Зарплати на Волині

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Зарплати на Волині

Повідомлення Black »

Вже не перший рік зарплати на Волині одні з найнижчих в Україні... Регіон прикордонний (з Польщею і Білоруссю) траси міжнародні через нашу область йдуть і торгівля непогано розвинена, розмитнюються авто.
В июне средняя заработная плата увеличилась на 6,1% по сравнению с маем до 1 063,59 гривны в месяц.

Так, согласно данным Государственного комитета статистики, самый высокий уровень зарплат зарегистрирован в Киеве, где средняя зарплата составила 1 784,64 гривны, увеличившись на 8,4% по сравнению с маем.

Самый низкий уровень зафиксирован в Волынской области, где средняя зарплата составила 806,68 гривны в месяц, увеличившись на 8% по сравнению с маем.


В чому ж причина? В відсутності великих міст в області? В снобізмі роботодавців? Які думки з цього приводу? :(
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Бо роботодавці знають що попит на роботу перевищує пропозицію, от вони і заганяються. Люди ж не будуть сидіти вдома, підуть і на малу зарплату
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ситуація повинна змінюватися, але от коли це буде?
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Black подає середні дані.
А середнє, то напр. житель Луцька отримує 1000 гривень, якийсь полішук з села - 0 гривень. В середньому отримуємо 500 гривень.

Вся проблема в тому, що жителі поліських сіл не мають роботи, крім грибів, ягод і тому подібне.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

У нас зараз значно зросла різниця в оплаті праці між різними верствами. Раніше керівник підприємства якщо й отримував разів в 5-6 більшу зарплату від прибиральниці, то вже добре.
Зараз же Бондар отримує десь в районі 15000 грн. з/п. Не думаю, що прибиральниці мають там по 2,5-3 тис. грн. От за рахунок невеликої купки людей, які отримують високі зарплати, середній показник в нас дотягує до 800 грн. Якщо ж взяти до уваги основну частину населення, то середня зарплата виявиться ще меншою.
Також слід звернути увагу, що середню зарплату розраховують по cумах нарахувань, а не по реально одержаних грошах. Якщо нараховано тих 800 грн., то людина на руки одержить десь 600 грн. :-(. Якщо ви розбираєтеся в цих питаннях, то можете мене поправити, але, думаю, зі співвідношенням я не сильно помилився.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

При ставці 800 отримувати на руки повинні 660-680... якщо не враховувати внутрішні відрахування підприємства.
Насправді проблема не стільки в тому, що мало отримують люди, скільки в тому, що не показують доходи.
Хто їздив по "багатих" східних регіонах, той мене зрозуміє. Внас живуть непогано, хоча теж не шикують, але там все виглядає ще гірше, ІМНО.
Чому така різниця в ЗП? внас розвинутіший часний бізнес. Народ ганяє за кордон і в ліси по ягод/гриби і тд ітп. На сході - індустріальні підприємства. Доходи їх працівників легше відслідкувати, ніж "вільних" робочих. От і виходить, що вроді отримуємо небагато, а живемо не так і погано.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Black »

Зарплати у регіонах потрохи починають наганяти київські. Видно роботодавці почали розуміти, що багато спеціалістів просто їдуть або в більші міста або закордон працювати.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Саня »

black, то ти просто роботу поміняв, от і зарплата змінилася.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Black »

Ні, я дивився по каналу UBN аналітичну передачу.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Саня »

Немає більшої брехні, ніж статистика.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Kima »

МЕНЕ більше хвилює, ЩО все подорожчало у 1,5 раза, А ДО НОВОГО року мабуть буде у 2 раза, А підвищення зарплати реально не було і не передбачається.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Black »

Крім олії не бачив, щоб щось суттєво подорожчало. Ну ще овочі, бо зараз зима... А так, якщо щось подорожчало то несуттєво. Я витрачаю на харчування не набагато більше ніж раніше, і взагалі їсти треба менше. :)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Kima »

ТА все подорожчало: хліб, МАСло, МОЛОко, КОнсерви - для мене помітно.
КОму треба - хай собі їсть менше, А МЕНі треба більше і щось тепле :) щоб мати більше сил, А ТО якась дохленька останнім часом.
ДОБре їсти, ДОВго спати - БОГ здоровя мусить дати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Black »

ну от масло, мены пачки хватаэ на мысяць. чи 3 вона гривні чи 6 мені якось однаково. це фігня. от те шо все завозиться за євро то дуже дороге. Рахуй автомобіль за 10 тисяч подорожчав на 15 тисяч гривень. оце суттєво. так само якась апаратура. а продукти це таке, я можу зїсти хліб чи кашу чи вермішель без масла, не зїм лишніх жирів, організм собі підтяне з запасів :D
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Зарплати на Волині

Повідомлення Kima »

так, але про автомобіль чи апаратуру із зарплати - больно думати. Обідно що людям з освітою навіть якщо й вдалося влаштуватьись по спеціальності, або навіть людям на державній роботі - доводиться шукати додаткові заробітки, бо на зарплату без якоїсь підтримки прожити неможливо, а якщо ще й сімю утримувати - взагалі не уявляю. МИ якось звикли жити не за можливостями. АЛЕ коли відмовляти собі у покупці кращої косметики, тістечка з подружкою, поїздці до родичів чи друзів і т.п. - здається що відмовляєшся від повноцінного життя. ХОЧа це теж умовно, МОЖна себе переконувати що повноцінність не у цьому, але від повсякденності нікуди не дінешся.
Відповісти