Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Без договору можуть вигнати і нічого не доведеш, наймач може сказати, що ти безплатно жив. Або взяти гроші за півроку а потім заявити в міліцію, що ти незаконно поселився і тебе вишвирнуть на вулиці і ні в яких судах ти нічого не доведеш. Приходиться надіядись лише на порядність здавачів квартири.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Знайомі розповідали, що кияни, які мають квартири у престижних районах, їх здають, а самі винаймають уже в Житомирі. Суми, що отримують за здачу київських квартир, витачає на оплату найманої житомирської квартири та на безбідне існування протягом місяця, при цьому ніде не працюючи!!  :shock:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

black, сам ремонтував однокімнатну квартиру: ванна(правда не плитка а панелі), кухня, кімната. Кругом рівні потолки, шпалери під фарбу, заміна всого водопроводу, частини сантехніки, каналізації, покраска всього дерев"яного. Єдине, що вікна не міняв. Все разом - 700  уев.
Belamor, доречі без договору аренди більшому ризику підлягають якраз власники, оскільки вигнати таку людину з квартири потім юридично дуже важко і в великих містах, де пару чоловік на такому втратили квартири вже почали заключати договори.
+ якщо орендодавець здає квартиру без договору  він порушує як мінімум 2 закони: ухиляється від сплати податку з прибутку і закон, по якому їх всетаки зобов"язують сам договір заключати...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, sashka, А я маю укладений договір.
І запевняю, що власники ніяких податків не платили.  :D
В договорі написано, що власник не має права частіше ніж раз на місяць зявлятися на квартирі. І Ви думаєте це виконується?
:D  І що мені іти подавати в суд?

P.S.
keepo, от власне, якшо людина вже здає квартиру, то принаймі сантехніку вже б мала поміняти. І викинути 300-500 долл на підготовку квартири до оренди.
Ато в законі, який показав sashka вказано, що якшо квартира  непридатна до життя, то договіо розривається. А от шо в поняття непридатна можна втикнути? Шо постійно тече вода з унітаза і топить сусідів? То хто винен? Орендар чи власник? який навіть не підготував хату для життя?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Belamor, то розривай договір, чого чекаєш???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, шо і успішно зробив. Але в терміновому порядку прийшлося іншу квартиру шукати. Де гарантія, що тут все вері гуд буде?

От і питаю. Чого так галімо в Україні цей бізнес налаштований?
Тре людині пів року покантуватися ... Так вибір білн я вам скажу ...
Не щоб зняв шось типу готеля-квартири як на Заході.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Belamor, можу запенити тебе що в Україні будь-який бізнес поставлений на рейки "срубіть бабло", а все інше пофіг.

Мав не давно цікаво розмову з власникаим серйозної будівельної  фірми. Предметом розмови було замовлення в мене виготовлення прокетної документації (розділи електросвітлення та електрообладнання). Об"єкт - адміністративно-побутовий корпус (2 поверхи + підвал = 42 приміщення) цієж фірми. нарахував я їм  по "бєдності" 2500грн без ПДВ. Вони мені всіляко доводили, що це дуже велика вартість і їм хтось обіцяв це зробти за 500грн.  :) Флаг їм в рукі. В цій ситуації я їм запропонував наступний варіант - вони мені продають будь-яку квартиру в 5 разів дешевшу від ринкової вартості а їм роблю проект за 500грн. На цьому і розійшлись.

Це все до того що всі приблатньонні уроди вважають себе крутими і вищими над іншими. хОчуть мати все за рахунок інших і нічого пи цьому не плативши.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

sashka, це коштує дорожче навіть ніж 2500 грн.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
dotster
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 20 лютого 2007 р. 17:18

Повідомлення dotster »

взагалом, договір оренди по новому закону можливо заключити до 3 років без нотаріального завірення, лише з підписами власником та орендарем. в договорі вказати що всі спори вирішуються в третейскому суді та сторона яка програю суд покриває всі витрати по ньому. Взнос для третейского суду приблизно 1000грн але виносять рішення доже швидко, в більшості випадків з першого засідання, рідко до 1 місяця в залежності від справи. В представляє собою 3 судді - по одному із сторін та третій вибирається 2 вибранними суддями.  Таким чином і регулюйте ринок нерухомості самі і формуйте його. Так само як і в європі - всі суперечки повинні вирішуватись в суді і якщо ви самі не можете захистити свої права то цього ніхто не може зробити. Держава може тільки за допомогою виконавчого органу привести виконання судового рішення.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

На Волині, наприклад, були спроби сформувати третейський суд. Однак, необхідного кворуму суддів так і не знайшлось. Тому вихід - це позов в місцевий суд, хоча цивільні справи там розглядаються іноді роками. До того ж виконання рішень в Україні на досить низькому рівні. В Україні діє лише державна виконавча служба, підпорядкована МІнюсту, і за статистикою не виконується більше половини рішень судів різних юрисдикцій. Вихід - створення приватних виконавчих служб, так як це практикується в багатьох країнах світу. Для даних підприємств це основний вид діяльності, за це вони беруть певний відсоток від суми боргу і тому зацікавлені в примусовому стягненні. Ну, і стягувачу вигідно. Перші кроки в цьому напрямку були зроблені попереднім урядом, зокрема, про це заявляв Міністр Зварич, однак нинішня влада: відповідальний за дану ділянку роботи Міністр юстиції Лавринович, заявив, що створення приватних виконавчих служб на даний час не планується. :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Повідомлення Black »

В 2007 г. в Украине будет выдано 6 тыс. государственных молодежных кредитов на приобретение жилья. Об этом сообщил сегодня министр по вопросам семьи, молодежи и спорта Виктор Корж во время пресс-конференции в президент-отеле "Киевский".

Он уточнил, что кредиты будут предоставляться по линии Фонда содействия молодежному жилищному строительству. Его бюджет на 2007 г. составит 200 млн. грн.

Министр также сообщил, что его ведомством разработаны рейтинговые оценки, которые позволят сделать выдачу кредитов объективной. По данным Министерства семьи, молодежи и спорта уровень рождаемости в семьях, которые воспользовались данной программой кредитования, в 3,7 раза выше, чем в обычных семьях.

"Поэтому мы и дальше будем ее продолжать", - добавил он.

Источник: РБК-Украина
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Повідомлення Belamor »

До сраки то все. Там така корупція шо надіятися не приходиться. Що таке 6 тисяч? піщинка в морі :(
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Повідомлення Black »

Депутати Луцької міської ради затвердили Програму формування житлового фонду – доступне житло на 2008-2009 роки. Головна мета програми – забезпечення реалізації прав громадян з невисоким рівнем доходів на житло, молодих сімей, вирішення їх побутових проблем у відповідності до норм чинного законодавства. Програма передбачає будівництво 72-квартирного житлового будинку. Будівництво проводитиметься за рахунок коштів міського бюджету, коштів інвесторів – фізичних і юридичних осіб. Серед критеріїв досягнення виконання Програми - надання державної допомоги на будівництво доступного житла насамперед молодим сім’ям, одиноким батькам, які виховують одну і більше дітей, працівникам установ і організацій, що фінансуються з бюджету і які перебувають на квартирному обліку при міській раді.

На 25-ій сесії Луцької міської ради депутати після тривалого обговорення затвердили Програму формування житлового фонду соціального призначення на 2008-2009 роки. Мета програми - забезпечення реалізації прав незахищених верств населення на житло, вирішення їх побутових питань поліпшення умов життєдіяльності одиноких батьків, осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших осіб, які потребують поліпшення житлових умов у відповідності до норм чинного законодавства. Вона передбачає будівництво 72-квартирного житлового будинку. Вартість будівництва такого будинку становить орієнтовно 21,4 мільйонів гривень. Будівництво проводитиметься з впровадженням нових технологій з встановленням високопродуктивного сучасного обладнання (встановлення пластикових вікон, в конструкції даху передбачено влаштування утеплюючого прошарку з мінвати тощо). Формування фонду соціального призначення, відповідно до Закону України „Про житловий фонд соціального призначення”, здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також коштів приватних юридичних та фізичних осіб.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення SunSeth »

black писав:Щоб зробити ремонт в однокімнатній квартирі нормальний треба 5000-6000$
Я теж хочу такої трави, як в тебе :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Повідомлення Black »

Ну а скільки треба? Це я по самому мінімуму рахував.
Відповісти