Що ви думаєте про FM-радіостанції,які транслюються на Волині

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Що ви думаєте про FM-радіостанції,які транслюються на Волині

Повідомлення Black »

Деколи хочеться послухати замість mp3 радейко, але постійно включиш, а там якась параша грає. Можу ще слухати радіо Сімя і дім, там трохи української музики крутять і Люкс-ФМ, воно в нас чогочь галіміше,ніж у Львові, дофіга московського шіту крутять. Саме гавно то по Нашому радіо (наше, то вони мають на увазі їхнє чи наше?) - слухати його просто неможливо, доводиться в маршрутках. Були б кошти створив би своє власне радіо, де крутив би українську альтернативну та рок-музику, також польську музику і взагалі закордонну, з російських можна було б запускати лише кілька команд. І ніякої попси! У Львові є таке радейко, котре називається Радіоман. Цого слухати можна майже цілодобово. Взагалі там намагались заборонити російські пісні і передачі по радіо та крутити шансони в маршрутках. Колись була ще там радіостанція Ініціатива, яка теж крутила прикольну музику, а зараз певно змінився власник і почалась херня.

А що ви думаєте з цього приводу?

Це лише моя субєктивна думка, звичайно. Але слухати пісні ні про що чи може про щось, що мені не зрозуміло, на зразок "Бєлоє платьє на счастьє надєла, думала гадала каму какоє дєла" то не для мене.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Згідний -- Радіоман єдине зараз радіо шо можна слухати не плюючись у Львові.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Belamor писав: Згідний -- Радіоман єдине зараз радіо шо можна слухати не плюючись у Львові.


Думав вже антену на дах будинку поставити, щоб воно тянуло. Щось трохи пробивається, а зимою, коли навулиці 20 градусів морозу хороший прийом в стерео-режимі причому більшості львівських і декількох польських радейок.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

можу сказати одне радіо в нас дійсно коричневе і так буде доти, доки весь люмпенпролетаріат не перестане слухати попсу і не почне слухати щось інше. а коли це трапиться не відомо.
Гість

Повідомлення Гість »

Я взагалі радіо не слухаю. і навіть не знаю які там радіостанції та на яких частотах. Ну хіба що слухаю коли в громадському траспорті катаюсь. Всі ті радіостанції та телеканали (переважна більшість) спосіб промивання мозгів і більш нічого.
Аватар користувача
madman
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 18:11
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення madman »

так, так...... я теж радіо не слухаю, бо там нема шо слухати....
а на рахунок "що б я хотів, щоб крутили по радіо":
українські команди (андеграунд)
луцькі звичайно теж
з російського, то полюбому психею :)) ну і ше всякого роду метал....
з забугорного багато чого..... норвежські та шведські групи (у них багато метал-команд кльових) ну і багато чого іншого......

І взагалі, невже існуючі радіо станції не можуть виділити якусь годинку-дві на український андеграунд чи ше на щось цікаве для "іншої частини суспільства" :))
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Згідний, що на радіостанціях Луцька крутять "много і дурного", але це є засоби МАСОВОЇ інформації, тому поки маси це слухають, нічого не зміниться. Нарахунок андеграунду, то тут діє проста арифметика: якщо є 10000 слухачів, 9000 з яких при вмиканні альтернативи переключать радіостанцію, то який самовбивця буде таке пускати???
Якщо хочете зробити своє радіо, то на це великих грошей нетреба! Взагалі радіостанція радіусом дії 7,5 км поміщається на невелику плату. Треба тільки дозвіл в радіочастотнагляді і комп, щоб щось крутити :wink:
Великий плюс Сід ФМ - вони справді намагаються крутити Українську музику, хоча, якщо взяти стаитстику, то слухаю їх не частіше ніж інші радіостанції.
І ще одне, я звичайно розумію, що внас західна Україна, але російська мова така сама іноземна, як і всі інші, тому нетреба тут робити національну дискримінацію. Ніхто не винен, що ви розумієте, про що співають росіяни, і не розумієте, про що фіни(зазвичай теми пісень і текст не відрізняються ні втих, ні в інших). Тому якщо забороняти, то всі іноземні, а не одну рос., як хочуть в Львові! А якщо слухати то і рос. теж.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну "Наше радіо" я б хотів би, щоб заборонили. Ну дуже сильно воно вже вуха ріже. Щось таке чув, що Ющенко давав вказівки на рахунок того, щоб по ТБ і радіо крутили якийсь певний процент укр. музики. І це я вважаю правильно.
Аватар користувача
ScorpionYurka
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 103
З нами з: Суб 04 лютого 2006 р. 11:02
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення ScorpionYurka »

нормального радіо наразі в Луцьку немає
СІД не дотягує, Наше - без коментарів, а Люкс зпопосовивися геть, крутить російські викідиши Фабрики Зірок, дістали вже.
Я радіо не слухаю і не буду, доки не буде нормального, хоча використовую радіо в рекланих цілях ( розміщаю свою рекламу) а шо делать? жізнь така :P
" - нет предела безпределу - "
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

А на якому розміщаєш? Є ж якісь критерії, що розмістив еа одному, а на другому ні.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
ScorpionYurka
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 103
З нами з: Суб 04 лютого 2006 р. 11:02
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення ScorpionYurka »

keepo писав: А на якому розміщаєш? Є ж якісь критерії, що розмістив еа одному, а на другому ні.


Критерій - розмір слухацької аудиторії, яка визначається дослідженням (провожу не я)
" - нет предела безпределу - "
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

ту Юрка
во завернув їдр тв в корінь

радіо не слухаю, не люблю довго перебувати в режимі очікування, що приходиться робити вислуховуючи колиж уже пісняр якийсь вкрутять...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Привикли крутити масковскіх звьозд по радіо... І ще й розкручують і плодять папсятіну в передачах... Скільки можна. По тєліку одні бл..юги голі співають під фанєру. Є люди, які пишуть і музику і тексти і грають, пробитись не можуть... А то дала продюсеру і вже звєзда, полугола співає і знімається в кліпах...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Інколи приємно Радіо Мелодія послухати і то ради старих шлягерів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

black, шо це на тебе так накатило?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти