Проект реконструкції Луцька

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Проект реконструкції Луцька

Повідомлення sati »

Проект реконструкції Луцька я думаю бачив кожен з вас!
Чи сподобався він вам, що б ви хотіли в ньому змінити і чи реально що в нас буде колись така краса?
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення PhoeniX »

Взагалі то я і не бачів, а що за проект, і де його можна побачити ?
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення sati »

Можна тут http://www.lutsk.ua/oper/807.html
ще багато цікавої інформації на http://lutsk.cure.org.ua/dbm.php/archive/2008-02-18_694

Згідно з концепцією забудови Тетрального майдану, відбудеться розвиток інфраструктури міста завдяки будівництву 6 підземних переходів, 2 автопаркінгів та торговельного центру, аналогів якому, за словами генерального директора ТзОВ «Торговельний центр «Магніт» Сергія Волика, немає у всьому західному регіоні України.
Позитивами реалізації проекту мають стати: нові надходження до міського бюджету, заощадження коштів міського бюджету, які мали бути витрачені на благоустрій Театрального майдану, та створення близько 700 робочих місць.
Наземна частина Театрального майдану суттєвих змін не зазнає, відбудеться лише його озеленення, освітлення та вимощення бруківкою.
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення sati »

А ще в Просвіті тоже можна побачити докладніше проект.

Мені подобається, особливо 14 поверховий ЦУМ, і оця штука як тунель з ЦУМом і з готелем УКРАЇНА і так само над драмтеатром. А ще я думаю памятник Лесі Українці треба перенести все ж таки. Хоч його немає на малюнку але по словах мера все ж таки памятник буде.
Мені здається чим скоріше вони це втілять в життя тим краще, надіюсь до 2012 року вони це зроблять.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення Black »

Єдине, що підземні переходи будуть набиті торгашами і попрошайками...
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення PhoeniX »

Булоб всетакі непогано, щоб зробити такий "абгрейд" Луцька. Бо центер біля Цума там явно виглядає вже трохі страшновато (особливо мені неподобається там годинник, який майже ніколи не робить :) )
Але це скоріш всього, що може і почнуть робити, а чи закінчать ... може буде те саме як будова моста біля Пасажа.
Аватар користувача
sati
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 22:00
Стать: жіноча

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення sati »

black писав:Єдине, що підземні переходи будуть набиті торгашами і попрошайками...
Це не так вже і погано! Це буде кращим варіантом ніж вони мають по центральних вулицях стояти.
PhoeniX писав:Булоб всетакі непогано, щоб зробити такий "абгрейд" Луцька. Бо центер біля Цума там явно виглядає вже трохі страшновато (особливо мені неподобається там годинник, який майже ніколи не робить :) )
Але це скоріш всього, що може і почнуть робити, а чи закінчать ... може буде те саме як будова моста біля Пасажа.
Я думаю що підриємець бистро побудує. (Там-Там швидко побудували.) І буде в нас красота :good:
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення PhoeniX »

Ну будем надіятись на краще, ну взагалі якщо це буде вигідно підприємцям то може щось з цього і вийде ;-)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення vladek »

sati писав:Там-Там швидко побудували... :good:
65% коштів при будівництві ТамТаму - Континіума. А тут - хто зна, чи потягне підприємець фінансування такого масштабу... :?
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення Black »

Як повідомив заступник мера Петро Гоцалюк,прийнято рішення про знесення ряду АЗС,розташованих в межах міста.
"Я вважаю,що це буде чи не найбільшою справою для нашого міста за останнє десятиріччя.І це не популістьке рішення,а підсумок важкої боротьби з місцевими і навіть українськими олігархами і таке повинно було рано чи пізно статись",зазначив заступник Луцького голови.-"Зараз дане рішення проходить перевірку в конституційному суді,але закон на нашому боці.Усі АЗС збудовані із значними порушеннями господарчого кодексу України.І в мене немає підстав сумніватись в позитивному рішенні суду.Можливо наше місто створить прецендент і головне ми сподіваємось на підтримку лучан.Ми повиині йти до європейського зразку господарювання."
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Проект реконструкції Луцька

Повідомлення SunSeth »

Першоквітневий жарт.
Відповісти