stomatolog u Lutsku

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: stomatolog u Lutsku

Повідомлення alena »

Byla zadovolena robotou stomatologiv y poliklinitsi,wo na vyl.Chexova,a y protezusti zrobulu neyakisno 2zyba (metalokeramika),postavulu shtift ne v kanal,yak potribno,a v desny,y rezylbtati rozpyxla desna i nabravsya gniu,kolu ya zvernylasb do nux za dopomogou,meni skazalu wo v mene zaxvoruvannya desnu i zaproponyvalu likyvatu za sviu raxynok,xocha ya zrobula znimok,na yakomy bylo vurazno vudno problemy,ta we u likar,do yakogo ya zvernylasb piznishe pidtverduv neyakisny roboty,yaky vonu povunni bylu pererobutu za sviu raxynok.Ale wo ya mogla todi vdiyatu protu zgrauku nekompetentnux spetsialistiv,yaki zmovulusya mij sobou.. :evil:
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: stomatolog u Lutsku

Повідомлення Gannusya »

і мене в вівторок жде процедура пломбування :o
боюсь - жахливо. живу в тому ж домі, що й Протезист знаходиться. до них тільки рвати зуби йду, бо років 10 тому в них стався неприємний інцидент, коли помилково вирвали постійного зуба та ще й переднього, та ще й здорового. от я на них образилась, але оскільки виривають вони добре, тому і ходжу при необхідності туди. хоча рік тому знов при наявності знімка пан не-то Леонард Леопольдович, не-то якось схоже, умудрився наркоз не з тої сторони вколоти. добре, що вчасно їм про це сказала, а то знов би без зуба була б :cry:
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Inna24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Вів 11 жовтня 2016 р. 13:57
Стать: жіноча

Re: stomatolog u Lutsku

Повідомлення Inna24 »

Хочу порадити лікарів в стоматології Дентіка - рануше ходила на Суворова та після інцеденту з зламаним інструментом та мовчання про це :evil: (поки не почалося запалення ) почала шукати іншого стоматолога . Такого лікаря зенайшла в стоматології Дентіка на 55 кварталі. Різниця разюча: починаючи від стерильності (все в індивідуальних стерильних пакетах, завершуючи умовами та відношенням до пацієнта. Заплатила за гігієну 400 грн. Все дуже якісно та професійно. Дуже вдячна! P/S/ На відміну від багатьх стоматологів які кажуть ви приходьте ми полікуємо тоді скажите скільки платити ціни є на сайті і вони актуальні кому цікаво http://dentika.com.ua/ :razz:
адміністратора набирала за тел% +380996550057
Oscar82
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Пон 21 листопада 2022 р. 17:36
Стать: чоловіча

Re: stomatolog u Lutsku

Повідомлення Oscar82 »

Так дійсно, знайти таких спеціалістів які будуть в нагоді у будь-який момент це важливо, я якаось шукав про медикаментозний сон і можна знайти в нас у Одесі такіх лікарів для дитини і теж знайшов через статтю здесь, так що думаю дуже добре, що такі статті є і бувають на самі різні теми!
Відповісти