Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

рушниця "Benelli Argo" http://www.sniper.nnov.ru/gun_benelli.php

В 2002 году оружейная фирма Benelli представила свое первое нарезное ружье Benelli Argo. Современный дизайн сразу привлекает внимание, а баланс ружья в сочетании с компактным размером обеспечивает безупречную постановку в плечо. На вскидку Argo ложится интуитивно и обладает хорошей маневренностью. Основная стихия нарезной Benelli - лесная охота, где основная дистанция стрельбы, как правило, составляет 150-200 метров. На сегодняшний день Benelli Argo представлена в двух калибрах: 30-06 (7.62х63) и 300 WinMag (7.62х67). В ближайшее время планируется расширение модельного ряда. В частности по калибрам. А также возможность сменных стволов, что позволяет использовать данную модель как универсальное ружье на несколько калибров на одну лицензию.
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Що постріл був з Benelli, то більш схоже на правду. "Сайга" в руках таких людей якось не серйозно. Можливо, саме тому й плутанина з калібром.
На сегодняшний день Benelli Argo представлена в двух калибрах: 30-06 (7.62х63) и 300 WinMag (7.62х67).

Все-таки набої були 7,62 мм, експансивні.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

От вечна путанина з  калібрами неможе заграниця як нормальні люди все міряти в міліметрах  :D а ружбайка зачотна :) , http://www.tulatoz.ru/toz78.html собі таку цяцьку хочу але з дозволами гімарой повний.
А ось тепер все стає на свої місця і путанина з калібрами і  мова про кулю з зміщеним центром ваги  :)  яку удачно попутали з експансивною .
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю специ не попутали, то просто журналісти часто "чують дзвін, але не знають звідки він" і дають не завжди достовірну інформацію, часто догадки і чутки без підтвердження фактами.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Цікавий огляд усіх цих подій (то повідомлення про вовка, то кабана, плутанина з рушницями і т.д.) http://pravda.com.ua/news/2007/1/22/53464.htm
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Мда ...
І понеслось, і поїхало.

За наступні дні ми почули від офіційних речників дуже багато цікавого. Зброя, з якої був зроблений постріл, перетворилася на італійську самозарядну гвинтівку Benetti Argo, замість 14-ї години почала фігурувати 16-та, звідкілясь з'явилися вечірні сутінки та кущі, в яких начебто була жертва на момент пострілу, але водночас стверджувалося, що полювання велося начебто на вовка, котрий сам вискочив на дорогу перед машинами.

Перед цим фігурував кабан, але після заяв екологів, що полювання на кабанів у цей час суворо заборонене, цей звір одразу зник з повідомлень офіційних речників.

Потім з'ясувалося, що взагалі начебто йшлося про санітарний відстріл вовків, хоча, як встановили кореспонденти 5-го каналу, ніхто з жителів тієї місцевості вовків останній час в очі не бачив і про них не чув. Крім того, існують певні правила відстрілу вовків, які в даному разі були порушені.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Давно хотів спитати. Це ж був будний день. Вони що не були на роботі? Пішли отак побавитися в царків під час робочого дня? Правда наївно навіть питати. Тоді чого має бути страховка рідні? Він же загинув не на роботі?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Я думаю, через трохи часу щось випливе -  забагато народу було, хтось - щось і розкаже....
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Одним ворогом України менше.
А стріляли ІМХО все-таки з дробовика.
Після нарізної кулі з гвинтівки ще можна вижити (куля навиліт).
А дробовики з близької відстані штука більш небезпечна. Згадайте всякі спецнази...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Якщо вони їхали за кабаном вони б не брали б з собою дробовиків оскільки свинцева картеч не така ефективна проти кабана ,були випадки коли навіть жакан розплющувався об голову кабана.Тим більше наврядчи мастер спорту з стендової стрільби стріляв би по туші кабана з двох стволів ,він напевно пуляв би точно за вухо чи в серце так спортивніше,а тут бля вискакує кушнарьов ну тіп і рішив хулі не пульнути в давбайоба якій напугав свина :D от так все і було.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кабана дробовиком не зупиниш. Навпаки розлютиш і тоді ... ХАНА.

Моя особиста думка тубо набухалися - вот і наробили біди. Знаю я тих охотнічків бухих. Машуть тими пулялками ... Вот і нечаянно бабахнули.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Читали?
після загибелі Кушнарьова керівники Харкова виступили з ініціативою назвати одну зі станцій міського метро, яка будується, його іменем, а представники Партії регіонів у Харкові ініціювали перейменування центральної вулиці Сумської у вулицю імені Кушнарьова.

А от і реакція на такі ініціативи
http://ua.korrespondent.net/main/64700/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Після побаченого мною зїзду в Сєвєродонецьку і виступів і заяв Кушнарьова по ТБ, в мене на язику крутяться лише такі вислови: "Катюзі - по заслузі" і "Собаці - собача смерть"...
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

КУШНАРЬОВА УБИЛИ З НЕОБЕРЕЖНОСТІ – ПРОКУРАТУРА ВИСУНУЛА ОБВИНУВАЧЕННЯ
http://pravda.com.ua/news/2007/1/23/53548.htm
Сінчук сказав також, що слідство не має підстав свідчити, чи було законним чи незаконним полювання, під час якого загинув Кушнарьов.
"Немає підстав говорити, що мало місце браконьєрство", - сказав Сінчук.

Ну, ще би... звідки тим підставам взятися? То ж не прості смертні полювали.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

наразі Завальний знаходиться на стаціонарному лікуванні й обвинувачення йому буде висунуто відразу по завершенні цього лікування.


Не зрозумів. Це чого раптом Завальний в лікарню попав?

винипух с пятачком нашли ружъе расматривают его че за фигня такая вини
держится за приклад а пятачок за дуло (ну, прямо в дырку смотрит) тут
руже стреляет пятачок падает и бьется в огонии к нему подходит вини
иговорит: ну че ты ржешь свинья знаешь как меня прикладом долбануло?

:lol:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти