Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

nata-wewtyznrf писав: я так тихенько сповзаю під стіл... шо ця чесько-турецька леді робить у цій темі ?
а скажіть мені вельмиповажна, Золушка, невже в Україні на Вас не знайшлося достойних чоловіків, шо Вас занесло туди, куди, як правило (!) з України заносить дівчаток не зовсім важкої поведінки, тобто Чехія і Туреччина ? Далі змовчу....


Добрий вечір! Знаєте, шановні громадянини україни, я шокована тим, що Ви кажучи про те:
1) що ми нація, яка має мову і цю мову варто не лише відроджувати але і оберігати;
2) говорите про те, що нас, українців несприймають належно за кордоном тощо
Ви ображаєте людину, яка знаходячись поза межами батьківщити душею тут. Мені соромно за нас всіх. Знаєте чому? Бо ми не навчилися поважати навіть себе, то що говорити про повагу до інших. Тому, шановні, навчіться поважати, а не принижувати інших і себе, такого роду повідомленнями, у тому числі. Як на мене, ми лишній раз доводимо, що ми, нація, яка має багату культуру, є тим, чим нас вважають. Можна скільки завгодно кричати про нашу унікальність, але це буде брехнею. Мені за нас всіх соромно. Знаєте, спочатку варто навчитися цінувати, а потім повчати. Так моя думка. Дякую всім і добраніч.[/quote]
а й справді, поки ми не почнем поважати один одного, то не буде поваги в світі, і поки наші дорогеньки чоловіки будуть розказувати, які ми .. то інші будуть нами захоплюватися, вимруть без нас як динозаври "псевдоукраїнці...", ЧОЛОВІКИ НАШІ ЛЮБІ..
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Hirosima Nagasaki, ти какаєш, але все якось мимо :)
Тю, ти , ну а хто ж змушує їхати жінок на заробітки, коли чоловіки сидять без роботи і нема чим годувати сім'ю.?

Бачили очі, шо брали :))
та чому, якщо їдеш за кордон, то обов'язково ти - повія?


а є інші варіанти ???
чому якщо ти там знаходиш своє щастя, то це означає те, що ти "ведешся " на гроші? кожен бачить лише, що хоче бачити!!!


я не знаю, як вам, а мені смердить це читати...
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

SunSeth писав: Hirosima Nagasaki, ти какаєш, але все якось мимо :)
Тю, ти , ну а хто ж змушує їхати жінок на заробітки, коли чоловіки сидять без роботи і нема чим годувати сім'ю.?

Бачили очі, шо брали :))
та чому, якщо їдеш за кордон, то обов'язково ти - повія?


а є інші варіанти ???
чому якщо ти там знаходиш своє щастя, то це означає те, що ти "ведешся " на гроші? кожен бачить лише, що хоче бачити!!!


я не знаю, як вам, а мені смердить це читати...

і чому ти такий злий?  варіанти завжди є! просто овторюю кожен бачить тільки те, що хоче бачити!!!  ну то не читай! якщо нема що сказати, то краще помовч!
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

ну, що ж... повна ХЄРосіма... Если в жизни стало ткго.... краще помовчати :))


P.S. ти диви, як швидко виправила :))
nata-wewtyznrf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 23 січня 2007 р. 00:05

Повідомлення nata-wewtyznrf »

SunSeth. Вам сумно і хочеться комусь настрій спортити чи Вам хочеться поспілкуватися? Ви могли б бути джентельменом та написати про помилку в приват, а не так грубо вказувати на неї. Добраніч:)
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

SunSeth писав: ну, що ж... повна ХЄРосіма... Если в жизни стало ткго.... краще помовчати :))


P.S. ти диви, як швидко виправила :))

і вам всього найкращого!
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

З одного боку добре, що ця тема викликала таку жваву дискусію. Значить, люди усвідомлюють важливість збереження рідної укаїнської мови, виступають за її підтримку. Особисто мені найбільш близька позиція Belamorа, та Cherry.
А за Золушку прикро. Вона не права. Можливо, просто не розуміє ситуації, яка зараз складається в Україні. Ніхто ж примусово не насаджує української мови. До образ на вулиці не доходить, хоча й поодинокі випадки, можливо й трапляються. Не можу стверджувати, просто сам з таким не зустрічався. Якщо я не зайшов в два магазини, то є лише мій вибір. Кого я цим образив?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Саня, я тебе вважаю за розумну людину. Так це твій вибір. В кожного на певні речі своя точка зору. Але перечитай уважно попередні повідомлення. Ти тут пишеш що ніхто примусово не насаджує українську мову, а це якраз те що я тут весь час пишу! Ці викрики Москалі такі сякі, так їх, так їм і треба! Чи це нормально? Можливо мене трошки понесло, вибачаюсь кого образила, але це не значить що змінила свій погляд на це.

