Чи варто їхати з України?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

А чи в загалі варто їхати з нашої держави? Якщо всі повтікають за кордон що залиться? Не думаю що нас там так аж вже чекаю з хлібом і сіллю. В Німетчині наприклад наш народ не долюблюють і сильно, тільки одиниці німців спримають нас як людей. А решта? Ну про Гамерику я нічого не знаю. В ношому народі, в окреми х особах є погана риса яка поганить нашу репутацію, це теж впливає на відношення до нас. Я думаю Ми ше будемо диктувати рпавила і на заході, і на сході. Тільки коли воно буде? Може скоро, через років 15-20.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А що ти хотів, щоб на тебе чекали? Ті, що приїжджають забирають в них робочі місця, знижують оплату праці, везуть спирт, сигарети, горілку і ще всяку херню, грабують, займаються проституцією. Влаштуватися там на роботу спеціалістом дуже важко, так як наш диплом ні в Європі ні в Штатах не катіт. Але декого влаштовує будь-яка праця, вони дійсно заробляють там гроші, а потім повертаються і відкривають тут власний бізнес. А дехто лишається жити там. Я сам наразі стою перед цим питанням. Хотів би мати працювати спеціалістом в якійсь європейській державі, бо дістало вже все це лайно навколо.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Чекають тільки в тому випадку, якшо маєш гроші і хочеш їх потратити. Тих хто мають гроші скрізь і всі тіпа люблять. От їхати туристом - приємно. А їхати кудись, наприклад в Данію, і гарцювати там на трахторі - я їпав. Навіть за гроші.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Там теж лайно. Тільки рівень життя кращий. Щоб там стати спеціалістом дох попотіти треба. Так "Без труда не витянеш и рыбку из пруда". Так про відкриття бізнесу після заробіткив я не проти, а жити там ну це вже не зовсім. Патріотизм теж треба мати. Молоді громадяни можуть змінити в нашій державі все, так це дуже важко але треба щось робити. Керівництво в нашій державі ніяке, але в політуку йде багато молодих людей хай не всі патріоти але всетаки.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ні, там якраз не лайно. Виходиш з дому - все чисто, дорога нормальна, транспорт хороший, люди культурніші. Всі їдуть собі спокійно в автобусі, не вчиняють сварок і не мають до тебе жодного діла, не звертають на тебе жодної уваги. Та культура помітна всюди - вулицю переходять в спеціальному місці, автомобілі пропускають пішоходів та інші автомобілі, які виїжджають з повороту. Бичок на тротуар ніхто не кине і не харкне, де попало. Автомобілі лишають біля будинків і ніхто їх не грабує. Таких дрібниць помічаєш тисячі навколо. Але з таким менталітетом як у нашого народу, нас в Європу пускати не можна, бо ми зруйнуємо і чужу культуру. Недавно знайомий розповідав, що в Німеччині німці шугаються тих, хто ходить в них в спортивних костюмах "Адідас" і з найостаннішими моделями телефонів. Це як правило вихідці з колишнього СРСР. Ось так.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Наших співвітчизників за кордоном важко не помітити. Особливо в німців культура на висоті і мабуть предається в генах. Чисто і завжди прибрано. Навіть сміття сортирують. Я ми живем по вухах в лайні. За містом кучуги сміття 30 м. заввишки. Ніхто нас в Європу не візьме однозначно.