Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Анегдот якраз в тему :lol:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Може таки звинуватять у браконьєрстві тих, хто тоді полював?
Київський еколого-культурний центр звернувся до Генпрокуратури з проханням притягти до відповідальності за браконьєрство учасників полювання, на якому був смертельно поранений народний депутат Євген Кушнарьов.

Центр заявляє, що полювання проводилося поза мисливським сезоном, у немисливський день і з використанням транспортних засобів. У Харківському Управлінні лісового господарства ніяких дозволів на відстріл вовків мисливцям не видавалося.

Крім цього, центр обурений заявою начальника прес-служби Міністерства внутрішніх справ Костянтина Стогнія про те, що факт браконьєрства з боку учасників полювання не встановлений.

"Якщо слідство таким шляхом піде і далі, то влада незабаром заявить, що це було не браконьєрство, а самооборона від вовка, що підло напав на машину мисливців, які мирно оглядали угіддя", - сказано в заяві.

http://ua.korrespondent.net/main/64806/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

КУШНАРИАДА

В Кушнарева стреляли «бандеровцы». Или «луценковцы»
Но самый жирный штрих «на память» угодил все же на сайт Партии регионов, где появилась даже специальная рубрика. Называется «Помним, скорбим...» («… стебемся» - хотелось бы добавить, но не будем, хотя и стоило бы). Там такое, в частности, выражают: «Такое ощущение, что второй раз хоронят Влада Листьева». Может быть, может быть… Хотя лучше бы было так: «Такое ощущение, что второй раз хоронят Тину Канделаки, третий раз – Ксению Собчак, или четвертый - Пиховшека».


http://www.obkom.net.ua/articles/2007-01/24.1623.shtml
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

жорстока стаття...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

«Василий Салыгин, глава облсовета: «Знаете, когда его арестовали – там, год тому назад, у меня первое время тогда промелькнула такая мысль: что когда-то еще люди за его подвиг, за его труд, вообще всему харьковскому метрополитену, а не отдельной станции присвоят имя Кушнарева. Я считаю, что мало будет только центральную улицу назвать именем Кушнарева».

Корреспондент: «Весь Харьков переименовать?»

Василий Салыгин, глава облсовета: «Возможно, и да. Спасибо вам за подсказку».

На аргументы историков – что должно пройти как минимум 5 лет после смерти человека, чтобы дать его имя улице, Василий Салыгин отвечает: аксиом здесь быть не может, Евгений Кушнарев – исключение».
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Та просто те, що зараз роблять "регiони" інтенсивно піарячись на темі смерті свого однопартійця маразм нагадує. А Салигін інтенсивно лиже дупу янучарам, бо мітить в крісло Кушнарьова.
Чудову перспективу вималював (чи то вилизав?): жителі міста Кушнарьовська будуть ходити Кушнарьовською вулицею і їздити в метро імені Євгена Петровича.

Oголосили жалобу на Водохреща, зробили реаліті-шоу у вигляді прямої трансляції процедури прощання, що транслювалася відразу по трьох харківських телеканалах.

Нікому така поведінка не нагадує увіковічнення пам"яті радянських вождів за Союзу? Чуть не Сталіна ховають.
І неважливо, чи підкинув їм цю ідею якийсь придворний іміджмейкер, або прийшли вони до такого рішення на сімейній раді, усе одно розриває не на жарт.

Зрозуміло, що в пориві колективної скорботи можна прийти і не до такого. Стан афекту, він завжди стан афекту. Але, щоб так.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Я плакаль. (с)
  Народный депутат от Партии регионов Евгений Кушнарев, который 17 января умер в результате огнестрельного ранения, на протяжении 2004 года регулярно получал анонимные послания с угрозами его жизни.
  Об этом сегодня, 31 января, на брифинге в Службе безопасности Украины сообщила пресс-секретарь СБУ Марина Остапенко.
  По ее словам, Кушнарев не обращался по этому факту в правоохранительные органы.
  Остапенко сообщила, что СБУ по собственной информации вышла на автора анонимных посланий. Им оказался мелкий бизнесмен из Харьковской области, с которым у Кушнарева, который тогда работал в Харьковской обладминистрации, возник конфликт из-за отказа Кушнарева посодействовать бизнесмену в предоставлении в аренду охотничьих угодий в Изюмском районе.
  По мнению Остапенко, Кушнарев сам догадывался об авторе "анонимок", и потому не обращался в правоохранительные органы.
  "Мы провели с бизнесменом профилактический разговор, и на протяжении 2005-2007 гг. нам неизвестно о каких-либо угрозах, которые поступали в адрес Кушнарева", - сказала Остапенко.
  Она также отметила, что следственные органы, которые расследуют обстоятельства ранения Кушнарева, учли тот случай, однако, никакой взаимосвязи с ним и событиями, которые произошли с Кушнаревым на охоте, нет.

Знайшли цапа-відбувайла. А так і з Завального знімуть усі обвинувачення. Вийде "лівий" стрілок.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Анекдот в тему:

засідання кабміну.
премєр до міністрів:
- ти, ти і ти завтра їдете на охоту
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Повідомлення Black »

Прокурор Харківської області Василь Синчук заявляє, що розслідування у справі про загибель колишнього депутата Верховної ради Євгена Кушнарьова завершено. За словами прокурора, слідство готове висунути звинувачення Дмитру Завальному - одному з учасників полювання, на якому був смертельно поранений Кушнарьов, повідомляє УНІАН.

Як сказав Синчук, "то вже інша справа, як буде звинувачений знайомитися з матеріалами справи. Чи буде дозволяти стан здоров`я йому знайомитися зі станом справи, представники чи потерпілі ознайомляться зі справою... Факт у тому, що всі слідчі дії, які необхідні були для того, щоб встановити об`єктивну істину у справі, нами виконано".

За словами Синчука, прокуратура висуне Завальному звинувачення за двома статтями: вбивство з необережності і незаконне носіння та зберігання вогнепальної зброї.

Згідно з офіційною інформацією прокурора області Василя Синчука, Кушнарьова було поранено пострілом з мисливського карабіна, який здійснив помічник-консультант народного депутата Дмитра Шенцева Дмитро Завальний.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/12/19/68664.htm
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Повідомлення anatolij »

Хоч і давно то було - рік тому, все ж не можу (навіть, попри своє християнське коріння. Ісусове всепрощення до мене ще не дійшло - не можу прощати ворогам своїм та мого народу) не сказати пару слів. Навіть не своїх - мого покійного дідуся, світла йому пам'ять, який сказав, коли Сталін помер, а мені було 5 років тоді, - "собаці собача смерть". Те саме можу сказати і про цього (хвє)пєдєраліста - одним гадом менше. В одному я не згоден з дідусем моїм - мені собак жаль, я люблю їх.

Пам'ятаю, як лютували тутешні москалі, що не досить (а, власне, ніяк) не вшанувала харківська влада пам'ять цого перевертня. -- "Мы придем - мы им дадим, мы им всё припомним" - це я чув. Слава Богу, прийшли не вони, а Юля, "оранжевые", як вони нас називають. Мені дуже приємно бачити їх кислі рожі. Все, що ворогам погано - то нам на користь. Московія біснується - то ми йдемо правильно.

А коли вже їхній Чорномордін звідси поїде? Чи він вже має українське громадянство?
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Повідомлення anatolij »

Хоч і давно то було - рік тому, все ж не можу (навіть, попри своє християнське коріння. Ісусове всепрощення до мене ще не дійшло - не можу прощати ворогам своїм та мого народу) не сказати пару слів. Навіть не своїх - мого покійного дідуся, світла йому пам'ять, який сказав, коли Сталін помер, а мені було 5 років тоді, - "собаці собача смерть". Те саме можу сказати і про цього (хвє)пєдєраліста - одним гадом менше. В одному я не згоден з дідусем моїм - мені собак жаль, я люблю їх.

Пам'ятаю, як лютували тутешні москалі, що не досить (а, власне, ніяк) не вшанувала харківська влада пам'ять цого перевертня. -- "Мы придем - мы им дадим, мы им всё припомним" - це я чув. Слава Богу, прийшли не вони, а Юля, "оранжевые", як вони нас називають. Мені дуже приємно бачити їх кислі рожі. Все, що ворогам погано - то нам на користь. Московія біснується - то ми йдемо правильно.

А коли вже їхній Чорномордін звідси поїде? Чи він вже має українське громадянство?
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Повідомлення anatolij »

Хоч і давно то було - рік тому, все ж не можу (навіть, попри своє християнське коріння. Ісусове всепрощення до мене ще не дійшло - не можу прощати ворогам своїм та мого народу) не сказати пару слів. Навіть не своїх - мого покійного дідуся, світла йому пам'ять, який сказав, коли Сталін помер, а мені було 5 років тоді, - "собаці собача смерть". Те саме можу сказати і про цього (хвє)пєдєраліста - одним гадом менше. В одному я не згоден з дідусем моїм - мені собак жаль, я люблю їх.

Пам'ятаю, як лютували тутешні москалі, що не досить (а, власне, ніяк) не вшанувала харківська влада пам'ять цого перевертня. -- "Мы придем - мы им дадим, мы им всё припомним" - це я чув. Слава Богу, прийшли не вони, а Юля, "оранжевые", як вони нас називають. Мені дуже приємно бачити їх кислі рожі. Все, що ворогам погано - то нам на користь. Московія біснується - то ми йдемо правильно.

А коли вже їхній Чорномордін звідси поїде? Чи він вже має українське громадянство?
Відповісти