Волинь чемпіон!!!!!

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Яке місце займе Волинь в ЧУ 2005/2006

Опитування закінчилось П'ят 09 грудня 2005 р. 08:49

В медалях і орденах (1-3)
0
Немає голосів
Достойне 4-6
3
38%
Звичайне (7-10)
4
50%
Ацтойне (11-16)
1
13%
 
Всього голосів: 8

scum
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 24 березня 2006 р. 09:41
Звідки: Луцьк

Повідомлення scum »

а машинку губозакаточну :D
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

scum писав: та я й не кажу що вони не зливають матчів.це ніякий не секрет. просто я кажу що команда може грати і грати не поганно, але для цього їм треба гроші.
до кінця чемпіонату залишилось зовсім мало, а волинь має всі шанси вилетіти. зараз вони перестануть зливати(на мою думку). тоді й побачите чи вони не можуть грати, чи їм просто $$$ не хватає


В цьому році Волинь злила тільки Металургу Д. І зганяла дружні нічиї з Іллічівцем і Закарпаттям. А програє не через те, що зливає чи продає, а через те, що команда слабенька. Пацанів, які робили гру, відправили геть, бо нафіг їм платити велику зарплату, якшо КУЄФА не треба, а виліт не грозить (вилітати будуть Закарпаття і Арсенал).
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Matviyuk писав:
scum писав:та я й не кажу що вони не зливають матчів.це ніякий не секрет. просто я кажу що команда може грати і грати не поганно, але для цього їм треба гроші.
до кінця чемпіонату залишилось зовсім мало, а волинь має всі шанси вилетіти. зараз вони перестануть зливати(на мою думку). тоді й побачите чи вони не можуть грати, чи їм просто $$$ не хватає


В цьому році Волинь злила тільки Металургу Д. І зганяла дружні нічиї з Іллічівцем і Закарпаттям. А програє не через те, що зливає чи продає, а через те, що команда слабенька. Пацанів, які робили гру, відправили геть, бо нафіг їм платити велику зарплату, якшо КУЄФА не треба, а виліт не грозить (вилітати будуть Закарпаття і Арсенал).

На рахунок того, шо не вилетять - можна посперечатись... Не хочеться в таке вірити, але з такою грою немає чого в вишці торчати :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кароче вот зі своєю лузерскою психологію вот і вилетять. Один матч лишився. Бай бай вища ліга
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вітаємо наш клуб "Волинь" із виходом в першу лігу!!! :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Це ж як нада було матчі зливати, щоб після першого кола займати 4 місце і докотитися до вильоту. Слабакі. Лузери. Кварцяного гнати тре було давно. Клоун.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це не спорт, а гроші...
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: Вітаємо наш клуб "Волинь" із виходом в першу лігу!!! :D



Поскромніше юначе, клуб не Ваш. Ви навіть за нього не вболіваєте. А злорадствувати - тут таланта Великого не треба.
Я, наприклад, буду вболівати за "Волинь" і в першій лізі. Бо я вдячний "Волині" за ті декілька матчів, в яких команда показала гарний футбол. Для мене є чудовим спомином, коли після виграних матчів, я від щастя напивався в дюбєль і ходив в час ночі по Луцьку співав "Рідна мати моя..." Я буду вболівати за "Волинь", бо за неї вболівав мій батя. І, навіть, буду вболівати через те, що на матчах за участю Волині я вигравав гроші в букмекерських конторах.
З ВОЛИННЮ НАЗАВЖДИ В СЕРЦІ!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А "Волинь" в свою чергу буде продовжувати все робити так само, зливати матчі і ложити на своїх вболівальників. :D
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: А "Волинь" в свою чергу буде продовжувати все робити так само, зливати матчі і ложити на своїх вболівальників. :D


Маєш докази? Я не маю. Шось тільки на рівні інтуїції ворушиться. Але інтуїція це справа жіноча. Вчора була інтуїція, що Динамо з Шахтарем зігають договірник для Золотого матчу (насправді, вона була ще місяць назад). Поставив бабок в конторі, на скільки дозволяла скромність, зазаз сижу довольний пузо чухаю. Довольний, що прочухав дєлішкі Ахмета з Жидами. Наїбали вони чесний народ. Ну і шо... Так, насправді, всюду найобують. То шо на всіх треба бути обіженим, на всіг гнати? Нічого не любити, нічого не признавати? Так собі можна нажити язву шлунка, не дай боже. З язвою стане ще гірше ніж було.
Форса Волинь!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Які докази потрібні... Я не збираюсь нічого доказувати. Ти про свого шлунка переживай, а не про чужий. Мені пофіг на ту Волинь, Динамо і збірну України і взагалі на той весь продажний спорт. Подобається - дивись собі, трать-заробляй гроші. А я пас. Сам прекрасно знаєш як воно є, для чого тобі якісь докази??? Дивний ти. Ні на кого я не обіжений і не збираюсь. Так само як і не збираюсь робити як Волинь чи Ахмєтов.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Тоді до чого тут це? Від доброти душевної?
black писав: Вітаємо наш клуб "Волинь" із виходом в першу лігу!!! :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну вони добивались протягом другого кола виходу в першу лігу і добились! От я і вітаю. :)
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Belamor писав: Кварцяного гнати тре було давно. Клоун.

Як на мене, то якби не було Кварца - було би набагато гірше. Це людина, яка з того, що є, витискає максимум. Людина, яка любить футбол, яка в запалі може наговорити багато зайвого, але такий він вже є. А на рахунок міняти - так треба нам якогось дядька з Чукотки, нехай Столяра і поміняє. Реально в прошлому чемпіонаті могли вийти в єврокубки - сказали: "Нє надо...". От так.
2 black: пофіг на Волинь, на Динамо... Але на збірну??? Ти шо, москаль??? Яка б вона не була, але договорняків на такому рівні бути не може...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

От там договорняків немає і через те галімо грає :D
Вперше попала на чемпіонату світу за стільки років.
Відповісти