йде ззовні.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Basil писав:
Belamor писав:Це те саме, що сказати що НУНС І БЮТ є технічними кандидатами партії КПУ щоб "Свобода" не пройшла в парламент і щоб не задала жару комунякам.
Тоді скажи звідки в них гроші на вибори? Хто їх фінансує? Олігархів вроді у них в списку немає. Значить фінансування йде ззовні.

А їх ніхто не фінасує. Вони навіть бабла не мають на рекламу на ТВ. В той час, коли в одному рекламному блоці по 4-5 роліків від ПР БЮТ і НУНСУ - жодного від СВОБОДИ. Ригати хочеться, коли бач морду януковича - потім Юлі потім нунсу і це все по 4 рази. Аж смішно просто.

Богдан Бенюк вклав свої 500 тисяч грн в цю компанію.

А те, що НУНС і БЮТ просрали все, ізза своїх амбіцій - факт. Тепер вони чітко розуміють, що на заході є нова політична сила яка відбере в в них голоси - вот і ллють грязюку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Зображення :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

http://ua.korrespondent.net/main/84276/
Прийшов час платити за рахунками. Залишаючись у душі "помаранчевим", більше не буду голосувати за невдах і базік. Я не стану довіряти свій голос "сукіним дітям" лише тому, що вони нібито "наші". Вони ніякі не наші, вони - свої власні й у їх планах нас з вами немає. Є тільки прагнення до влади й комфорту - при владі або опозиції. Благо, українські реалії дозволяють роками "подавати надії" і нічого не робити. Дороге це задоволення - утримувати декілька сотень ледарів і ошуканців, не одержуючи нічого обмін на це. Набридло.
+1 ППКС
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Зображення
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

http://ua.korrespondent.net/main/84624
Сьогодні колегія суддів Окружного адміністративного суду Києва постановила, що Президент України Віктор Ющенко має право брати участь у передвиборчій агітації і відмінила постанову ЦВК, яка заборонила главі держави проводити передвиборчу агітацію, зокрема, за блок НУ-НС
Не знаю. По-моєму президент загнався. Це вже ненормально. Це не вибори президента. Як на мене президент має нейтралітет зберігати.
Уявляєте, що було б якби Кучма в 2004 році отак поводився? :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

Belamor писав:http://ua.korrespondent.net/main/84624
Сьогодні колегія суддів Окружного адміністративного суду Києва постановила, що Президент України Віктор Ющенко має право брати участь у передвиборчій агітації і відмінила постанову ЦВК, яка заборонила главі держави проводити передвиборчу агітацію, зокрема, за блок НУ-НС
Не знаю. По-моєму президент загнався. Це вже ненормально. Це не вибори президента. Як на мене президент має нейтралітет зберігати.
Уявляєте, що було б якби Кучма в 2004 році отак поводився? :evil:
Ну і хай собі агітує.... Зараз ситуація змінилася. Ввели гібрид політреформи. Тепер президент-фігура політична. І він не призначає прем"єра....
Чи це нормально, що президент в одну сторону тягне, прем"єр в іншу?
От Ющенко і просить щоб підтримали його політичну силу, щоб він далі міг щось робити, а не натикатись постійно на протистояння Януковича і Ко.
Які він заборонені методи агітації використав? Назви хоч один.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Basil писав: Ну і хай собі агітує.... Зараз ситуація змінилася. Ввели гібрид політреформи. Тепер президент-фігура політична. І він не призначає прем"єра....
Чи це нормально, що президент в одну сторону тягне, прем"єр в іншу?
От Ющенко і просить щоб підтримали його політичну силу, щоб він далі міг щось робити, а не натикатись постійно на протистояння Януковича і Ко.
Які він заборонені методи агітації використав? Назви хоч один.
Ну по-перше є різниця між премєром і президентом. Президент обирається країною. Він представник кожного українця. А преємєр обирається коаліцією. Тобто окремими партіями.
Просто, коли раніше кричали за Кучму, що він адмінресурс використовує і шо підтримує Янука - то було ненормально.
А якшо наш новий президент подібне творить - то нормально.
Треба бути послідовними. Я не прихильник білоголубих. Їх давно тре на палю. Але то, шо в нас в політикумі твориться - НУНСЕНС.

НЕ МАЄ ПРАВА ПРЕЗИДЕНТ РОЗГАНЯТИ ПАРЛАМЕНТ А ПОТІМ ПІДТРИМУВАТИ НУНС НА ВИБОРАХ!!!!
Виходить що? Це були спецом вибори для НУНС організовані? Чи що? Спеціально для НУНСУ розігнав парламент? Так тоді він буде розгагяти до тих пір, поки НУНС не буде мати 100 відсотків. БРЕД :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

А ти рахуєш до розгону парламенту у нас все було нормально? І президент не правий, що його розігнав?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Basil писав:А ти рахуєш до розгону парламенту у нас все було нормально? І президент не правий, що його розігнав?
Розгон парламенту спірне питання. Це ще довго в політикумі України будуть то обсмоктувати. Загроза збору 300 спартанців Янука - була реальною :evil: Згоден - цього не можна було допустити. Але хто заважав після весни 2006 року нормально створити коаліцію? Без поділів і сварок про пости єдиною силою виступити? Хто?
Розігнав та й розігав - факт. Пізно про то говорити. Але якщо вже розігнав кодло - не треба позицію якоїсь окремої партії займати.
Ато (повторюся) складається враження, що президент буде розганяти то до тих пір, поки НУНС не матиме більшості. ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО.
І ТАК ВСІ ЗНАЮТЬ, ШО ВІН ЗА НУНС. Для чого оцей цирк?
Майдан було надбання всіх демократичних сил. Нема чого НУНСЕНСУ тіко приписувати його. Я голосував за Ющенка, проте підтримую іншу партію. Не здається, що бред виходить? Президент мене закликає за НУНСЕНС голосувати, бо я голосував за Ющенка. Ідіотизм. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Я вважаю їх треба було розпустити ще тоді, як створювали коаліцію...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Факт. А не йти на всякі пакти молотов-рібентропа. Ющенкі-Януковичі з своїми меморандумами.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Закрито