Хто тут до аірганнерів належить?

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Poison »

Стріляєм але дуже рідко і з чужих :D ,в нас в основному рушниці .Але брату аірганеру завжди раді :)
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Black »

Poison писав:Стріляєм але дуже рідко і з чужих :D ,в нас в основному рушниці .Але брату аірганеру завжди раді :)
Poison, це сестра. :)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Kima »

Мені приємно що ви мені раді :) .

В мене не те щоб пропозиція, тільки ідея: мені було б цікаво, не знаю наскільки це може бути цікаво для вас, постріляти не в лісі і не в живих пташечок, а в спортивному справжньому тирі в нормальні мішені. Наприклад в тому що по вул. Клима Савури, там ще магазин зброї, знаєте? Я вже давно там не була, може там багато помінялось, але наскільки я знаю колись там можна було тіпа домовитись про приміщення скажімо для пристрілки зброї. Там є тіри на 10, 25 і 50 м. І я знаю туди номер телефона. Можливо хтось міг би дізнатись про це більш конкретно, якщо звичайно хочете?

А "в основному рушниці" означає, що в неосновному, тобто в когось є і пістолет?
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Zed »

Как куплю новый прицел вплотную озадачусь поисками тира на 50м, надо готовиться к осенним соревнованиям. есть один на 40-м крытый школьный, если его примарафетить то получится ля-ля.

а по поводу природы - привез из киева 3-х железных "птичек", для тренировки в Field Target.
P.S. Кима, а сами из какого инструмента стреляете?
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Kima »

В мене немає особистої зброї. Коли вчилась на 2-му курсі цілий рік вчилась стріляти з пневматичного пістолета на 10м і з спортивного кулями на 25м. З вінтовкі пробувала, але не було кучності і тренер сказав що в такому віці вже тяжко навчитись стріляти професійно, тому що там і стійка складніша і привикати до вінтовкі довше. Діти з 5-го класу лежать і стоять з прикладом. З пістолета в мене получалось і була можливість продовжувати займатись в тірі, але крім того хотілось заробляти гроші і часу невистачало. Нажаль закинула це діло, вже 5 років пройшло, але інтерес остався і при нагоді зрідка стріляю з чого прийдеться.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Zed »

Kima писав:В мене немає особистої зброї.
это до первого похода в нормальный тир. :twisted:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Poison »

Zed якщо ти говориш про той тір де ми були ,то я хочу на днях піти договоритись за "оренду" на пару годин за пару літрів :lol: ,якщо будуть бажаючі пишіть цікаво б було постріляти.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Kima »

А який це нормальний тир?
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Zed »

Kima писав:А який це нормальний тир?
де є можливість поспілкуватись вживу, постріляти із різних видів зброї, ну і звісно потренуватись.
Poison писав: Zed якщо ти говориш про той тір де ми були ,то я хочу на днях піти договоритись за "оренду" на пару годин за пару літрів ,якщо будуть бажаючі пишіть цікаво б було постріляти.
Їду на вихідні в Кременчук, буде підняте питання про офіційну реєстрацію всеукраїнського клубу любителів пневматичної зброї і як перший крок - реєстрація таких осередків на місцях, а тут вже можна і офіційно орендувати тир, взяти над ним шефство, привести його до ладу і нормально стріляти. Такі пиріжки 8)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Poison »

Ось і відбувся перший виїзд на природу невеличким колективом форуму http://www.airgunshop.com.ua/forum/topi ... 1184760333 .Як на мене все пройшло чудово ,правда на слідуючий раз хотілось би зібратись в більшій компанії і з більшою кількістю стріляючих палок :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Kima »

І з меншою кількістю відволікаючих осіб?
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Zed »

Kima писав:І з меншою кількістю відволікаючих осіб?
Кима, ну что за комплексы? всегда приятно, когда прекрасный пол разделяет нашу страсть к прекрасному ;-)
А как сразу парни как павлины распускают перья, и винтовку помогут зарядить, и расскажут и то и се... :twisted: :lol:


ЗЫ. в субботу приезжает телескоп, только ставить его не на что, правильные кольца будут только после новой ствольной коробки на мой БАМ, такова очередность работы у Валента... :cry:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Poison »

Отак завжди то тихо свистиш то низько літаєш :D ,то постав дешеві кольца на стару коробку покі,а то зразу хочеш стріляти і ще й з новим прицілом куркуль :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Poison »

Ось ссилка як потрібно стріляти з нової шведської напівавтоматичної гвинтівки Monsoon http://www.network54.com/Forum/79537/th ... soon+video... ще дещо http://www.umarex-m.ru/catalog.php?id=205&cat=500 і відстріл на офіційному сайті http://www.fxairguns.com/download.asp
Patria o Muerte
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Хто тут до аірганнерів належить?

Повідомлення Zed »

Ну что, за три года аирганерства кой-чего мы достигли конечно :)
Зображення

Весенние всеукраинские соревнования 2010 года по высокоточной стрельбе из пневматического оружия
Зображення

Осенние всеукраинские соревнования 2010 года по высокоточной стрельбе из пневматического оружия
Зображення

ну и по мелочи еще всяких вторых-третьих мест есть за 2007-2009 годы :)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Відповісти