Ви - патріот України?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Ви - патріот України?

Так
21
72%
Ні
3
10%
Трошки
2
7%
Не знаю
3
10%
 
Всього голосів: 29

Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Viktor »

Хоча за останньою інформацією Івано-Франківське УМВС порушило справу за фактом хуліганства:

Стаття 296. Хуліганство

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з
мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується
особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, -

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців,
або обмеженням волі на строк до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або
позбавленням волі на строк до чотирьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті,
якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи
пов'язані з опором представникові влади або представникові
громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського
порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, -

караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї
статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або
холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або
заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
( Стаття 296 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3075-III
( 3075-14 ) від 07.03.2002 )
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Black »

"Свобода" вимагає припинити діяльність Євразійського союзу молоді, ПСПУ, КПУ, ППП та "Русского блоку"
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" поширило заяву з приводу акту вандалізму, скоєного на Говерлі представниками Євразійського союзу молоді. У заяві "Свобода", зокрема, вимагає припинити діяльність ЄСМ та притягнути вандалів до відповідальність. Водночас "Свобода" вимагає від Мін’юсту скасувати реєстрацію антиукраїнських партій та громадських організацій, таких як Прогресивно-соціалістична партія України, Комуністична партія України, Партія політики Путіна, партія "Русский блок". Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба ВО "Свобода".
Подаємо заяву ВО "Свобода" у повному обсязі:

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" обурене зухвалою нахабністю україножерів та злочинною бездіяльністю правоохоронних органів.

Згідно з офіційною заявою, поширеною так званим "Євразійським Союзом Молодьожи", її активісти знищили й осквернили Державний Герб України та Державний Прапор України, встановлені на Говерлі, а саму найвищу вершини України символічно перейменували на пік Сталіна. У заяві містяться заклики до знищення Української держави та погрози на адресу керівництва держави.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" впродовж останньої виборчої кампанії неодноразово звертало увагу правоохоронних органів, засобів масової інформації та Президента України на активізацію антиукраїнських сил в Одесі, Харкові, Криму. "Свобода" категорично протестувала проти встановлення в Одесі пам'ятника Катерині другій та в Криму пам'ятника, що паплюжить борців за державну незалежність України, проти знищення пам'ятних знаків Петлюрі в Полтаві та Української Повстанської Армії в Харкові.

Однак жодної реакції правоохоронних органів на активізацію антиукраїнських сил не було. Більше того, різні кремлівські найманці, зокрема прогресивні соціалісти, комуністи, представники "руской общіни", своїми провокаціями намагались зірвати у Києві відзначення 65-ої річниці Української Повстанської Армії. Їхні злочинні дії відбувались всупереч Указу Президента України про відзначення ювілею УПА.

Сьогоднішні дії так званого ЄСМ стали можливі внаслідок бездіяльності правоохоронних органів, які не вжили жодних заходів для нейтралізації діяльності структур, що керовані Кремлем. Відповідальність лежить також на Міністерстві закордонних справ та Службі безпеки, що скасували списки персон нон-грата, в яких були відомі московські україножери: Затулін, Леонтьєв, Жириновський та інші.

Сьогодні Українській державі плюнули в обличчя і справа честі дати адекватну відповідь.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає від правоохоронних органів притягнути організаторів та виконавців антиукраїнського шабашу на Говерлі до кримінальної відповідальності за статтею 338 "Наруга над державними символами" та статтею 110 "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України" Кримінального Кодексу України.

Вимагаємо від Міністерства юстиції України скасувати реєстрацію антиукраїнських партій та громадських організацій, таких як Прогресивно-соціалістична партія України, Комуністична партія України, Партія політики Путіна, партія "Рускій блок" та інших.

Покладаємо відповідальність за належне розслідування україножерської провокації ЄСМ на коаліцію демократичних сил у складі БЮТ та НУНС".

http://zaxid.net/newsua/2007/10/21/131941/
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Kima »

Мені здається їх варто карати якось більш реально, менш культурно і правомірно по голові.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Black »

Лідер Міжнародного євразійського руху Олександр Дугін та лідер Євразійського союзу молоді Павло Заріфулін - офіційно персони нон-грата в Україні.

