Що нам дала ця влада?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

Аверс показував, що ці бабусі в ніч з 7 на 8 січня вже о 02.00 годині ночі займали ці черги. :D
Взагалі, добре, що хоча б щось вернуть, правда, коєфіцієнт 1,05 явно застарів і є неспівставним з тим що клалося.
Сам маю 1000 рублів на книжці. Хотілося б забрати. Не велиці, але гроші. Але черги дійсно нервують. Дочекаюся поки пройде основний фронт на чолі з пенсіонерами і безробітними. У них часу побільше.
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення manover »

Звичайний "кормьож" народу обіцянками...
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Belamor »

Пенвно що. Юля йде в президенти. Якби вони не почали віддавати - ХЄР би вона тоді мала хоч один шанс ... Стільки понаобіцяли ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

А ось і перші жертви виплати заощаджень, а також перші мордобої. http://ua.korrespondent.net/ukraine/342176
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення SunSeth »

manover писав:Звичайний "кормьож" народу обіцянками...
Та звичайно ! Попередній уряд і обіцянок не давав і гроші "повертав" і ціни "понизив" і інфляція не сягнула 16% :twisted:

без взаємних образ....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Belamor »

А інфляція то страшна. Не знаю як Ви - а я відчув шо ціни на продукти зросли. На деякі види в 2 рази. Ці коливання долара мені геть не подобаються. Це знов спосіб інфляцію знизити. Цікаво що буде далі :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
С-лана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Сер 14 січня 2009 р. 17:19
Стать: жіноча

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення С-лана »

Ця влада мені нічого не дала. Найгірше - те , що вона забрала надію на краще майбутнє.
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Nazgul »

С-лана писав:Ця влада мені нічого не дала. Найгірше - те , що вона забрала надію на краще майбутнє.
Це точно...
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Влучне висловлювання!
kasparoff
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 лютого 2007 р. 15:59
Стать: чоловіча

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення kasparoff »

Що може дати "бригада",яка управляє країною.
То не є влада!
На сучасному політичному олімпі України я не бачу ніякої реальної сили, здатної змінити ситуацію.
А саме прийшов час.Європа задихається від КРИЗИ.Ми ж до цього вже звикли.
Пора брати віжжі в свої руки...
Аватар користувача
Electronshik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 20 січня 2009 р. 18:36
Стать: чоловіча

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Electronshik »

Ця влада як на мене виявилась найгіршою за усі часи Незалежності нашої держави. Карколомний стрибок цін, постійні чвари, яки гордо звуться "демократією", відсутність надії на краще, ненависть, яку старанно сіють "помаранчеві" до росіян, та танець на кістках, ось чим запам`ятаю я цю владу!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Справді сама галіма влада. Безвладдя в країні, свавілля, корупція. Зробили людей в 2008 році вдвічі біднішими. А зараз бачимо банки суттєво міняють відсотки по кредитам як і гривневим так і валютним. Банки міняють курс по кілька разів на день, були випадки з 8 до 11 гривень. НБУ не робить НІЧОГО, всі безнаказанні. Золота молодб вбиває людей своїми машинами, беруться взятки в жахливих розмірах - все безнаказано! Луценко заявляє, що Зварич переховується в депутата - та візьми власноруч вибий двері і виведи того суддю за вухо - ти ж НЕДОТОРКАННИЙ як і той депутат, нічого тобі не буде. Але тепер ми бачимо хто є хто. Луценки, Ющенки, Тимошенки вже не пройдуть... нічого не можуть зробити.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Славин »

Люди жили лучше, они получали зарплаты работали, получали пенсии им не интересно было где Кучма взял деньги или кто либо другой, им было пох что происходит, им было важнее стабильность и процветание своё, своей семьи и даже если бы и знать при этом про свавілля влади насрать главное что не все забрали и делятся с народом, но долго это длиться не может, ведь когда нибудь закончится или видимость приобретет что невозможно не увидеть будет, а если каждый третий в политику залезет и бастовать начнет и показывать по телевизору, политику делают люди они по крайней мере голосуют за тех кому доверяют или не доверяют а выбирают меньшее зло. Это как себя нужно неуважать что бы вестись на всю эту политическую лажу.
Поздно пить боржоми
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Славин писав:Люди жили лучше, они получали зарплаты работали, получали пенсии им не интересно было где Кучма взял деньги или кто либо другой, им было пох что происходит, им было важнее стабильность и процветание своё, своей семьи и даже если бы и знать при этом про свавілля влади насрать главное что не все забрали и делятся с народом, но долго это длиться не может, ведь когда нибудь закончится или видимость приобретет что невозможно не увидеть будет, а если каждый третий в политику залезет и бастовать начнет и показывать по телевизору, политику делают люди они по крайней мере голосуют за тех кому доверяют или не доверяют а выбирают меньшее зло. Это как себя нужно неуважать что бы вестись на всю эту политическую лажу.
Поздно пить боржоми
Кучма крав і давав іншим красти. А зараз ці грабують, а іншим не дають. Країну захлиснула корупція і кумівство, з якими Ющ обіцяв боротись. Бог йому суддя.
Відповісти