За чиї гроші депутати так розкошують?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Cherry »

Дещо з життя депутатів...

http://tabloid.com.ua/news/2006/12/27/1208.htm
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

За чиї, за чиї... Звісно, що за наші. Хоча звідки в простого народу стільки грошей :-)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Та, і я думаю, що за наші... так... більше риторичне запитання...

Просто в розвинутих країнах не тільки декларують свої доходи, а є служби, які ретельно слідкують за видатками.
То би депутатів так потрясли - звідки такі машини? Звідки такий одяг?

Але ж самі депутати такий закон ніколи не ухвалять, бо хто ж хоче проблем самому собі? От і получається зачароване коло.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Були в нас мільйонери й за Союзу. Але тоді боялися. Так, дещо могли собі дозволити, але відкритості не було, знали, що можуть прийти й спитати. Потім покатати на чорній машинці у невідомому напрямку без шансів на повернення.
А зараз...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

От мені цікаво яка кількість народу втрималася від спокуси так не розкошувати - як туди до верхівки попало б. Cherry, думаю б не гігрше б одягалася, ніж Тимошенко.

Самі їх вибрали. То чого зараз їх звинувачувати?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Так, якщо є можливість, то виникає бажання нею скористатися.
Але зараз вже виник надто великий розрив між "верхушкою" і простим народом. Вони не розуміють наших потреб. В одного годинник за кілька сотень тисяч, а тисячі людей по Україні економлять копійки на булку хліба.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня, наведи приклад країни де влада розуміє потреби людей ???
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Хороше питання.
Але взяти хоча б сусідню Білорусію. Там такого нема. "Бацька" тримає владу в своїх руках і в державі більше порядку.
Не всім це подобається, але простий народ має вищі пенсії.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Саня, ну нетреба вже так драматизувати. На булку хліба копійки економлять хіба лигарі і нероби...
На рахунок Білорусії: живий приклад стилю правління БАцьки - Яник і 95 квартал (думаю далі нічого говорити нетреба).
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я не схвалюю тоталітарні методи, але для нас це досить непоганий варіант. Проблема в тому, що "демократичні" сили в нас надто слабкі, а ті, що дійсно можуть взяти владу в свої руки - бандити.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня, я думаю в інших країнах так само. Все одно і Іспанії, і в Італії, і в Англії бандити є при владі. Просто там нема такої різниці між класами. Тому не так помітно. А Білорусія це взагалі окрема мова. Я не думаю, що там все так безхмарно. Нема там нічого хорошого. Хоча дійсно багато знайомих з відтам розказують і бють себе в груди, що там в них чуть лі не комунізм. Але я чогось не вірю. Просто в менталітеті прорадянських країн вже сидить бажання  
мати диктатора при владі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Так, не безхмарно. Але там дають людям можливість працювати, а не лише думають як би то їх обібрати.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Все залежить від самоповаги народу. На терплячих воду возять...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Viktor »

Парламент відмовляється виплатити компенсацію родині гімнаста, збитого машиною Мартинюка

Кореспондент.net
06 Березня 2007, 15:51

Верховна Рада України відмовляється виплачувати в повному обсязі компенсацію родині заслуженого майстра спорту, призера Олімпійських ігор у Сіднеї Олександра Береша.

Газета Факты и комментарии повідомляє про те, що в її редакцію звернулася вдова Береша Світлана. Вона розповіла, що нещодавно відбулося засідання Київського міського апеляційного суду, який розглядав її позов про відшкодування морального збитку до автобази Верховної Ради.

1 березня вже в Апеляційному суді столиці раптом дізнаємося: нас просто обдурили!

Видання нагадує, що саме автобазі парламенту належить автомобіль BMW, який спричинив ДТП, внаслідок якого загинув гімнаст. Як відомо, водія, який знаходився за кермом цього автомобіля було визнано винним у загибелі спортсмена і засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Олександр Береш загинув під час зіткнення з автомобілем Верховної ради(podrobnosti.ua)

Я минулого літа подала цивільний позов про відшкодування морального збитку, - розповіла Світлана Береш. - Печерський суд столиці задовільнив його в повному обсязі - 756 тисяч гривень. Тоді ж мене запросили у Верховну Раду, і керівник її апарату Валентин Зайчук запропонував: якщо я відкличу свій матеріальний позов та переконаю Сашину маму зробити те ж саме, то автобаза не буде подавати апеляцію на рішення Печерського суду. Ми зі свекрухою погодилися. А 1 березня вже в Апеляційному суді столиці раптом дізнаємося: нас просто обдурили!".

Газета зазначає, що рішення суду першої інстанції оскаржили. Юрист автобази просив Апеляційний суд зменшити суму претензій, мотивуючи своє прохання тим, що в підприємства немає грошей, тому що для відшкодування збитку водіїв протягом двох років потрібно буде залишити без преміальних.

"Але ж водії ні в чому не винні! Суд такі аргументи вважав досить переконливими і зменшив суму моральної компенсації до 300 тисяч гривень. Причому юрист автобази не приховував: і це дуже багато, з такою сумою відповідач теж не згідний, на рішення будуть подавати касаційну скаргу", - пишуть "Факти".

Нагадаємо, що 29 лютого 2004 року в автокатастрофі загинув член української олімпійської збірної з гімнастики Олександр Береш. Його автомобіль зіштовхнувся з BMW автобази Верховної Ради, у якому знаходилася дочка першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка.

На Олімпіаді-2000 у Сіднеї Олександр Береш завоював для збірної України "срібло" і "бронзу".

p.s. Скоти, нічого більше не скажеш.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення keepo »

ІМНО, такі речі призведуть до одного - самосуду зі сторони народу...
от тільки коли це буде - непонятно
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти