Дуже потрубує допомоги

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Відповісти
Рома В
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Чет 23 липня 2009 р. 19:12
Стать: чоловіча

Дуже потрубує допомоги

Повідомлення Рома В »

Доброго дня. Я хочу попросити у вас допомоги. Будьласка, дочитайте це до кінця...!
У мене є друг, його звуть Андрій - добродушний юнак, якого спіткала біда. В нього страшна хвороба - розсіяний склероз...http://uk.wikipedia.org/wiki/Розсіяний_склероз
якщо його не лікувати, а точніше не підтримувати ту іскрину життя в ньому, яка же не згаста - він помре.
Лікування цієї хвороби в Україні потребує великих фінансових затрат, а склалося так що у Андрія з рідних є лише батько, який страждає від алкоголізму... Та старенька бабця на пенсії...
Все що написане вище є щирою, і дуже гіркою правдою!
Фінансова криза в країні змушує мене і друзів до того щоб просто просити гроші у людей.

Я прошу вас перерахувати будь яку сумму на цей WebMoney гаманець:
U394502413034 - для переказів у Гривнях
Z344451978470 - для переказів у Доларах

Прекази можуть здійснювати як користувачі WebMoney, так і рядові люди через через термінали поповнення мобільних телефонів.
Я впевнений , що серед тих хто це прочитає будуть ті, хто допоможуть врятувати життя Андрія...
Він заслуговує жити.... Прочитайте про наслідки цієї хвороби, і ви все самі зрозумієте.
Дякую вам за розуміння і довіру, дай вам боже не мати такого лиха. Удачі, та щастя вам всім!!!
Відповісти