Сайти про еміграцію в США

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Informatsiya po roboti i riznih dilah nashogo comunity v Chicago ta state Illinois na www.bomond.com Dorechi v Chicago nabagato bilsha ukrainska obschina nizh v NY. Ya pereihav bilshe piv roku nazad i buv priemno zdivovaniy. Mayzhe bilya tsentru mista Ukrainian Village, yakiy duzhe vidriznyayetsya vid Brighton Beach(mala Odessa) v NY, hocha b tym sho vsi rozmovlyayut na ukrainskiy movi. Taksho hto planuye rvanut v US "nadovgo", mozhete podumaty nad tsima dvoma city. Hocha chesno kazhuchi, ya b povernuvsya nazad v New York:)
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Samiy populyarniy sayt sered emmigrantiv v US - www.uscis.gov Tse officiyniy sayt emmigratsiynoi sluzhby. Tam ye vsi formy ta documenty, yaki vidnosyatsya do citizenship, viz, greencard etc. Duzhe vazhlyvo sho tse vse oficiyno, bo napryklad z prodovzhenyam viz nashih zemlyakov tut naduvayut duzhe chasto...
Odna popravka - potribno volodity English, na sayti ne duzhe to i legko rozibratysya v tomu vsyomu.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сайти про еміграцію в США

Повідомлення Black »

Як повернути податки, які були сплачені в США:
http://www.iec.ru/main.php?module=taxback
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сайти про еміграцію в США

Повідомлення Belamor »

Всі в США. Допоможемо піндостану найти США на глобусі

:D

http://www.korrespondent.net/main/204959/
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Sadamich
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Чет 26 березня 2009 р. 13:09
Стать: чоловіча

Re: Сайти про еміграцію в США

Повідомлення Sadamich »

Як для мене мені не дуже там сподобалось через засииля емігрантів що незнайшовши роботи чи притулку починають утворювати банди та грабувати таких же як вони лише з роботою , Каліфорнія вночі останне місце де я би колись хотів бути , Українськи бандюги маленькі діти порівняно з ними . І чем далі тим хуже , гламурність та краса це лише зовні а всередені повно лайна та гнилі що тхне і прагне вирватись зовні . Це лише моя думка може хтось побачив цю країну з другої сторони
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Сайти про еміграцію в США

Повідомлення Таємнича »

Sadamich писав:Як для мене мені не дуже там сподобалось через засииля емігрантів що незнайшовши роботи чи притулку починають утворювати банди та грабувати таких же як вони лише з роботою , Каліфорнія вночі останне місце де я би колись хотів бути , Українськи бандюги маленькі діти порівняно з ними . І чем далі тим хуже , гламурність та краса це лише зовні а всередені повно лайна та гнилі що тхне і прагне вирватись зовні . Це лише моя думка може хтось побачив цю країну з другої сторони
Вибачте, а у "нас" що своєї гнилі немає?!
Відповісти