SunSeth, ти бачу дуже любиш людей ображати. Дивись щоб воно тобі не вернулось...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Золушка, українську не хочуть вчити і розмовляти нею, саме російськомовні "українці" (бо в них в паспорті так написано). Росіяни - це нація загарбницька і окупаційна. Вони і за кордоном не утруждають себе переходити на якусь іншу мову, а говорять "пакажі ета", "сколька оно стоіт". Вони думають, що їх повинні і так розуміти, тим більше українці. Я не вважаю тих людей українцями, які живуть на Україні і спецом говорять по російські, захищають інтереси Росії, російську мову, не знають українських традицій і прагнуть обєднання з Росією, так само як і не розумію політиків. Блін ти маєш купу бабла і хочеш в Росію, ЇДЬ ТУДИ, там буде рай, кругом російська мова, імперія, живи і тащісь на бабло яке ти вкрав на Україні, ні їм цього мало тим шакалам... Хоча вони їздять на європейських авто, вдягаються в західних модельєрів, їхні діти вчаться на Заході, а самі кричать про Росію і мову. Так їдь і живи там, курва мать, слів не вистачає... Залиште нас в спокої, українців!!! Я не хочу багато - я хочу українську мову по радіо і ТБ, українську музику, українські видання, фільми, інтернет - це нацизм чи фашизм??? По моєму це прагнення нормальної свідомої людини.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, а Вам не здається, що Ви таки погоджуєтеся з нами щодо того, що громадяни України чи іншої держави в своїй державі мають говорити державною мовою. Приклад того, що Ви зі мною згідні - це те, що Ви своїх дітей навчили державної мови і в сімї говрите державною мовою - чеською. Так чому для Вас проблема замість Чехії підставити Україну?

І тут не повинно бути ніяких компромісів. Ви приїхали в Чехію - українка, але говорите чеською в сімї. І це правильно. І тут навіть не справа в тому, що Ви навчите своїх дітей української чи ні.Це вже справа Вашого відношення до виховання дітей. І тут Ви дійсно самі вирішуйте. Підростуть - самі захочуть вивчать. Але справа в тому - що Ви їх навчили чеської. Мови держави, громадянами якої вони є. Ви свідомо не вчили їх словенської чи української. Так чому, люди які приїхали в Україну мають говорити російською? Тільки тому, що Ви просто не можете логічно пояснити, що робити з мамою Вашої подружки, яка є героєм праці але так і не змогла вивчити мову людей з якими вона працювала?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor, Та причина напевно дужа проста, і тут то собака зарита. Тому що я більше звертаю увагу на те яка людина, її характер, її душу і т. д.  І мені всерівно на якій мові вона говорить а важливіше ЩО говорить. Ось це все. А чому деякі говорять українською, а інші ні, це їх вибір і хочу щоб людина мала  право вибору.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мені прикро, що перейшли на особистості. Не варто спускатися до такого рівня, коли переходимо до взаємних образ.
Насаджують нам якраз таки російську мову, а те, що тут пишуть, якраз направлене на відстоювання права українського народу розмовляти українською мовою, чути рідну мову на радіо, телебаченні, читати газети та журнали українською...
Зараз дійшло до того, що не знаєш на якому каналі подивитися фільм з якісним українським перекладом. Я не знаю жодного журналу на комп'ютерну тематику, який би повністю був на українській мові. В "Мой компьютер", який я передплачую, лише інколи трапляються статті українскою :-(.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, а Ви маєте право вибору говорити українською мовою в Чехії? Вам не подобається українська? Чого ви її не вибрали в Чехії як основну?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

А тут навіть відповідь очевидна - бо В Чехії говорять чеською. В Іспанії - іспанською ... В Росії - російською. А я хочу щоб в Україні говорили українською.

Чужою мовою в країні говорять дипломати, туристи і .. ЗАГАРБНИКИ. І тут все просто ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor писав: Золушка, а Ви маєте право вибору говорити українською мовою в Чехії? Вам не подобається українська? Чого ви її не вибрали в Чехії як основну?


Відповім так. Там прав більше. Знаю сім"ї які розмовляють головне українською, бо переїхали цілими сім"ями, тобто бабці, тьоті і так далі. В"єтнамці, яких дуже багато в Чехії спокійненько розмовляють в"єтнамською, дехто учить чеську мову, дехто ні, це також залежить від того чим займаються. Мій вибір був чеська мова, тому що в сім"ї всі чехи, тільки я українка, громадянство міняти не хочу. Ось так.
Відповісти