Про це повідомляє 5 канал із посиланням на власні джерела в Службі безпеки України.
Заборона на в'їзд для Заріфуліна пояснюється інцидентом, що мав місце минулого тижня на горі Говерла.
Тоді активісти організації спаплюжили державні символи України, встановлені на горі.
Водночас канал повідомляє, що за словами Заріфуліна, попри свій статус він "час від часу таємно буває у Києві".
"Вчергове перетинав українсько-російський кордон на початку весни", - йдеться у повідомленні.
Як відомо, Дугін та Заріфулін входили до списку персон нон-грата, який за домовленістю Росії та України був обнулений влітку 2007 року.
Водночас канал зауважує, що згідно з роз'ясненням СБУ, для осіб зі статусом нон-грата заборона була не скасована, а призупинена.

http://pravda.com.ua/news/2007/10/24/65792.htm
kationok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят 02 травня 2008 р. 11:08
Стать: жіноча

Хто такий справжній патріот? Чи я є ним?

Повідомлення kationok »

Привіт! Народ, з сьогоднішньою ситуацією, яка склалася у нашій рідній Україні, не позаздриш, адже багато студентів, молодих людей виїжжають за кордон на навчання та роботу. Чи відчувають вони себе патріотами там далеко? Напевно що так! Адже починаєш цінувати те, що в тебе є лише тоді, коли його втрачаєш! Тому, якщо ви відповісте на моє питання: Чи вважаєте ви себе патріотом: (так,ні; і чому)? Ви дуже допоможете мені в особистому плані, а також у написанні курсової роботи!!! Дяки вам велике :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Хто такий справжній патріот? Чи я є ним?

Повідомлення Black »

А що, ті, що лишаться тут і будуть працювати за 100 доларів в місяць патріоти??? Патріотами, могли б бути ті, що реально би щось зробили в цій ситуації... Але таких нема.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Belamor »

* Если русский любит Россию - он патриот. Если украинец любит Украину - он махровый бандеровский националист.
* Если русский говорит "хохол" - он по доброму иронизирует над представителем братского народа. Если украинец говорит "москаль" - он выявляет этим свою националистическую, антироссийскую сущность.
* Если русский митингует - он отстаивает свои интересы. Если украинец митингует - он отрабатывает американские деньги, выплаченные ему в антироссийских целях.
* Если русский президент общается с американским президентом - он налаживает отношения между двумя странами. Если украинский президент общается с американским президентом - они оба плетут антироссийский заговор.
* Если русский говорит на русском языке – он просто русский. Если украинец говорит на украинском языке – он Петлюра недобитый.
* Если президент России декларирует пророссийские лозунги – это нормальный президент. Если президент Украины декларирует проукраинские лозунги – он проамериканский и антироссийский президент.
* Если русское правительство не соглашается с украинским правительством – оно отстаивает национальные интересы. Если украинское правительство не соглашается с русским правительством – абарзели ваще.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Black »

Точно так воно і є...
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення SunSeth »

black писав:Точно так воно і є...
+1
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Belamor »

Топологическая загадка русской души - сидеть глубоко в жопе и при этом смотреть на всех свысока.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
С-лана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Сер 14 січня 2009 р. 17:19
Стать: жіноча

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення С-лана »

Belamor писав:Топологическая загадка русской души - сидеть глубоко в жопе и при этом смотреть на всех свысока.
Згідна з висловленим.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Славин »

а чё вы злые такие?
я патриот Украины, потому как это Родина моя, а Родина это мои предки, моя история, моя семья, другой Родины я не знаю. Ещё Харьков люблю.
Послушайте что вы говорите со стороны, як огидно. А они тоже люди. Или вы думаете все в России по паспорту путины и медведевы?
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Таємнича »

Патріотизм - це любов та повага до своєї країни. Але це не те поняття, яке використовується, щоб "попустити" іншу країну - то ближче до націоналізму та шовінізму, по-моєму.

І ще: хіба можна казати: "Я - трошки патріот України"??? :?:
Аватар користувача
Ратушняк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Сер 23 вересня 2009 р. 20:40
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Ратушняк »

Я великий патГіот , ой вибачте патріот україни. Тому, що завжди схиляюсь до однієї мудрості: " Україну спасуть газові камери і масові розстріли жидів".
Зображення
Shiver2005
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Вів 22 вересня 2009 р. 11:16
Стать: чоловіча

Re: Ви - патріот України?

Повідомлення Shiver2005 »

Ратушняк писав:Я великий патГіот , ой вибачте патріот україни. Тому, що завжди схиляюсь до однієї мудрості: " Україну спасуть газові камери і масові розстріли жидів".
Саме тому ми будемо за вас голосувати на майбутніх президентських виборах. За вами Ужгород і все Закарпаття!
Відповісти