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Культуру і в нас можна виховувати. З себе почати. Тіко часом дуже вбиває дивитися в нас на наших биків. А там за бугром чекають далеко не усмішкою. Там ми нікому не треба. Заробити собі грошенят можна. Но стати їхнім на всі 100 важко. Не одне покоління прожити там має. Я не хочу щоб в моїх дітей тикали пальцем і казали а вони приїхали сюди з бувшоо Совецького Союзу. Вони то і Україна де не знають. Мав досвід спілкування з тупими гамерикосами (можливо просто тупі попадалися) - це мертва нація. Якби вибирав куди емігрувати то напевно в бундес і ні в якому разі в гамерикляндію.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Ne znayu na skilki ty prav na rahunok yankees, ya do nyh uzhe zvyk, ne pomichayu mozhe togo vsyogo, ale v mene ye dosvid spilkuvannya z nimakamy.... nu, yak by tak shob nikogo ne obidyty sylno, fun 100%. Kraina dlya emigrantiv - tilki US. Tut vsi emigranty, nema takoi natsionalnosti yak amerikanets pryrodnyo, mistse ye dlya vsih, vymoga tilki odna - treba pratsyuvaty. I povir meni sho robyty navit na tomu traktori sho vy tam roskazuvaly - tse ne rahuyetsya tut herovoyu robotoyu. Toy samiy traktorist zhive sobi z serednyoyu zarplatoyu i navit ne dumaye kudas rypatys. Ponyatiye HEROVAYA RABOTA est tilki v nas v Ukraini. Vsi polizly kudas vverh - zakonchit institut (za vzyatki), ustroitsa v kantoru managerom sa starta (tozhe za vzyatki), nihrena ne robyty bo v golovi pusto (samomu nachinat brat vzyatki) i plakat yak tut pogano. A vygonyat - na sali z kartoshkoyu rokiv dva prosidit tochno, potom shos popadetsya. Tut odyn den yakiy ya prosachkuyu obhodytsya meni duzhe dorogo, ya podumayu pershe chi meni treba toy vihidniy. Robotu hapayut lyubu, za misyats bezrobittya mozhna poplatytys posliduyuchim zhittyam na vulytsi (prikladiv tut duzhe bagato). I yaksho vy dumayete sho tut des na stroykah sydyat emigranty i vkaluyut rabskim trudom, to perevirivshi tam mozhna znayty duzhe bagato amerikosiv, yaki do togo zh dorozhat tsiyeyu robotoyu. Pochinaty patsany potribno z nizu, a ne z gory, tut velyka riznitsya.
Востаннє редагувалось Чет 14 липня 2005 р. 23:11 користувачем americansky, всього редагувалось 1 раз.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Da i she pro patriotizm - do krainy yaka tebe obstavlyaye, yakiy ty ne potriben vasche ni dlya chogo, bud ty sam Einstein, do kraini v yakiy lyudy prostoyali tsilu zimu na mitingu i poluchili h..., do mistsya v yakomu ty maesh buty otmorozkom shob vizhyt - v mene patriotizma nema niyakogo. Vybachayte yaksho kogos obidyv.
Taka istoriya. Dva roki nazad ya pratsyuvav v Sheraton Hotel v WashingtonDC. Todi tut yakraz prohodyv uragan, za den po prognozu pochaly gotuvaty vikna i rizni tam dela. Prapory potribno bulo znyati takozh. Ya prosto spustyv ih po machti i pochav skladuvaty na zemli, i tut pochavsya skandal - lyudy z susidnyogo cafe vzhe navit podzvonyly moemu manageru - PRAPOR NE POVYNEN BUV TORKNUTYS DO ZEMLI :( Htos iz vas bachiv takiy patriotyzm na Ukraini? Ya bachiv tilki nashi prapory v bagni pislya futbolu na stadioni "Avangard"...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Людина повинна жити життям !!! А не просто вкалувати !!! Мають бути радості життя !!! А вкалувати тільки для того щоб прожити -- не знаю не так то шось !!! В Україні зараз можливо й не видно кардинальних змін на ліпше, но то тільки зовнішне враження.

