Страта Садама Хусейна

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Страта Садама Хусейна

Повідомлення Belamor »

Що Ви думаєте щодо цієї події? Хто бачив відео страти?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я бачив тыльки як петю надівали і казали по теліку, що хтось на мобілу записав і закинув в інет. А взагалі в 2006 багато диктаторів стратили або вони самі загнулись. Чого б це під час їхнього життя не зробили???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, мене цікавить сам факт. Як ставитися до страти таких людей? Як хто думає? Якби можливо з минулого вернути Леніна, Сталіна, Гітлєра - чи варто було б їх стратити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Цих сволочєй маенькими треба було топить. Але хто його знає - може б тоді було перенаселення на планеті вже давно
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я проти смертної кари, це звірство, відео бачила, страшно...
Садам вбивця, це так, але ті що його забили також.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, як ставитися до таких людей як диктатори і маніяки? В нас відмінили смертну кару. Невже вони заслуговують на то, щоб жити? Тратити на них гроші і довічно тримати в тюрмах?

Я б Садама газом труїв. Хай на собі вдчув би, що він на початку 80-х витворяв.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я краще нічого вже не буду писати, бо знову почнеться гаряча дискусія.
Люди корчать з себе богів, думають що можуть судити і забирати життя іншим, але самі так падають все більше на дно. Чому б не придумати як тих людей ізолірувати від суспільства? Хай собі десь живуть, хай самі себе кормлять, але ні , ми ж не такі, око за око, зуб зу зуб. А все це комусь на руку, який здалека наблюдає і підщитує...
Незнаю, коли вже люди навчаться вибачати?  Біблію треба більше читати... А то вас послухати то дійсно цей світ кудась котиться...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, ми всі такі гуманісти, поки біда нас не зачепить ... Поки нашу дитину маніяк не згвалтує, поки нашого брата на війні не вбють ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Я краще нічого вже не буду писати, бо знову почнеться гаряча дискусія.


Цей форум і створений для того, щоб гаряче подискутувати. Не варт ображатися, що Ваша думка в попередніх дискусіях не збіглася з моєю. Я ж не ображаюся, що моя думка не збіглася з Вашою також в багатьох дискусіях.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor, не витримаю і напишу. 8 років назад не стало мого молодшого братика. Та людина яка йому взяла життя, ще за гратами, але клянусь, мстити не збираюсь, що зміниться? Верне це братика? Якщо побачу то плюну в лице і все...
Мій тато довго мучився, мстити хотів, і дуже, але з часом заспокоївся, а це тому що він віруюча людина, це допомогло...
А вбивця сидить, після того випадку вмерла його мама, загинув брат, от і платять його близькі люди за його ж гріх...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, прошу вибачення, що саме в такому контексті пішло обговорення. Я зовсім не хотів Вас особисто зачепити.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Я також проти смертної кари. Знаю, що зараз Belamor спитає - а от що з ними робити? Годувати на свої гроші, якщо та паскуда гвалтувала і вбивала?
А не знаю, що з ними робити. Але якщо я за те, щоб когось убили, то і я стаю вбивцею також.
Можливо, якби хтось із моїх близьких постраждав від руки маніяка, я би змінила думку. Бо горе засліплює. Тому не засуджую, а, навпаки, розумію тих, хто бажає смерті таким нелюдям.

Зрозуміти можу, а от виступити за смертну кару не можу :(
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ні не треба вибачатись, ти ж не міг це знати. Я просто хотіла сказати що вмію вибачати.
Але якби була ситуація що я могла б комусь близькому спасти життя вбивши того, хто хоче їх обідити, не задумуючись це зробила б.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

по поводу Хусейна - это показуха, ставленник США, как к слову и Бен Ладен, набравший силу и вышедший из под их контроля. всего делов то.

а по поводу смертной казни я тоже считаю что это глупо. ведь это рабочая сила. причем даровая. для таких существуют узкопрофильные "предприятия" как то урановые рудники, лесоповалы, хим заводы... долго там не живут, да и не надо в принципе...
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Zed, дик якшо послати на урановий руднік - це повільна страта. Так нафіг, щоб мучився - пулю в лоб - і все. Більш гуманно, ніж щоб від променевої хвороби конав місяцями.

Певна річ америкоси варвари - живих людей жарити на електростільці.  :shock:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти