Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Закрито

Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Аякже!
15
83%
Ще поки не знаю...
0
Немає голосів
А навіщо?
3
17%
 
Всього голосів: 18

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Саня »

Як доцільніше розпорядитися своїм голосом ще не вирішив. Не хочу, щоб мій голос дістався Януковичу і ко. Такі люди не повинні бути при владі.
Голосувати проти всіх - також не вихід. Вибір зводиться до Блоку Юлії Тимошенко та Блоку “Наша Україна – Народна самооборона”. В кожного з них вистачає своїх недоліків. Треба з двох зол обрати менше.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Треба вибирати те шо подобається. А не з вдох зол. Неправильно то - вибирати ущербно. От і виходить, що Західній Україні і нема за кого голосувати. А ще краще заборонити треба було йти на вибори блоками. А то дурдом якийсь. Знов фігня твориться. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Саня »

От через те що немає кого обирати й приходиться думати про компроміси :-(.
Виборчу систему міняли-міняли й домінялися. Що вони хорошого зробили? Зараз голосуєш і не знаєш кому твій голос піде, хто буде сидіти у Верховній раді.
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Філософ »

Я обираю "Свободу" Тягнибока, бо він і його команда мають міцні принципи та ідеологію.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Мені теж вони подобаються, але думаю вони не пройдуть :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Я буду голосувати за Свободу. Але знову не хочеться просто пропхати нову партію яка на національному дусі просто рветься до влади. Скільки раз обпікався.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

black писав:Мені теж вони подобаються, але думаю вони не пройдуть :(
http://www.tiahnybok.info/inshi_zmi/dokument002883.html
Олег Тягнибок писав: Водночас, активно застосовується єльцинська технологія "Ґаласуй, а то праіграєш!". Перед виборцями ставлять дилему: існують дві нібито "глобальні" непримиренні сили - "помаранчеві" та "біло-сині" - і від того, яка з них переможе, буцімто залежить "виграш" або "програш" виборця. І неважливо, що ні ті, ні інші нового не пропонують, важливо, щоб "виграла" сила, за яку вболіваєш.

Для здобуття перемоги кожен кольоровий блок безкомпромісно бореться за кожен голос; всі інші партії оголошують "малими" чи "непрохідними". Голос, відданий за ці партії, називають мало що не зрадою, бо "голос пропаде", "голос піде януковичам", "голос піде комуністам" тощо.

Міф про так звану непрохідність створюють підступно: з одного боку партію якнайкраще характеризують - і виборча програма добра, і списки чисті (так було зі "Свободою" під час виборів 2006 року) - а з іншого боку постійно втовкмачують, що "партія непрохідна". Це, до речі, складова ще більшого міфу під назвою "Не на часі". З цим міфом Україна живе останні 16 років: люстрація - не на часі, захист української мови - не на часі, визнання ОУН-УПА борцями за незалежність - не на часі, усунення з влади як "помаранчевих", "білосердечних" та "біло-синіх" олігархів - не на часі.

Наступна маніпуляція - це зомбування виборців радіо-, а, головне, телерекламою. Пам'ятаємо, як виборців буквально нокаутували отими - "не зрадь Майдан", "Покращення вашого життя вже сьогодні", "Справедливість є". Те саме готують й цього разу і, очевидно, що лише три кольорові блоки забезпечать цю зомбувальну рекламу, бо лише вони зможуть викидати по тисячі доларів за 1 секунду рекламного показу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Cherry »

black писав:Мені теж вони подобаються, але думаю вони не пройдуть :(
Одне з останніх соціологічних опитувань свідчить, що рейтинг Свободи росте - зараз 1,9% (якщо порівняти з минулими виборами, де Свобода набрала, здається, близько 0,3-0,4% - це значний ривок)

http://ostro.org/shownews_ks.php?id=40621&lang=ru
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Belamor »

Почалася агітація :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Cherry »

Belamor писав:Почалася агітація :evil:
Якщо шановний модератор вважає надання інформації про рейтинг політичної сили агітацією - нехай витре моє повідомлення.
Хоча якщо уважніше придивиться, то моє повідомлення було відповіддю адміністратору сайту щодо "прохідності" даної партії.

До цієї теми форуму повернулась через наступне: захотілось перевірити, чи Тягнибок уже подав інформацію про це соцопитування на сайті Свободи. На моє здивування обидва сайти лежать. І нехай я ризикую знову отримати звинувачення у агітації... але не втримаюсь... дивним є збіг, що проблеми з сайтом є саме перед виборами і саме тоді, коли рейтинг почав лізти вгору...
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

2% мало все одно. А ще хай візьме більше різних бєнюків в партію, то я точно проголосую. А взагалі срати я хотів на це все, поки сам не заробиш, ні одна партія тобі нічого не допоможеЮ тільки агітують і роблять мінімум перд виборами.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

31 серпня 2007 р.
За рейтингом «Свобода» випередила «НУ» і може потрапити у парламент

Якби вибори відбувалися наступної неділі, результати були б наступними: Партія регіонів (28%), БЮТ – 26,2%; НУНС – 11,6%; КПУ – 3,4; Блок Литвина – 3,2; ПСПУ – 2,2%; СПУ – 2%, ВО «Свобода» – 1,9%; інша партія 2,9%; проти всіх – 3,7%. Таким є результат соціологічного дослідження Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т. Г. Шевченка. Про це сьогодні, 31 серпня, повідомила прес-служба ВО «Свобода».