Ющенко в одному промахнувся - він не врахував того що в Україні живуть рагулі і ніхрена не смислять в політиці та економіці. Рагулі хочуть змін в один день і не розуміють що це неможливо. Все потрібно робити поступово. Рагулі привикли шо дуляри - це друга українська валюта і зовсім зневажають гривню як національну валюту, вважають нормальним інфляцію в 10% на рік. Коли Ющ прийшов і показав що в нас може бути своя міцна нац. валюта, все бидло, котре тримало заощадження в дулярах малцо обосралось.... Ющ показав що в нас є своя валюта!

А патріотизм в людях є !!! Но не в рагулях !!!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Мені, здається, americansky, ти занадто узагальнюєш. І, якшо пишеш такі голосні слова, ти прикривай їх виразом "на мою думку", бо, на мою думку, патріотизм, це, як мінімум, почуття доволі індивідуальне, а як максимум - це любов, віра, відданість. Патріотизм не можна навязати, його потрібно виховувати (з курсу соціальної педагогіки). Для мене моя рідна країна - це найперше мій дім, моя сімя, мої друзі. А на рахунок хєрове-добре, то воно всюди є, навіть в США. І робота є погана, але і це справа досить індивідуальна.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

To: Belamor
RAGULI zhdaly tyh zmin 15 rokiv, budut zhdaty dali, davay sche rokiv 5-10 pochekaemo i todi podyvymos hto taki ti RAGULI.
Na rahunok dolariv i nashoi natsionalnoi valyuty, sprobuy ii obminyaty hocha b v odnomu mizhnarodnomu aeroportu (krim Boryspolya zvychayno), de v spysku bilya 100 riznyh nazv, a nasha GRYVNYA.... missing. Ya diysno radiy sho prezident pokazav yaka vona stiyka, ale vse taki svoi zaoschadzhennya lyudi i dosi mayut v USD abo EUR. Na rahunok bydla sho trymalo dolyary i tak obisralos ty ne prav: obosralos te bydlo v kogo v karmanah viterok, mova ne yde pro 20 gryven yaki ty trymaesh na pivo, a seryozni groshi v gryvni nihto i ne podumaye obertaty!
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

To:Matviyuk
Davay tak - ty mene znaesh she z LDTU, naskilki ya pamyatayu navit zdavaly vstupni ispiti v odyn den. Spilkuvalys my dostatnyo, istorika nashogo Godlevskogo pamyataesh? Znaesh sho vin naybilshiy patriot buv, ya zavzhdi buv yogo prihilnikom. Vse bulo po drugomu, tilki 3 roki nazad ya poihav suda, mayzhe v odyn den moya tochka zoru pominyalas. Tut bagato negativa, ty prav, ale pislya Ukrainy, yogo tut znaydesh tilki cherez yakiys dovoli trivaly chas...Da ya tam narodyvsya, tam moi batki, ale zapytay v lyubogo emigranta chogo ne vertaetsya - bo nema doviry bilshe do tiei krainy, ne mozhlyvo sprognozuvaty svoe maybutnye. U vsih nostalgiya, vsi planuyut poihaty - ale zh nihto ne povertaye. Skilki milyoniv uzhe ye prikladom?
Ale vyrysh, naskilki ya sobi inkoly pro tse vse dumayu, mozhlyvo vono i ne vartuye togo vsyogo, diysno batki i druzi, togo vzhe nide ne znaydesh... Ne znayu, mabud takiy sklad harakteru, 5 hvylyn dumayu za odne, dali pro zovsim protylezhne. NEPAGANO BULO B TUDA VERNUTYS...

To:Black
A chogo nashogo administratora ne chuty tut? Black, meni tsikavo sho ty dumaesh pro to vsyo.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я зовсім не хочу наїхати на тих людей які поїхали з України раніше. Раніше був важкий час. Дійсно безвихідь. Навпаки наважилися поїхати найсильніші духом. Слабак ніколи би не наважився поїхати туди. Я це все прекрасно розумію. Але в той же час мені боляче думати, що їдуть найкращі. Ті які мали би будувати Україну. Все залежить від нас. Не треба розчаровуватися. Я думаю часи смути позаду. Зараз в Україні можна найти хорошу карєру. Зараз на український ринок приходять іноземні компанії які валом загрібають до себе молодь. Нажаль то просто в Луцьку непомітно.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Був би прикол, якби всі повиїжджали, лишилися б олігархи і пенсіонери. Що б тоді було б цікаво...
Відповісти