Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Власники квартир, що здаються, несуть мегаприбутки

Повідомлення Belamor »

От чому в Україні так і не розвинулася нормально сфера оренд квартир?
Квартири, які здаються в жахливому стані. Причому хазяї навіть не думають щось ремонтувати, поселяють людей в фактично страшні умови.
Причому у звязку з цінами на житло ціни на оренду дуже високі?
Прибутки за оренду ніяк не оподатковуються. Супер бізнес - здав квартиру в жахливому стані і не дуй собі під вус. Бабло капає. Ціни на нерухомість тільки ростуть. А поселенці - це їх проблеми.
Чому так і не розвинувся нормальний бізнес по оренді? Чому не можна знімати в хорошому стані квартири? Справа навіть не в ціні. Навіть за великі суми найдіть дійсно хороші умови для життя.

Мда ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Єдине, що не оподатковуються прибутки. А умови вже підбираєш сам. Зараз в Луцьку знімати квартиру 150 зелених, в Києві 350. За менше просто не бачу змісту, якби я мав квартиру щоб здавати, то наприклад за 50 баксів в місяць я б її не здавав би взагалі. Бо за ці 50 доларів нічого не купиш. А це ж нерухомість все таки. А вона дорога в усьому світі. Комунальні послуги за однокімнатну квартиру 40 баксів. Ціни вроді і невисокі але зп мінімальна має бути не 400 грн, а хоча б 300 доларів... Моя думка - це не ціни великі, а низькі зарплати. 150$ за оренду житла в місяць, яке коштує 30000$ це нормально.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, ти написав не по темі. Справа не в ціні. Раді Бога - здавайте за 500 долл але щоб там нормально було жити. Щоб не прийшлося крани міняти і все решта.
Просто якшо вже людина здає квартиру, то все одно їй іде чистий прибуток. Як правило люди сплачують і комунальні послуги. Тобто людина, яка здає в оренду - має прибуток чистий нічого при цьому не роблячи. Ніхто не здає квартиру після нормального ремонту (тоді дійсно здавати навіть за 150 жалко). А здають саме сараї (тут навіть про амортизацію говорити смішно).
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Не нада "ляля". Здають і квартири з хорошим ремонтом і особняки. Особняк з ремонтом і меблями десь 600 євро/місяць. Шукати просто треба.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, ти таких багато знаєш? Навіщо спускатися до фрази "шукати просто треба"?

Справа в тому, що просто цей бізнес вигідний людям, бо вони ніфіга не роблячи мають бабло.
Я розумію, що скажеш зараз, що хоч бери - хоч не бери. Але ти мені поясни. Чого в Україні не можна за нормальну платню без проблем зняти квартиру. Без трати часу на пошуки. (Про агентсва я мовчу - взагалі ледарі. Часом в агенстві навіть не знають як виглядає та кватира, і за що питається платити їм місячну вартість оренди? Тільки за то, що вони дали номер телефону людини яка здає? Не виключено, що та людина також дала гроші агентсву)

А в більшості випадків за 150 дол здаються саме сараї. Скрізь порушуються права орендаря.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Дай оголошення "Зніму вмебльовану квартиру з євроремонтом" для початку і побачиш, чи тобі щось запропонують. Я думаю нормальну хату може навіть легше ніж сарай. Наразі попит навіть на "сараї" набагато перевищує пропозицію.
Щоб зробити ремонт в однокімнатній квартирі нормальний треба 5000-6000$, ці гроші (якщо здавати за 150$) будуть відбиватись 4! роки. А ще треба отримати прибуток іпаралельно платити комунальні послуги. А через 4 роки треба буде вже знову робити якийсь хоча б мінімальний ремонт.
Найкращий варіант - брати квартиру в кредит (хоча тут треба буде платити високі відсотки) чи купувати якусь хату, яку можна потім перебудувати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, ну комунальні послуги платять орендарі, як правило. Та й погодся, що просто платити за пусту квартиру, якшо вона простоює також впадло. Тобто людина, яка здає квартиру - все одно має прибуток. Я ж вище написав, що ціна на житло все одно росте неймовірними темпами. Ніхто не говорить про ремонт на 6000 тищ. То ж не стоїть справа заробити неймовірно. Але ж якшо ти здаєш квартиру, то елементарні умови мають бути.
Погодся, що якшо ти вже платиш 150 баксів, то якийсь нещасний сіфон за 30 грн власник може і поміняти хоч кожного місяця.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Belamor,  всі нюанси оренди житла розписані в цивільному кодексі. кажуть багато цікавого написано. спробуй поритися ще там.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

sashka, написано одне а на практиці абсолютно інше - повір мені.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Belamor, читай Глава 59 цивільного кодексу. НАЙМ (ОРЕНДА) ЖИТЛА.
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

sashka, написано одне а на практиці абсолютно інше - повір мені.


http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 5%ED%E4%E0

не повірю. не лініться підписувати договори оренди (найму житла). і не лініться спілкуватися з юристами - вони помужуть у складанні договору.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

sashka,  :D мда. От мені цікаво ... От порушуються твої права і шо ти підеш в суд з тим договором?

Договори дійсно ніби складені грамотно. Тільки від них користі дуже мало.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кожна із сторін договору найму,  укладеного  на  невизначений
строк,  може  відмовитися  від договору в будь-який час,  письмово
попередивши про це другу сторону за один місяць,  а у  разі  найму
нерухомого майна - за три місяці.  Договором або законом може бути
встановлений інший строк для попередження про відмову від договору
найму, укладеного на невизначений строк.


Ти хоч раз від когось чув, щоб його письмово попередили про то?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

sashka, в законі все класно звучить. А ти найди людей власників, які захочуть ці всі умови виконувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ти хоч раз від когось чув, щоб його письмово попередили про то


при підписаному договорі власнику житла в обовязковому порядку прийдеться це робити. Інакше судова тяганина в якій всланик нічого не виграє.

Belamor, розмова є безпредментною.
Зображення
Відповісти