А що у нас з гарячою водою?

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Belamor »

Зря. Тре було взяти 80. Його можна і боком встановити, якшо жалкуєш місця. А 80 літрів - можна вже і ванну прийняти. І сучасні бойлери і світла багато не беруть. Мій стабільно бере 2 кіловати в день. Як на мене прийнятно.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Саня »

black писав:Днями мають встановити, то вже сподіваюсь стати білою людиною.
Black, а ти що вже геть чорний став? ;-)
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Dzek »

2 BLACK
поздравляю с преобретением.
Давно тут не был, потому и не отписался.
У меня на ванну стоит 50-тилитровый. Достатосно что бы приняли душ два человека,
при желании можно принять ванну. Но это будет затратно по электроэнергие.
На кухню взял 10-литровый, вполне достаточно для того, что бы помыть посуду. Цены
наверно уже не актуальные, так как я ставил 2 года назад.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Встановив 30літровий, замінив усі труби на металопластикові. Вклався в 1000 грн десь. 30 літрів мені вистачає з головою, більше і не треба. Тепер щодня вмиваюсь теплою водичкою, забув про ті кастрюлі на газі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Якщо чинний Луцький міський голова Богдан Шиба не наведе ладу із теплопостачанням 33-го і 40-го мікрорайонів, то фракція БЮТ у міськраді готова ініціювати висловлення градоначальнику недовіри. Серед імовірних кандидатів від БЮТ на посаду міського голови на можливих виборах називають і заступника пана Шиби – Владислава Стемковського. Про це йшлося ввечері вчора, 24 вересня, під час засідання партбюро Луцької міськорганізації ВО «Батьківщина», - повідомляють «Волинські Новини».

Як розповів у телефонному коментарі голова Луцької міської організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт, біло-сердечні налаштовані рішуче. «Були різні позиції з цього питання. Звичайно, член бюро Петро Гоцалюк відстоював точку зору, відому всім – позицію міської ради. Були й інші точки зору. Принаймні, я сказав так: пасажири, які їдуть в автобусі, не повинні знати, як працює двигун. Пасажир повинен їхати, а люди повинні отримувати тепло», - зазначив Григорій Пустовіт.

Пан Пустовіт зізнався: «Я не хочу виправдовувати Кропиву, але й не хочу закривати очі на неефективну роботу в цьому плані міської влади. І я сказав таку фразу: якщо міський голова не вирішує проблем громади, то він сам перетворюється для громади на велику проблему. Якщо своєчасно не буде включено тепло, то я ініціюватиму перед фракцією висловлення недовіри міському голові».

«Хоча рішення бюро не прийняло, але ми звернулися до наших членів виконкому, ми звернулися до керівництва фракції докласти максимум зусиль і переконати нашу міську владу, переконати всіх, кого можна, щоб людям все-таки надали гарячу воду. Якщо ж послуги не будуть надані, то ми вживатимемо всі міри, аби дати належну оцінку бездіяльності тих чи інших посадових осіб», - розповів головний луцький бютівець.

«Міський голова не зустрічався з Кропивою, - говорив, що не хоче говорити з бандитами. І виходило, що гордість міського голови іде за рахунок громади. Тому ми зверталися і до Президента, і Прем’єр-міністра, підтримували звернення до КРУ, до кого завгодно: приїдьте і розберіться, бо наша міська влада виявилася повністю паралізованою і не в стані розібратися в цій ситуації сама. Ми розуміли, що ці звернення – акти відчаю з боку міської влади, але ми їх підтримали», - підкреслив пан Пустовіт.

«Якщо ми говорим про можливі, я підкреслю – не ті кроки, які ми обов’язково зробим, то це є серйозним стимулом для міської влади, аби вона усвідомила, наскільки серйозним є становище. І наскільки вони відповідальні перед тими людьми, перед якими вони просто зобов’язані виконувати покладені на них обов’язки», - розповів Григорій Пустовіт.

За його словами, питання «не ставиться, що ми обов’язково на це підем. Питання ставиться, що дуже велика ймовірність, якщо не буде до кінця зроблено таких кроків (по забезпеченню лучан гарячою водою – «ВН»), ми будемо захищати нашу громаду, впритул до того, що ініціюватимемо висловлення недовіри міському голові».

