Волинь чемпіон!!!!!

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Яке місце займе Волинь в ЧУ 2005/2006

Опитування закінчилось П'ят 09 грудня 2005 р. 08:49

В медалях і орденах (1-3)
0
Немає голосів
Достойне 4-6
3
38%
Звичайне (7-10)
4
50%
Ацтойне (11-16)
1
13%
 
Всього голосів: 8

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: Через то спортом в Україні не цікавлюсь!!! При чому вже давно!


Сильно сказав! Ти взагалі ніколи спортом не цікавився. Через те й маєш таке пузо. Так шо не треба триндіти. А цікавишся тільки тоді, коли можна когось обісрати. Впринципі ти майже до всього так...
Якшо обідив - вибачай.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Matviyuk писав: Сильно сказав! Ти взагалі ніколи спортом не цікавився. Через те й маєш таке пузо. Так шо не треба триндіти. А цікавишся тільки тоді, коли можна когось обісрати. Впринципі ти майже до всього так...
Якшо обідив - вибачай.


Якщо памятаєш, коли ходив в школу, то разом з Вітьою вів таблиці починаючи з чемпіонату світу Italia 90 і перших українських чемпіонатів і брав участь в шкільних тоталізаторах. А зараз мені пофіг на той спорт просто. Скажи, що Волинь матчі не здає? Якщо так, то нахер на них ходити?
Востаннє редагувалось Вів 03 січня 2006 р. 10:55 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Думаю 8 місце наше. Ще очок 8 візьмуть і все
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

В неділю пройшов перший матч другого кола, все пішло по сценарію. Кварцяний і Кушлик друзі це всім відомо і мабуть договорились(моя думка). Я думаю зараз почне добре грати Металург Запоріжжя , багато купили добрих гравців, а от Мет. Донецьк наоборот зараз опуститься в таблиці
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як завжди мля в лучшому варіанті нічия на виїзді. Кошмар. Так і будуть в центрі таблиці болтатися.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

TEMPL@R писав: В неділю пройшов перший матч другого кола, все пішло по сценарію. Кварцяний і Кушлик друзі це всім відомо і мабуть договорились(моя думка). Я думаю зараз почне добре грати Металург Запоріжжя , багато купили добрих гравців, а от Мет. Донецьк наоборот зараз опуститься в таблиці


Бля, знаєш, що Кварцяний і Кушлик друзі, а не знаєш, що 2ге коло почалось 20.11.05. Вболівальник, нах.
LOWWI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 14 лютого 2006 р. 12:51
Звідки: Lutsk

Повідомлення LOWWI »

Думаю, на сьогодняшній день Волинь, не чемпіон!!!(Хоча дуже хотілось) В принципі, якщо за весь період часу не продавали нормальних футболістів (Крініча, Трішовіча), трохи наших сторожилів і при належному фінансуванні можна бути чемпіонами чи призерами полюбоиу. Тому напевно хочеться вірити у фінансову стабільність клубу і тоді напевно буде все нічо!!!!(Єврокубки) А на зливні матчі я не ходжу, навіщо як що результат відомий і платити, за цю показуху зовсім не хочеться.
Тому бажаю власникам Волині вкладати у футбол, а не продавати все що є (матчі, гравців) тоді і вболівальники підуть на стадіон і будуть підтримувати нашу команду. хоча в нормальні клуби можна, для зростання гравця.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Таке враження, що Волинь хоче вилетіти з Вищої ліги. Всі матчі зливають. В нашому чемпіонаті вигідніше програвати, аніж вигравати. :D
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Можливо, я не сильний футболіст, але думаю що поки Кварцяний не добудує свою "хатинку" ніяким чемпіоном Волинь не буде. Кожен день біля неї проходжу і дуже помітні зміни відбуваються в її завершені. Крім того сміховинні програші Волині в матчах розпочались якраз з початком її будівництва. Нікого не хотіла образити, просто живу недалеко від цієї хати, дуже помітні збіги...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Виграє Волинь чи програє думаю - все одно Кварцяний добудує свою хату. Справа не в його хаті. Справа в політиці, яку веде клуб.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Казали, що у клубу зараз трабли з баблом. З/п не платять кілька місяців.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

То як нарахунок зіграти в футбол? погода сприяє. вроді весна...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

Ей, народ! В суботу Волинь-Динамо!!! Може і я приїду))) Динамо на шарік везе)))
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

не можна так думати про Волинь!у Команди дуже великі фінансові проблеми-тому все буває на полі і поза полем!я вважаю що колись власника задавить жаба і він почне нормально фінансувати Волинь!або знайти на Волині Нафту з газом і тоді магнат купить наш ФК і все буде ок!а саме найкраще приходьте на 17-сектор і побачите і відчуєте реальний відрив!кайф убойний!чекаємо вас.....
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Хто знає чим закінчилось куліковське побоїще між Волинью і Динамо,невже Аргентина -Ямайка :)
Patria o Muerte
Відповісти