Як йдеться у повідомленні, голова ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г. Шевченка Володимир Бондаренко, аналізуючи позиції основних політичних гравців, відзначив: «На правому фланзі лідируюче місце впевнено займає Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Рейтинг об’єднання виріс і прогресує, на сьогоднішній день він складає 1,9% виборців». «Особливо високий рейтинг у ВО «Свобода» у Західній Україні, у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківських областях «Свобода» посідає другу позицію, поступаючись рейтингом лише БЮТ. Рішуча, радикальна позиція лідера ВО «Свободи» Олега Тягнибока знаходить підтримку виборців», – зазначив політолог.

Соціолог відзначив, що серед несподіванок нинішньої кампанії є вдала організація передвиборчої кампанії у ВО «Свободи». «Вона зайняла різко опозиційну нішу, їм вдається створити цікаву виборчу кампанію, організовувати відповідні події. При збереженні такої динаміки може трапитись сенсація і «Свобода» може потрапити у ВРУ 6 скликання та опинитись у вищій лізі української політики».

Також, на думку соціолога, проходження ВО «Свободи» у парламент стане однією з гарантій утворення коаліції за участю демократичних сил.

Опитування дорослого населення України, проведеного Інститутом політичних та соціологічних досліджень ім. Т.Г. Шевченка проходило в усіх регіонах з 22 по 28 серпня 2007 року. Методом інтерв’ю опитано 2027 респондентів віком від 18 років за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення України за статтю, віком, освітою, типом поселення та регіонами. Статистична похибка вибірки складає 2,2%.
http://zik.com.ua/index.php?news_id=98766
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Basil »

02.09.07 18:48

В Одессе на День города пролилась кровь

2 сентября в день празднования 213-ой годовщины со дня основания Одессы русские националисты, представители общественной организации «Единое отечество» и украинские националисты, активисты Всеукраинской организации «Свобода» подрались перед зданием Одесской областной госадминистрации.

В 11.00 возле облгосадминистрации, как и планировалось, собрался митинг активистов Всеукраинской организации «Свобода» и украинского общества «Просвіта».

Цель митинга: передача Президенту Украины через главу облгосадминистрации Ивана Плачкова открытого письма-протеста украинских организаций Одессы по поводу установки в центре города памятника российской императрице Екатерине II.

В течение получаса никто из представителей администрации к участникам митинга не вышел. Примерно в 11.40 к облгосадминистрации подъехал рафик, из которого вышло около 15 молодых ребят под флагами общественной организации «Единое отечество», возглавляемой Валерием Кауровым подошли к участникам акции c возгласами «Бей бандеровцев!» и начали отбирать у них знамена и избивать.

Председатель Одесской областной организации ВО «Свобода» Павел Кириленко отметил, что «били палками от флагов, а когда человек падал, то били ногами по ребрам и лицу. Это были не члены «Единого Отечества», а нанятые здоровые, спортивные ребята, очень профессиональные в своем деле. Четверо пострадавших попали в больницу, один находится в реанимации».

Председатель Одесской организации «Единое Отечество» Валерий Кауров сообщил, что когда мы ехали в офис возле облгосадминистрации мы увидели митинг в составе около 50 человек националистов, которые стояли с бендеровскими флагами. Для нас это было оскорбительно. Хоть нас было и немного 5 женщин и 10 молодых ребят, мы приняли решения подойти к ним и сказать: «а ну-ка ребята отсюда выметайтесь!».

Валерий Кауров утверждает, что «инициатором драки стала представительница ВО «Свободы», которая ударила меня флагштоком по лицу. Остальные накинулись на наших женщин, чтоб забрать наши знамена. Завязалась драка, в которой наша молодежь проучила так бендеровцев, что они оказались на асфальте».
http://misto.odessa.ua/index.php?u=novo ... a/nom,7766
Там коментарі досить цікавить...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Black »

Мда. "Єдіноє атєчєство" - сама назва вже оскорбітєльна. Задавбали ті уроди, їдьте на свою батьківщину, що вам тут треба. Понаселяли москалів сюди, тепер на голову вилазять і кажуть, то "наша зємля, ми здєсь раділісь". Шо за нація бля...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи підете ви на парламентські вибори-2007 ?

Повідомлення Золушка »

І знаву, москалі, уроди.... шо за нація? :D
Закрито