Сторінка 1 з 13

А що у нас з гарячою водою?

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 09:29
keepo
Кажуть воду виключати будуть. Навіть Шиба по цьому поводу виступав. Хто що знає. Діліться інфою.

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 09:30
Black
Як завжди на 1 місяць на профілактику чи взагалі погодинно зроблять??? :shock:

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 13:47
MORRIGHAN
в мене останнім часом вимикають після півночі, давно такого не було. в минулому році якось без профілактики обійшлися, точніше, без довготривалої профілактики - всього 1 тиждень без води сиділи. сподіваюсь, цього року не більше будем...

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 14:03
Sheriff
Найважливіший винахід людства для України та для Луцька зокрема - то водонагрівач!!! Актуальність та необхідність даного пристрою у нашому провінційному хуторку не підлягає жодному сумніву, а рахунки за воду і електроенергію говорять самі за себе...

Водонагрівач не лівач - шоб стояв у кожній хаті! :)

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 14:05
dilayla
Я бачила по місцевому телебаченні інтервю з Лучком, де він заявив, що незважаючи на його намагання цього уникнути у Луцьку теплої води не буде не тільки на все літо, а й під загрозою початок опалювального сезону. Казав, що приїжджали серйозні дяді з Києва і нічого зробити не можна. А вчора казали, що із сьогоднішнього дня виключають теплу воду.

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 14:28
Poison
Ї..нутись трижди в стену і це на фоні того що наш мудак мер :evil: збирається підняти ціни в пять разів ,казали вчора в інтервю по ящику казав :x .Це повний аліс капут :cry:

Додано: Пон 15 травня 2006 р. 15:02
Black
Пішли вони нафіг ті уроди. Десятками років нічого не міняли, гроші сп...ли, все згнило, а тепер ми маємо потерпати... Що за дебілізм, в сусідній Польщі за державні кошти міняють всі труби і ставлять лічильники...

Додано: Сер 17 травня 2006 р. 16:44
GREEN'L-I-N-E'
А що ми можемо зробити? Хіба що тільки лаяти їх всіх.
Нашої думки там на горі і знати ніхто нехоче вони нас там мали десь.......
Я жили в с......ній державі так і будемо жити.

І на скільки я знаю гарячу воду відключають з першого числа наступного місяця...... "інформація недостовірна".

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 09:21
dilayla
В інтерв'ю по радіо якась жіночка (я не почула посаду) сказала, що на даний момент невідомо звідки надходить газ в Луцьк і по якій ціні. З її інтонації було зрозуміло, що того газу давно мало не бути (з 12 травня). Тоді в наших посадовців була би проблема лише одна - зітхати на свою "важку роботу", а за такої ситуації всі запитують про реальний стан в даній проблемі і про майбутнє, а вони (це просто позор) говорять таку несінітницю. Цікаво, що ж все таки вони мають робити, якщо знати такі речі не їх посадові обов'язки і за що отримують з/п?

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 09:35
keepo
Залишається одне - максимальна автономія...

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 10:27
dilayla
keepo, про автономію варто думати цілим будинком, а в нашому будинку була проблема скинутись по 25 грн на кодовані двері, ті хто знімає квартиру також в тому не зацікавлені. А в іншому випадку толку не буде. В мене в будинку сусіди з'єднали лоджу з кімнатою із переплануванням батарей, хто виконував ці роботи так і не зізнались в результаті тепла майже не було у всіх квартирах по їх стороні з 1 по 9 поверх.

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 10:44
sashka
dilayla, відсутність тепла по стояку - це наслідок перепланування централізованої системи опалення. Поймать тих сусідів, які таке зробили, і надавати шкіряним паском по голій попі. :evil: Кулібіни мать їхню.

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 10:59
sashka
А взагалі радянській підхід до витрачання енергоресурсів, а як наслідок і проектування та будівництво житлових і промислових будівель, заклав нам дуже велику свиню. Реально зараз дуже тяжко (а вбільшості випадків - неможливо) зробити повністю автономний багатоквартирний житловий будинок. На це є багато причин. Одна з яких - кошти. Хто, звідки має фінансувати. Друга - нікому з чиновників до цього немає ніякого діла. (Пі@єть, не мішки носити). Третя - технічна можливість самого переоснащення. Їх або не має, або такі що нерентабельні.

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 11:02
Black
Вдома поставити бак на воду, насос і обігрівач електричний і не дути собі нікуда. :)

Додано: Чет 18 травня 2006 р. 11:52
msvsoft
black, правий на всы 100% - 200 $ і коли відключать - тобі по барабану