«Питання кандидата на голову Луцької міської ради було одним із питань порядку денного на засіданні Луцької міської партійної організації. Ще раз підкреслюю – це не пов’язано з можливими достроковими виборами», - зазначив пан Пустовіт.

«Сьогодні ми обговорюємо широке, велике коло кандидатур. Ми готові підтримати і кандидата від демократичних сил, який буде здатен забезпечувати нормальне життя в місті Луцьку», - зізнався головний луцький бютівець.

За словами пана Пустовіта, список претендентів ще не затверджений, адже триває ще обговорення. Серед вірогідних кандидатур під час дискусії називали і заступника міського голови Владислава Стемковського. Також озвучувалися кандидатури лідера фракції БЮТ в облраді Олександра Свириди та очільника біло-сердечної фракції в Луцькраді Юрія Корольчука.

http://volynnews.com/news/government/1706/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Якщо чинний Луцький міський голова Богдан Шиба не наведе ладу із теплопостачанням 33-го і 40-го мікрорайонів, то фракція БЮТ у міськраді готова ініціювати висловлення градоначальнику недовіри. Серед імовірних кандидатів від БЮТ на посаду міського голови на можливих виборах називають і заступника пана Шиби – Владислава Стемковського. Про це йшлося ввечері вчора, 24 вересня, під час засідання партбюро Луцької міськорганізації ВО «Батьківщина», - повідомляють «Волинські Новини».

Як розповів у телефонному коментарі голова Луцької міської організації ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт, біло-сердечні налаштовані рішуче. «Були різні позиції з цього питання. Звичайно, член бюро Петро Гоцалюк відстоював точку зору, відому всім – позицію міської ради. Були й інші точки зору. Принаймні, я сказав так: пасажири, які їдуть в автобусі, не повинні знати, як працює двигун. Пасажир повинен їхати, а люди повинні отримувати тепло», - зазначив Григорій Пустовіт.

Пан Пустовіт зізнався: «Я не хочу виправдовувати Кропиву, але й не хочу закривати очі на неефективну роботу в цьому плані міської влади. І я сказав таку фразу: якщо міський голова не вирішує проблем громади, то він сам перетворюється для громади на велику проблему. Якщо своєчасно не буде включено тепло, то я ініціюватиму перед фракцією висловлення недовіри міському голові».

«Хоча рішення бюро не прийняло, але ми звернулися до наших членів виконкому, ми звернулися до керівництва фракції докласти максимум зусиль і переконати нашу міську владу, переконати всіх, кого можна, щоб людям все-таки надали гарячу воду. Якщо ж послуги не будуть надані, то ми вживатимемо всі міри, аби дати належну оцінку бездіяльності тих чи інших посадових осіб», - розповів головний луцький бютівець.

«Міський голова не зустрічався з Кропивою, - говорив, що не хоче говорити з бандитами. І виходило, що гордість міського голови іде за рахунок громади. Тому ми зверталися і до Президента, і Прем’єр-міністра, підтримували звернення до КРУ, до кого завгодно: приїдьте і розберіться, бо наша міська влада виявилася повністю паралізованою і не в стані розібратися в цій ситуації сама. Ми розуміли, що ці звернення – акти відчаю з боку міської влади, але ми їх підтримали», - підкреслив пан Пустовіт.

«Якщо ми говорим про можливі, я підкреслю – не ті кроки, які ми обов’язково зробим, то це є серйозним стимулом для міської влади, аби вона усвідомила, наскільки серйозним є становище. І наскільки вони відповідальні перед тими людьми, перед якими вони просто зобов’язані виконувати покладені на них обов’язки», - розповів Григорій Пустовіт.

За його словами, питання «не ставиться, що ми обов’язково на це підем. Питання ставиться, що дуже велика ймовірність, якщо не буде до кінця зроблено таких кроків (по забезпеченню лучан гарячою водою – «ВН»), ми будемо захищати нашу громаду, впритул до того, що ініціюватимемо висловлення недовіри міському голові».

«Питання кандидата на голову Луцької міської ради було одним із питань порядку денного на засіданні Луцької міської партійної організації. Ще раз підкреслюю – це не пов’язано з можливими достроковими виборами», - зазначив пан Пустовіт.

«Сьогодні ми обговорюємо широке, велике коло кандидатур. Ми готові підтримати і кандидата від демократичних сил, який буде здатен забезпечувати нормальне життя в місті Луцьку», - зізнався головний луцький бютівець.

