За чиї гроші депутати так розкошують?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Viktor »

Парламент відмовляється виплатити компенсацію родині гімнаста, збитого машиною Мартинюка

Кореспондент.net
06 Березня 2007, 15:51

Верховна Рада України відмовляється виплачувати в повному обсязі компенсацію родині заслуженого майстра спорту, призера Олімпійських ігор у Сіднеї Олександра Береша.

Газета Факты и комментарии повідомляє про те, що в її редакцію звернулася вдова Береша Світлана. Вона розповіла, що нещодавно відбулося засідання Київського міського апеляційного суду, який розглядав її позов про відшкодування морального збитку до автобази Верховної Ради.

1 березня вже в Апеляційному суді столиці раптом дізнаємося: нас просто обдурили!

Видання нагадує, що саме автобазі парламенту належить автомобіль BMW, який спричинив ДТП, внаслідок якого загинув гімнаст. Як відомо, водія, який знаходився за кермом цього автомобіля було визнано винним у загибелі спортсмена і засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Олександр Береш загинув під час зіткнення з автомобілем Верховної ради(podrobnosti.ua)

Я минулого літа подала цивільний позов про відшкодування морального збитку, - розповіла Світлана Береш. - Печерський суд столиці задовільнив його в повному обсязі - 756 тисяч гривень. Тоді ж мене запросили у Верховну Раду, і керівник її апарату Валентин Зайчук запропонував: якщо я відкличу свій матеріальний позов та переконаю Сашину маму зробити те ж саме, то автобаза не буде подавати апеляцію на рішення Печерського суду. Ми зі свекрухою погодилися. А 1 березня вже в Апеляційному суді столиці раптом дізнаємося: нас просто обдурили!".

Газета зазначає, що рішення суду першої інстанції оскаржили. Юрист автобази просив Апеляційний суд зменшити суму претензій, мотивуючи своє прохання тим, що в підприємства немає грошей, тому що для відшкодування збитку водіїв протягом двох років потрібно буде залишити без преміальних.

"Але ж водії ні в чому не винні! Суд такі аргументи вважав досить переконливими і зменшив суму моральної компенсації до 300 тисяч гривень. Причому юрист автобази не приховував: і це дуже багато, з такою сумою відповідач теж не згідний, на рішення будуть подавати касаційну скаргу", - пишуть "Факти".

Нагадаємо, що 29 лютого 2004 року в автокатастрофі загинув член української олімпійської збірної з гімнастики Олександр Береш. Його автомобіль зіштовхнувся з BMW автобази Верховної Ради, у якому знаходилася дочка першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка.

На Олімпіаді-2000 у Сіднеї Олександр Береш завоював для збірної України "срібло" і "бронзу".

p.s. Скоти, нічого більше не скажеш.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення keepo »

ІМНО, такі речі призведуть до одного - самосуду зі сторони народу...
от тільки коли це буде - непонятно
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Black »

...в результаті помаранчевої революції виграв крупний капітал, що за допомогою політреформ фактично нейтралізував інститут президентства, як останній форпост на шляху встановлення контролю над ресурсами.

http://pravda.com.ua/news/2007/3/12/55553.htm
:o так воно по суті і є...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Belamor »

Як вам годиннички?

http://www.tabloid.com.ua/news/2007/8/30/1845.htm

Тльки так чесно признайтеся - думаю всі б на їх місцях собі такі речі купували :oops:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Black »

Кварцивиє часи "Слава" їм всім і по Таврії, по "хрущовці" і костюмчики від "Лучаночки". В Європу нема чо вступати, а вітчизняним і снд-івським брезгують, суки.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Belamor »

http://ua.pravda.com.ua/news/2007/9/6/63614.htm

На таврії так не погасаєш :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Black »

Закони для лохів, для них тільки привілеї.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: За чиї гроші депутати так розкошують?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти