Кино

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Кино

Повідомлення TUpolev95 »

Собираюсь в скором времени переехать жить в Луцк. Очень люблю на досуге посетить приличный кинотеатр, посмотреть качественное кино.

Мой брат несколько лет назад жил в Луцке, и когда я спросил его про кино, он сказал, что в Луцке кинотеатров нет... Вернее есть, но ходить туда не стоит... Это меня очень удивило и расстроило.

Скажите, что-нибудь изменилось за 2 года? Появился ли нормальный кинотеатр с долби сюрраундом, качественным видео, в общем соответствующий мировым стандартам?
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Кино

Повідомлення Black »

Немає. Але планується будівництво кінопалацу найближчим часом.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Re: Кино

Повідомлення Dzek »

Сумніваюсь що на найблищі рокіз з п"ять щось в Луцьку з кіно стане краще. А в те, що побудують новій кінотеатр я мало вірю
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Кино

Повідомлення Black »

Я думаю через кілька років побудують.
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Кино

Повідомлення TUpolev95 »

А не проще ли взять тот же "Промінь" и сделать из него тему, а не строить новый.

На самом деле, однажды хотели так сделать. Кое-кто не разрешил...
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Кино

Повідомлення vladek »

Дик "Промінь" в заставі в Приватбанкові від міської ради, я вже писав в іншій темі, не пам'ятаю де...
Поки не зніметься застава - хер що буде.
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
JAaaa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Пон 17 грудня 2007 р. 21:33
Стать: жіноча

Re: Кино

Повідомлення JAaaa »

якби люди, які заходять інколи в кінотеатр лише для того аби попити пива, погрітися, голосно поспілкуватися про свої проблеми (при чому розповідаючи яка житуха х...., от якби як у фільмі була!!!!) або просто голосно покидати репліки або показати всіляки жести, які побачили в американських дешевих фільмах поводили себе хоч на трошки нормальніше, то я б з задоволенням інколи пішла б подивитися фільм! щось мене не дуже влаштовує дивитися на "веселі" обличчя та слухати голосні коментарі з ненормативною лексикою інших відвідувачів
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Кино

Повідомлення TUpolev95 »

Да ладно! У меня кинотеатр ассоциируется с поп-корном, колой, кучей молодых людей, приличных достаточно. Уж никак не с пивом и матюками. В нормальном кинотеатре (которого в Луцке пока нет) есть и охрана и постоянные наблюдатели во время киносеанса. А фильмов там дешёвых не показывают, а качественные фильмы, пусть и большинство американских, ну так и "Империя Грёз" не на Украине, поэтому смотрим америку :)
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
JAaaa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Пон 17 грудня 2007 р. 21:33
Стать: жіноча

Re: Кино

Повідомлення JAaaa »

TUpolev95 писав:Да ладно! У меня кинотеатр ассоциируется с поп-корном, колой, кучей молодых людей, приличных достаточно. Уж никак не с пивом и матюками. В нормальном кинотеатре (которого в Луцке пока нет) есть и охрана и постоянные наблюдатели во время киносеанса. А фильмов там дешёвых не показывают, а качественные фильмы, пусть и большинство американских, ну так и "Империя Грёз" не на Украине, поэтому смотрим америку :)
это я как раз про сравнение с европейскими кинотетрами, в которых часто бывала. там люди едят поп корн, пьют колу... не представляю к сожелению в нашем кинотеатре такое, даже после реконструкций. или возможно у меня слишком заниженая оценка нашей молодежи
Востаннє редагувалось Пон 24 грудня 2007 р. 19:55 користувачем JAaaa, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Кино

Повідомлення TUpolev95 »

JAaaa писав:это я как раз про сравнение с европейскими кинотетрами, в которых часто бывала. там люди едят поп корн, пьют колу... не представляю к сожелению в нашем кинотеатру такое, даже после реконструкций. или возможно у меня слишком заниженая оценка нашей молодежи
Думаю да :) потому что в РФ молодёжь именно такая и кинотеатры именно такие, про которые я писал. Сомневаюсь, что в Луцке живут аборигены. У меня вообще городская культура и городская молодёжь оставила довольно приятное впечатление :)
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Кино

Повідомлення Black »

Биків хватає. Їх можна розпізнати по чорному набору адідас - куртка, спортивні штани, кроси, в руках пляшка пива (навіть взимку), цибак в роті, часто включена музика в мобільному на всю на вулиці або в маршрутці. Так само такі особи розмовляють по-мобільному в кінотеатрі під час того, як зал переглядає фільм. Про те, щоб телефон поставити на вібро взагалі не йдеться...
TUpolev95, ти не помічав таких?
Аватар користувача
JAaaa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Пон 17 грудня 2007 р. 21:33
Стать: жіноча

Re: Кино

Повідомлення JAaaa »

TUpolev95 писав:
JAaaa писав:это я как раз про сравнение с европейскими кинотетрами, в которых часто бывала. там люди едят поп корн, пьют колу... не представляю к сожелению в нашем кинотеатру такое, даже после реконструкций. или возможно у меня слишком заниженая оценка нашей молодежи
Думаю да :) потому что в РФ молодёжь именно такая и кинотеатры именно такие, про которые я писал. Сомневаюсь, что в Луцке живут аборигены. У меня вообще городская культура и городская молодёжь оставила довольно приятное впечатление :)
это замечательно, что наша моледнжь оставляет именно такое впечатление про себя :) значит молодежь Луцка форевер!!!!) только часто возвращаясь из Европы почему-то становиться обидно...
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Кино

Повідомлення TUpolev95 »

black писав:Биків хватає. Їх можна розпізнати по чорному набору адідас - куртка, спортивні штани, кроси, в руках пляшка пива (навіть взимку), цибак в роті, часто включена музика в мобільному на всю на вулиці або в маршрутці. Так само такі особи розмовляють по-мобільному в кінотеатрі під час того, як зал переглядає фільм. Про те, щоб телефон поставити на вібро взагалі не йдеться...
TUpolev95, ти не помічав таких?
В Луцке нет :) А вот у нас тут таких мильён))) но в кино они не особо ходят, да и если кто будет разговаривать, им делают замечания, иногда довольно "широкие" дяденьки и они затыкаются.

Или может быть я не там гулял?)
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Кино

Повідомлення Kima »

На тому тижні я ходила на "Адмірал" - мені дуже сподобалось! Сам фільм - бомба, в мене вражень дуже багато, в двох реченнях не передати, але крім того публіка була теж досить пристойна. Хоча мені казали що це не ліцензійний запис вони показують, але я не сильно нюанси розрізняю, для мене широкий екран - це вже найбільший еффект. В залі ніхто не ржав і не матюкався. І ще я замітила на своє здивування декілька пар хлопців, я маю на увазі, що думала хлопці не ходять удвох на кіно . Це приємно радує, що культура потроху зростає.
YarikTarik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 24 січня 2017 р. 00:07
Стать: чоловіча

Re: Кино

Повідомлення YarikTarik »

я тоже люблю ходити в кіно, але частіше дома дивлюся
Відповісти