За словами пана Пустовіта, список претендентів ще не затверджений, адже триває ще обговорення. Серед вірогідних кандидатур під час дискусії називали і заступника міського голови Владислава Стемковського. Також озвучувалися кандидатури лідера фракції БЮТ в облраді Олександра Свириди та очільника біло-сердечної фракції в Луцькраді Юрія Корольчука.

http://volynnews.com/news/government/1706/
FreeMeh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 04 липня 2008 р. 10:25
Стать: чоловіча

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення FreeMeh »

Пишуть:

Відгомін війни, або чому у Луцьку не має гарячої води?

1942 рік, зима... Сталінград в облозі військ Манштейна і Паулюса.
Продовольство та речі першої необхідності постачаються ночами по кризі через замерзше озеро.
Про гарячу ванну і опалення було смішно й згадувати. Причини на то були тоді очевидні і безпрецедентні.
2008 рік, літо-осінь, Луцьк у вільній Україні. Ворогів вигнали 64 роки тому, а останні покинули її в ’91-му.
На околицях міста не помічено жодного ворожого солдата. Але лучани на початку ХХІ століття, живучи в центрі Європи, лишаються без належного забезпечення гарячою водою. Населення справно платить податки (як це модно говорити у США). В тому числі і за комунальні послуги. А раціональний розподіл цих коштів лежить на плечах наших слуг – чиновників. Про це останні, чомусь призабули.
Так ось, наші слуги повинні вчасно і якісно виконувати свої обов’язки перед панством. На те вони в кабінетах штани протирають і гроші отримують від тих же платників податків, тобто нас з вами.
А прикривати свою безвідповідальність і некомпетентність відмовками про непроплату – це низько. Людей не повинні хвилювати ці питання. Бо вони свою частину угоди виконали, заплативши за надані послуги.
Тому, усі, причетні до подачі гарячої води і опалення в домівки просто зобов’язані забезпечити населення наданням якісних і вчасних послуг. І жодні відмовки про якісь-там непроплати чи недоплати з будь-чиєї сторони смішно й озвучувати.
В обов’язки мера Луцька входить насамперед те, щоб люди, які його обрали, вчасно були забезпечені теплом і гарячою водою, а також іншими суспільними благами.
Йому є над чим працювати, а не піаритись перед виборами.

Пропонується зробити:
1) Відновити подачу гарячої води населенню м. Луцька.
2) Зменшити оплату за гарячу воду з моменту її відновлення на стільки ж днів, протягом яких населення було без послуги.
3) Залучити до вирішення питання найвищі інстанції держави.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Yurez »

Люди на 33-му вже хочуть не відставок, а КРОВІ, причому Кропиви, а не Шиби. А ті політики використовують момент, щоб колоду підтасувати. От сцукі.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Саня »

Кропива - морж. Йому й так добре. Тим більше, що для себе в нього гаряча вода є.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Dzek »

Кропива - мудак, но ещё больший мудак тот "презерватив", который ему эту кательню подарил. А этот "нехороший человек" до сих пор в городе занимает руководящую должность.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Саня »

Завтра має розпочатися опалювальний сезон... Щось слабо віриться, що хоча б до кінця тижня будемо з теплом і гарачою водою з крана.
kasparoff
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 лютого 2007 р. 15:59
Стать: чоловіча

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення kasparoff »

Щоб захистити себе вiд "кропиви" треба ставить бойлер(електронагрiвач).Можна вiдмовитись вiд придбання мобiлки чи нового монiтору.Здоров'я -дорожче!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Бойлер не так і дорого коштує. 600-700 грн. Я давно вже собі поставив і немаю проблем.
Обіцяли 15 пустити воду, а опалення поки ні. Ну але в нас обіцянки не виконуються відразу. Думаю дня через 2 включать. А може і взагалі ні.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Саня »

Бойлером квартиру не нагрієш.
Понаставляють люди електронагрівачів - будуть серйозні проблеми з електроживленням. Та й ціни піднімуть досить відчутно, імхо.
Газового котла поставити в багатоквартирному будинку - не дозволять :-(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

За опалення чималу суму платиш, думаю за електроенергію може навіть і менше було б платити.
Відповісти