Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Не роблять, але продають  :)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Так, пам’ятаю, в минулорічні морози на Водохрище в Києві так добре зігрівала... Та й на смак приємна.  :)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

А спробуйте, спробуйте гречану медовуху. Іменно гречану!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Пробували неоднократно  :D
HR_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: Сер 31 січня 2007 р. 18:47

Повідомлення HR_ »

На рахунок мови в мене є власна думка. Згідна, можливо з нею багато хто не погодиться, але все ж таки вона моє право на існування.
Я вважаю, що у ситуації, яка склалася у нашій країні найоптимальнішим варіантом буде зробити російську мову - другою національною.
Поясню чому:
Так склалось історично: 50\50 в Україні розмовляють російською та українською. І причому обидві ці мови розуміють усі громадяни країни. Так навіщо морочити мозки??????
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

HR_ писав: найоптимальнішим варіантом буде зробити російську мову - другою національною.

Це що за статус мови такий, другої національної? :D
HR_ писав: Поясню чому:
Так склалось історично: 50\50 в Україні розмовляють російською та українською. І причому обидві ці мови розуміють усі громадяни країни. Так навіщо морочити мозки??????

Ну, 50 на 50 - далеко від правди (і в своїх словах опираюсь не тільки на дані перепису, чи соціологічні опитування; у мене знайомий вчився в Донецьку, розповідав про ситуацію там з мовою).
А на рахунок - усі розуміють обидві мови, знову приклади зі свого власного досвіду:
- дайте будь ласка, Живчик
- а Вам какой, яблучний ілі лімонний?
- та будь-який
- ну, яблучний ілі лімонний?
- будь-який!
- аааааа, всьо равно какой...

Я вже мовчу про випадки, коли просять розмовляти повільніше, бо не розуміють...  :o

От Азаров намагається довести, що він за російську як другу державну зовсім не тому, що не може вивчити української - як результат почав говорити якимось таким мовним гібридом...  :lol:
"От вам старт 2007 року. Чего-то я апладєсмєнтов не слишу?.. Після провалу 2005 року вийти на 15,8% і нє однаго хлапка в ладоши?.. Чєго-то я радості не бачу... на ваших абліччях..."

Оце так перший віце-прем’єр знає українську :lol:
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

HR_, я категорично проти цього. Ми окрема держава і у нас є своя мова. Чудова мова. Її лише потрібно вивчити. Навіщо нам російська?
В нас так склалося, що багато чого перш роблять, а потім узаконюють. Спочатку здійснюють протизаконні дії. Потім кажуть, ну, раз так склалося, то що ж ми можемо зробити? Розводять руками. Після цього - беруть і приймають закон. Тепер все чисто. Бардак в державі. Бардак скрізь.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Пройшов вчора Міжнародний день рідної мови.
Майже й не помітили.
Зате Лужков приїхав в Севастополь - по всім каналам.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені взагалі не подобається ця нова система, коли голосуєш за партію, а не за конкретних людей. Потім по спискам проходять такі люди, яких не чекаєш бачити в ВР чи міській раді. Тим більше, я переконаний шо більшість людей навіть не знає, хто в тих списках. І потім попадають в політику такі люди як Руслана, Кличко, Білозір, які не мають жодного відношення до політики і ніколи цим не займались та люди, які реально повинні сидіти в тюрьмі за злочини, це в основному з списків партії регіонів. Останній раз я не пішов на вибори і напевно не піду більше в житті. Нехай роблять тут що хочуть, але нехай памятають, що при такій антисоціальній політиці, коли не можуть навіть підняти зп мінімальну до прожиткового мінімуму, а самі поробили собі афігенні зарплати, пільги на все, недоторканість і ще кучу привілеїв, вони дочекаються, що або вони нікуди не втечуть рано чи пізно від людського гніву або люди звідси почнуть виїжджати ще більше, поки не залишаться в країні одні пенсіонери і депутати. Це вже серйозно не смішно, в ВР дуже багато мільйонерів, які пишуть закони під себе...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення Золушка »

Дуже сподобалось як написано.
Поділюсь і з вами. :)

СТАТЬЯ

Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?

Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь. Я - украинец!
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення ksiusha »

Гарно написано! Не мова єднає нас, а наші почуття, те що ми відчуваємо у серці коли літак торкається Української землі. Можна розмовляти українською і не поважати свої традиції, свою культуру. Чула багато разів від українців за кордоном, коли їх питали звідкі вони, то відповідали що з Росії.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Не будь байдужим !!!

Повідомлення Black »

ага украінєц. скоріш за все заселили з москаляндії батьків сюда і він вже украінец.
Відповісти