Сторінка 1 з 15

Що нам дала ця влада?

Додано: П'ят 08 липня 2005 р. 15:20
xXx
ЩО НАМ ВСІМ ДАЛА ЦЯ ВЛАДА?
Давайте спробуємо зрозуміти:

1. то пердець - життя змінилось! Стало легше жити, заробляти, говорити-думати, вчитись, дрочити і т.д.
2. поки великих змін в кращий бік не помітив, але сподіваюсь з нею (владою) на ліпше життя
3. ніц не дала, але як ми кльово підісрали янеку та його друзям:)
4. МЛЯ І НАХУЯ МИ СТОЯЛИ НА МАЙДАНІ?
5. яка влада?

Додано: П'ят 08 липня 2005 р. 16:18
PashaZT
От пройде 5 років тоді буде краще порівнювати нову і стару владу.
А Євросоюз нас чекає недочекається. Ми потрібні йому як собаці 5 нога, як рибі парасоля.

Додано: П'ят 08 липня 2005 р. 21:08
Bad Tank
Вот-вот, этому хваленому Еблосоюзу вы точно нафиг не нужны, что вы им, сало чтоль будете поставлять? или горилку? да у них уж немцы специалисты по свино-жировым продуктам. Просто щас вы как вступите в этот хваленый союз, так и усе - у вас вся промышленность рухнет, ибо рынок заполонится более дешевыми а качественными запандыми продуктами и товарами.

Додано: Нед 10 липня 2005 р. 07:45
Black
Bad Tank писав: Вот-вот, этому хваленому Еблосоюзу вы точно нафиг не нужны, что вы им, сало чтоль будете поставлять? или горилку? да у них уж немцы специалисты по свино-жировым продуктам. Просто щас вы как вступите в этот хваленый союз, так и усе - у вас вся промышленность рухнет, ибо рынок заполонится более дешевыми а качественными запандыми продуктами и товарами.


Промисловості в нас і так майже немає, а в Євросоюз нам би не завадило. Чому росіяни всі так негативно настроєні на рахунок Євросоюза? В себе нічого замутити не можуть, а тільки гавкають на Європу і Америку?

Додано: Нед 10 липня 2005 р. 21:25
Bad Tank
нуууу... вообще америку пол мира ненавидит )) а европу... ну не знаю, для меня она выглядит как американская проститутка, и наши тоже хотят стать такими же блядями

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 07:18
searcher
Bad Tank писав: нуууу... вообще америку пол мира ненавидит )) а европу... ну не знаю, для меня она выглядит как американская проститутка, и наши тоже хотят стать такими же блядями


краще бути прастітуткою і жити як людина, чим целкою і жити як бомж. ти навєрно за буг нікуди не їздив, поїдь, глянеш і потім раскажеш про впєчатлєнія :lol:

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 08:39
sashka
Господа. Всі проблеми не від того хто куда вступити хоче. або вступив. всі проблеми із-за розрухи в голові. Хочете в Єропу будь-ласка. Ніхто вас за ноги не тримає. Квиток-чумадан-Євросоюз. Прикол в тому шоб тут зробити умови життя не гірші чим в Євросоюзі чи тій самій Америці (північній :D ).
На рахунок того що дала нам держава? Держава взагалі не повинна нічого нікому давати. Вона хай краще створює нормальні прозорі умови для життя та бізнесу. І тоді всьо чьотко буде. І не треба вам буде їздити кудись на заробітки шоб заробити якихось 100-200 долярів непосильно принизливою працею, а тут їх тупо пропити.

ВСІ ПРОБЛЄМИ ВІД РОЗРУХИ В ГОЛОВІ.

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 08:42
searcher
sashka цілком з тобою згоден, це мені нагадало старе прислівя: чого бідний? - бо дурний, а чого дурний? - бо бідний :D

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 09:21
Black
Всьо то Сашка канєшно правільно написав, але наші закони написані під конкретних людей і їх бізнес. І поміняти це поки що нереально. А держава повинна забезпечувати відповідний рівень життя, наприклад ти безробітний або інвалід - ти маєш отримувати стільки, щоб тобі вистачало на прожиття, мінімальна зарплата теж повинна бути встановлена я вважаю на даний момент в районі 200 євро (а то прожитковий мінімум розраховують квартплата+хліб+кефір, а мінімальна зарплата в нас ще менша). Але ж наших парламентарів не цікавить доля країни, а лише їхні власні інтереси. І ще не створені відповідні умови для розвитку малого бізнесу, виведення економіки з тіні. Бюджет наповнюється дебільними податками, повидумавали різні пільги, субсидії. Навіщо ускладнювати це все так?

Але кожний хазяїн своєї долі і вирішує свої праблєми по своєму - дехто їбошить на хімії в Черкасах, дехто дує в Іспанію-Португалію-Італію доглядати дітей або працювати на будівництві, дехто в Штати, дехто тут намагається почати справу, декого продають за кордон, дехто взагалі працювати не хоче. Але 70 років прожили не в кращих умовах в Союзі і мовчали, а зараз всі хочуть в момент стати мільйонерами і нічого для того не зробити.

Я думаю всім зрозуміло, що ситуацію в країні міняти необхідно.

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 09:34
Гість
Шо міняти? Яким чином? Для чого чи кого? Всім добре не буде. Вже зимою поміняли... і шо... тепер знов міняти. Заради чого....!?

шото революционым духом потянуло...

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 10:09
Neonix
Требе гасити цих покидьків, тих що сидять на наших шиях. Х то як не ми самі поступово змінюємо наш світ. Якщо просто скласти руки і смоктатии лапу, нічого дорого теж не буде. Як не як а ми хочаб по трошки хай буде довго але маємо щось змінити. ЯК що ми не будемо жити як нормальні люди, то давайте хоч для наших дітей щось робити. Требе переставити боятися цих корупціонерів. Треба хоч щось робити!

Додано: Пон 11 липня 2005 р. 10:34
Black
Anonymous писав: Шо міняти? Яким чином? Для чого чи кого? Всім добре не буде. Вже зимою поміняли... і шо... тепер знов міняти. Заради чого....!?

шото революционым духом потянуло...


Нічого не поміняли... Всі крадуни на волі.

Додано: Вів 12 липня 2005 р. 00:24
Poison
Все посто як в анікдоті поснувся я з ранку і вирішив що треба щось в житті міняти ,пішов і поміняв 20$.Досраки це міння он поміняли шило на мило тепер живемо в повному чиколяді все шо могло вирости в ціні виросло ,а ми далі кричимо що в цьму винні шпигуни і дядьки з за границі ,маємо правітельство популістів які кожен день звітують про рост жиров у маслі а насамому ділі вони в холоді ,що ж далі робити?Одним словом вибрали презідента та й добре хоч прищавий та наш ,а з правітельством все і так ясно зроблять очередний крізіс надоїсть презіку їх покривати та й дадуть їм по дупі.
P.S набільше мені подобається міністр культури такої пофанації я ще не в одному владному органі не бачив. :(

Додано: Вів 12 липня 2005 р. 09:14
Гість
Владу треба не міняти, а брати в свої руки, гнати цих старих маразматиків в три шиї.
Яким чином? Голосувати за ПОРУ!!!! на парламентських виборах це для початку.

Додано: Вів 12 липня 2005 р. 09:22
Black
Пора вела себе перед виборами і під час виборів і веде зараз себе досить агресивно і рішучо. Досить цікава організація, але вона явно кимось фінансується і буде відстоювати інтереси тої людини. Цікаво, це раптом не Порошенко?