Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Власне маю 11 Гб української непопсової музики, кому треба можу поділитись. Список пісень скину на форум.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, давай ще створюй Black Radio OnLine і крути музіку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

black писав: Власне маю 11 Гб української непопсової музики, кому треба можу поділитись.

Але ж народ загалом слухає саме попсу?

Чому Віталій Козловський (він зі Львова, здається) заспівав російською? Чому Тіна Кароль (з Франківська) не те, що заспівала, ще й заговорила російською? Обоє україномовні, а тут раптом звідкись російська взялась...

І тут справа не в переході на мову співрозмовника (про що говорила Золушка). Мабуть, комплекс меншовартості... Іншої причини я знайти не можу...
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Помітив таку штуку. Якшо спілкуватися з москалями (москалями зву тих українців, які живуть в Україні і варнякають псевдо-російською, бо навіть російською вони не вміють грамотно говорити) чистою українською. То вони через кілька хвилин розмови - гавтоматично більше українських слів говорять і мааааайже переходять на українську. Ламану жах - але переходять. Тому пропоную з ними говорити українською. Певна річ без хамства.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

black писав: Власне маю 11 Гб української непопсової музики, кому треба можу поділитись. Список пісень скину на форум.

То давай !  Може, хтось що шукає, а може в каого що є гарне.....
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Треба дати російськомовним можливість чути українську мову. Як вони її можуть вивчити, якщо майже ніколи не чують, не використовують у спілкуванні?
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Cherry, Тіна Кароль - жидівка. Нічого дивного.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А Козловський просто п*ц. Зараз по ньому видно, що збулась його завєтна мєчта - буть папулярним і співати х**ню.  :o
Ще в той список можна додати Ірину Білик. Музика просто тоді стає направленою і на Росію, можна скосити бабла ще там. А взагалі колись пісні її подобались, зараз противні, як і вона сама.
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

Вибачте, але здається ця тема про українську мову, а не музику! хоча доля правди є. ну, знаєте як то кажуть, понти в селі велика штука... хоча в цих виконавців гарнаукраїнська вимова, і навіщо так паплюжити про себе лдумку народу??
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Hirosima Nagasaki, так от власне про мову. Думаю ніхто не заперечить, що розвиток і процвітання мови напряму залежить від того, як часто ми її чуємо і використовуємо. Це радіо і ТБ, Інтернет, газети, кіно ... А якщо любимчик молоді Козловський - заспівав російською, то ціла когорта молодих людей, що його обожнює також вважатиме, що російська модніша за українську. Таким чином формується замінник для української мови в Україні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Давайте розпочнемо спілкуватися виключно українською на форумі, без вживання жодних вульгарних слів, русизмів, жаргону. Я намагався колись це робити в повсякденному житті, але довго втриматись я не зміг.  :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ідея хороша, хоча й реалізувати її не так просто. Інколи виникає непереборне бажання втиснути якесь "слівце", інколи випадково щось проскакує...
До того ж, коли пишеш, то легше контролювати свою мову. При живому спілкуванні це трохи складніше.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

VictorZ! писав: Cherry, Тіна Кароль - жидівка. Нічого дивного.


не розпалюй міжнаціональні конфлікти...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Жидувка - це так буде єврейка по-польськи, і взагалі тому в західних областях кажуть так на євреїв. Не думаю, що це конфлікт. Це не образливе слово, воно просто походить від польської мови.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

black, хтось трохи вище казав про використання виключно української. Як на мене, то "жид" використовується і в образливому значенні...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти