Сусіди задовбали

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Сусіди задовбали

Повідомлення Belamor »

От що робити? Попалися суіди - не дай Боже кожному. Жаліються, що мол акустика кімнат така, що чути розмови, музику і шум від нас.
Причому я їх абсолютно не чую. Зато вони - наробили собі ремонтів з гіпоскартонних конструкцій без закладання скловати для звукоізоляції. Весь час жаліються.
Причому стукають в стіни і проявляють недовольство. Мало того в "дитячий" час. в 6 вечора в 7 вечора. Тобто навіть не в 22 00 і не серед ночі.
Музику не можна вмикати, говорити треба пошепки. Грозяться всіх "повбивати", правда коли після таких погроз до них в в двері стукаеш, щоб "за базар атветілі" - не відчиняють. Оцей весь тиждень мене ото напрягає. І що робити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Black »

забити на них. в мене теж таке було, тепер не стукають і не приходять. Скажи хай викликають міліцію, якщо заважає.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення SunSeth »

дітей грудних у них немає ? до 22.00 маєш повне право - хай уб"ють себе апстєну гіпсокартонну . :D
В мене теж сусіди, вроді інтелігентні люди, але полюбляють на конченій радіолі, шо хрипить і пердить, на всю катушку, послухати якогось петриненка і чи аббу... і послухати не тільки для себе, а виставити єдину (бо моно програвач) колонку у вікно ! тоді я вмикаю свої gembird 2200 W (PMPO правда) гучніше і починаю грати або у NFSMW або FarCry - вони відразу думають або я по хаті на Еволюшн 8 катаюсь або Третя Світова почалась і свою говнорадіолу прикручують... а так милі люди, але нашо "сракай на пєньок" тобто колонку у вікно...
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Forever_autumn »

дада!
це я так свою сусідку відучувала Брітні і Корнєй слухати на всю
:lol:
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Dzek »

У мене сусіди теж є с приветом.
Полюбляюсь в п"ять годин ранку сваритися, коли всі сплять.
Так саме цікаве те, що вони живуть не на мому стояку, а на тому, що напротів.
І то я можу від іхніх розборок споснутися.
Я питав сусідів навпроти - кажуть шо то капец. Мов би в одній кімнаті з ними.
Вобщем розповідали, що там тати раз чи два на тиждень приїздить з села
і дає піздулей свому синочку-наркоману. І що саме цікаве - її автобус приходить
з самого ранку.
Теж думав їх глушити музикою, але коли взнав, шо то не мої безпосередні сусіди...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення keepo »

Belamor, а квартиру знімаєш чи власна?
якщо музику слухаєш справді на нормальній гучності і не перегукуєшся з дружиною, то всі притензії можуть собі засунути... ну вобщем замісь скловати.
Я зараз знімаю частину будинку - сусіди одні і то вже набридли, як буваємо в батьків, то таке відчуття, що в мурашнику, а це ще цегляний будинок :shock:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Belamor »

Квартира власна. І шумних паті на хаті я не влаштовую. Я взагалі шуму не влаштовую. Просто вдома дивлюся ТВ чи слухаю музику. НЕ думаю, що ЗАГОЛОСНО. ЧИ навіть просто говорю з дружиною чи по-телефону. Я не знаю яким дивом і за якими акустичними феноменами вони то все чують. Я підозрюю, що вони робили в себе ремонт порушуючи всі рекомендації по будуванню гіпсокартонних констркуцій (не давали мінвату чи скловату в пустоти і не давали резинових підкладок під металеві профілі).Бо я їх взагалі не чую. От ніби мертва квартира.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Zed »

Belamor писав: Я підозрюю, що вони робили в себе ремонт порушуючи всі рекомендації по будуванню гіпсокартонних констркуцій
и забей на них. есть у меня соседи такие снизу - двое пи%доватых старикашек которым все не так и все вокруг гавнюки. и ментами нас пугали и ЖЕКом... Пришла тетка с ЖЕКа посмотрела поговорили, все нормально. Бабка видя что результат не в ее пользу под конец ляпнула(типа последний аргумент) - "А вот он, он у нее уже четвертый". мы валялись :lol:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення sashka »

Фігня... Найкращий захисто - то напад... Їх пізданутих грузти нада... Мол вони радіостанцію "Маяк" слухають зранку до ночі і заважають трахатись, мол не стоїть ніфіга під таку музику... , що власне виклакає сімейний дискомфорт... І на них тєлєгі в ЖЕК писати і мєнтовози викликати... Дмаю, що після такої терпії попустяться...
Зображення
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Сусіди задовбали

Повідомлення Gannusya »

а мої сусіди кохані алкопритон розвели. і нічого - живемо, хоча пакості роблю невеличкі, а все ж легше стає. недавно якесь "тіло" с стані нестояння ледве двері не вибило, бо наші двері одразу навпроти їхніх. матюків вписали таких, що сусідка вже зі мною не вітається, те тіло тоже. і алкаши обходять десятою дорогою. велика сила міцного словечка :D
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Відповісти