Хамство в лікарні

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Відповісти
lemax
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Вів 11 травня 2010 р. 21:41
Стать: жіноча

Хамство в лікарні

Повідомлення lemax »

Я зі своїм сином звернулась в дитячу поліклініку на пр. Волі 1а, мені лікар-кардіолог відмовила у терміновому прийомі, "на хамила" і вигнала з кабінету, при цьому сказавши, що в моєї дитини відірвався тромб! З іншими лікарями "вузької спеціалізації" (ЛОР та Хірург) теж в тій самій поліклініці у нас виникали проблеми. Після того, як я поскаржилася головному лікарю в письмовій формі, всі з лікарів, хто міг підтвердити правдивість моїх слів, тепер теж проти мене. 14.05.2010 о 14.00, в дитячій поліклініці по вул.Чорновола, вони будуть виносити рішення, хто правий або хто залишиться на посаді продовжуючи надавати некваліфіковану допомогу. Моя мета - довести, що допомога повинна бути кваліфікована і не залежати від настрою, матеріального становища і непрофесіоналізму лікаря. Будь-ласка, мами і папи, з ким сталися подібні випадки повідомте або підтримайте мене! Доведемо разом, що життя і здоров"я дітей - це не іграшка!
marinastefanova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят 09 жовтня 2020 р. 12:04
Стать: жіноча

Re: Хамство в лікарні

Повідомлення marinastefanova »

Та сама ситуація була в аптеці та території цієї лікарні! Я робила попереднє замовлення на аугментин, все оплатила одразу і в назначений день прийшла за ліками а мені нахамили і ше й сказали шо ніяких грошей я не давала, а ліки приїдуть аж через півтора тижні, а мені вже потрібно починати курс!
Аватар користувача
Лавина Левская
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: П'ят 25 грудня 2020 р. 19:28
Стать: жіноча

Re: Хамство в лікарні

Повідомлення Лавина Левская »

Хамство оно есть везде, очень неприятно сталкиваться с такими ситуациями
Відповісти