Україна і НАТО

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Україні потрібно вступати в НАТО?

так, давно пора!
17
74%
ні, навіщо нам це?
4
17%
а що це змінить?
2
9%
 
Всього голосів: 23

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Kima писав:А тіпа ти з Беламором спілкуєшся з тими кого ти перечислив, шось рішаєте глобальне в цьому світі чи країні, і ваші націоналістичні переконання мають більше впливу ніж чисто людські поняття Золушкі? Ви ж грузите таких самих людей просто з іншими обставинами життя, іншими причинами на свою думку. Якби ми на свому рівні могли порозумітися, то може політики брали б з нас приклад.
Розумієш через таких байдужих як Золушка, так в нас історія склалась і життя. Нав'язують мову, роблять рабами, а таким як вона все одно. Вони ще й підтримують їх. В неї напевно ностальгія за радянськими часами ще є, за дешевими цінами, рубльовкою, хлібом за 16 копійок, халявним житлом, але з знищеною культурою і мовою, свободою слова, розстріляною елітою і інтелігенцією, з голодоморами і геноцидом і усім іншим. По її словам треба любити росіян і допомагати їм у їхній політиці і розширювати їм імперію, вони ж теж люди...
І Донецьк будемо підтримувати, хай вводять російську мову, забороняють українську, вводять регіональні мови, антинатівську територію, відєднуються чи приєднуються до Росії.... я просто в шоці від таких байдужих як Золушка...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Ого, бомба!
Я і не знала про себе такого. Яка ж я сволота, це все із-за мене, така біда, що вам приходиться терпіти людей, які розмовляють мовою, яка для вас така незрозуміла:)))

І голодомор, і совіти, це все я, так-так. :oops:

І взагалі я Росіянам допомагаю, і ще там кому? А, може і терористам?:)

Такого брєду давно не читала.
Блек, все мімо, паскудний з тебе психолог. Одне молоко:))
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Ти їх захищаєш, і виступаєш проти нас. :?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

black писав:Ти їх захищаєш, і виступаєш проти нас. :?
Ну це вже як в дитячому садочку: "Кто со мной, тот герой, кто без меня, тот паршивая свинья!" :lol:
Чи не пора вже дорослішати?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

на жаль, ти вже не подорослішаєш ніколи... нічого не розумієш взагалі.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Славин »

Как дети, вводить рус яз как второй гос. не значит запрещать украинский, просто люди разные. Было бы больше у вас поляков к примеру можно было бы и польский делать третим государственным. и чё, все живы будут , ни кто ж не умрет, от злости может кто и умрет но их будет очень мало.
Из-за таких радикально настроенных людей как вы black страдает большинство.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Славин »

история не для того что бы обсуждать и мусолить а для того что бы видеть будущее,
если не развалился бы СССР мы что воевали бы в Чечне или в Грузии?


"""Розумієш через таких байдужих як Золушка, так в нас історія склалась і життя. Нав'язують мову, роблять рабами, а таким як вона все одно. Вони ще й підтримують їх. В неї напевно ностальгія за радянськими часами ще є, за дешевими цінами, рубльовкою, хлібом за 16 копійок, халявним житлом, але з знищеною культурою і мовою, свободою слова, розстріляною елітою і інтелігенцією, з голодоморами і геноцидом і усім іншим. По її словам треба любити росіян і допомагати їм у їхній політиці і розширювати їм імперію, вони ж теж люди..."""


Бред воще, кто навязывает???, люди просто разговаривают на языке на котором им удобнее, и не надо говорить что это не значит что я поддерживаю Януковича, мне побоку чё там у него.Это кстати государство и такие как вы навязываете украинский, это ли не геноцид и репрессии, сказанул аж самому страшно стало, ну геноцид в мягкой форме так сажем )).
хлеб за 16 коп.?? А заводы работали? Пту выпкускали специалистов токарей фрезеров сверловщиков ....., а щас это не престижно одни менеджеры бля, заводы разнесли , вместе с экономикой, руины оставили и что как вы восстановите экономику если ресурсов нет да и бюджета не хватит, как после войны и то после войны хоть что то работало. И цены были соответствующие, а щас кто устанавливает ценовую политику? Государство? Какое?
и не путайте еврейское красное нашествие с реалиями.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Геноциду і репресій ніхто і не робить російськомовним, як вони робили українцям.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Славин »

black писав:Геноциду і репресій ніхто і не робить російськомовним, як вони робили українцям.

Воще бред вы написали, это стоит понимать так: русскоязычные украинцы совершали репрессии и геноцид по отношению к украиноязычным украинцам, мы говорим в каком времени?, я говорил на примере сегодняшних событий, вы вспоминаете шо при царе паньке было. Меня например угнетает то что меня заставляют писать письма официальные и прочее делопроизводство на украинском, хотя я и понимаю и пишу правильно и хорошо , просто в городе в котором я живу даже мэр разговаривает, и весь город. И у восточной сложилось мнение что на западной живут одни националисты, слухи подкреплённые фактами, может вы и не слышали как раньше анекдоты рассказывали про то что приехал чувак на западную заходит в магазин и просит на русском продать колбасы ему говорит продавщица что колбасы нет, и тут же подходит другой и на украинском спрашивает и все вдруг находится. Правда это или нет я не знаю, но большинство думают что да. Такое отношение не очень хорошо, мы хоть как то стараемся сблизится с западной а вы что сделали? Одним словом молдаване вы польские
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Славин писав:
black писав:Геноциду і репресій ніхто і не робить російськомовним, як вони робили українцям.

Воще бред вы написали, это стоит понимать так: русскоязычные украинцы совершали репрессии и геноцид по отношению к украиноязычным украинцам, мы говорим в каком времени?, я говорил на примере сегодняшних событий, вы вспоминаете шо при царе паньке было.

Робили росіяни це все і деякі українці, які повелись на обіцянки москалів. І було це не так давно. Ще в 80-ті добряче щемили письменників за допомогою КДБ.
Меня например угнетает то что меня заставляют писать письма официальные и прочее делопроизводство на украинском, хотя я и понимаю и пишу правильно и хорошо , просто в городе в котором я живу даже мэр разговаривает, и весь город.

Що угнєтаєт? Незнання української мови і небажання нею розмовляти і писати?
И у восточной сложилось мнение что на западной живут одни националисты, слухи подкреплённые фактами, может вы и не слышали как раньше анекдоты рассказывали про то что приехал чувак на западную заходит в магазин и просит на русском продать колбасы ему говорит продавщица что колбасы нет, и тут же подходит другой и на украинском спрашивает и все вдруг находится. Правда это или нет я не знаю, но большинство думают что да. Такое отношение не очень хорошо, мы хоть как то стараемся сблизится с западной а вы что сделали? Одним словом молдаване вы польские
Не націоналісти живуть на західній Україні, а саме корінні українці. Оскільки вплив Росії тут був менший, то збереглась мова і традиції. Ця частина була під Австрією, Литвою і Польщею деякий час, от ми тепер і можем бачити, що польською, німецькою тут не розмовляють. А російською навчили і заставили говорити майже всю Україну. Добряче видно як нав'язали і як заселяли сюди людей з Росії, давали їм високі посади, щоб винищити, викорінити взагалі українську мову тут.
Відповісти