Що нам дала ця влада?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Я то думаю та пробую. І в США не збираюсь і не збирався їхати. Є багато інших люде наприклад пенсіонери. В них та пенсі на пару днів після квартплати. Про себе я то думаю та про рідних, та людям по можливості допомагаю. Якщо кожен буде думати тільки про себе як ті депутати та керівники держави, то ніколи нічого не зміниться! Це виходить тіпа мам за себе. Тому в нашій державі такий безлад та підступність людей, бо не знаєш кому довіряти. А чому? Бо думаютьб тільки при себе! Держава що нам обіцяла?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я мав на увазі що на державу розраховувати глупо. Занадто часто вона нас кидала. ТОму в тому житті варто розраховувати на себе.

Зараз ругати уряд Ющенка зарано. Про радикальні зміни поговоримо через 2-3 роки.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж в цьому плані підтримую Бєламора. Але зазначаю ще раз, вже нова влада прийняла не одне дебільне рішення, зокрема, коли почала диктувати Росії ціни на бензин, СОТ відразу на це зреагувала, повинні бути рівні умови для всіх.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

ДА відносно надії про допомогу від держави якої не було і не має, а яка було тільки для своїх, чи в загалі буде держава робити щось для народу в мене недіії майже немає. Тре разом по любому щось робити. Тіль як ми ещ можемо вплинути на дії держ керівників? Корупція в нас ще буде довго процвітати. То мабуть треба з нею і боротися. Садити таких покидьків без разбору на повну катушку і все. Зловили посадили. Жорстко дежпрацівники довго ще бедуть реагувати на такі речі. Аджеж вони, більшість між собою пов"язані. Треба всіх міняти.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Kazanov, напиши будь-ласка, які методи боротьби з корупцією, зміни влади і т.д. ти пропонуєш (тільки реальні, якими можеш скористатись ти, а не типу всіх посадити) ?
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Одному не реально все зробити так як ти питаєш. Але по трошки можна. Якими методами я можу скористатися? Це питання часу. В мене покищо немає таких проблем. В багатьох випадках без свадків наказати таких службовців майже не реально, якщо можна то це дуже важко. Тому сама (одна) людина на даний момент чи час не спроможна це зробити.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Психологію треба в людей міняти. Щоб навіть корупцією і взяточництвом в голові не пахло. Це ще не одне покоління пройде. А садити всіх не вихід. Я й так розумію що Порошенко зе сейм ас Ахметов. Ющ біля себе теж мудаків позбирав.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Є ще варіант, правда я точно наврядчи його зможу реалізувати. Треба щоб держава забезпечила людей такими зарплатами щоб про взятки дійсно і думки не було.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Та бля нашим людям дай тисячу дулярів зарплату вони все одно взятки братимуть. ПСИХОЛОГІЮ ТРЕБА МІНЯТИ.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Згідний! Але спочатку всіх посадити :D . Не всі такі. На приклад Ти начальник Луцького УМВС. І зарплата десь 12000грн. Ти б хабарничав?
Думаю совістні люди є.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Психологію людей треба міняти - це правильно. І кожен має це зробити з собою. Старатись робити так, щоб було краще не лише собі, а думати про інших, про наступне покоління, екологію і таке інше. Бо ці негативні дрібниці вїлись в наше життя і ми самі непомічаємо того, що робимо.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Совісних людей в УМВС нема. Їх зїдають. МЯНТИ КАЗЛИ !!!
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

З"їдають таких людей (мусора) смітя яке попало туди. А на рахунок того що совістних людей там нема ти помиляєшся. Є! Вони покищо тихо роблять свою роботу. З годом думаю все наладиться хай не повністі але для початку булоб не погано.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

З"їдають таких людей (мусора) смітя яке попало туди, але не всіх. А на рахунок того що совістних людей там нема ти помиляєшся. Є! Вони покищо тихо роблять свою роботу. З годом думаю все наладиться хай не повністі але для початку булоб не погано.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

2 відсотки --- максимум (включаючи прибиральниць).
Відповісти