Вогні Цитаделі / melodic metal / Тернопіль

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
vulkan1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 02 січня 2009 р. 19:36

Вогні Цитаделі / melodic metal / Тернопіль

Повідомлення vulkan1 »

Назва: Вогні Цитаделі, Огни Цитадели, Lights of Citadel
Стиль: melodic metal
Рік заснування: 2005
Розташування: Україна, Тернопіль
Сайт http://loc.com.ua
В конакті http://vkontakte.ru/club5357622


Історія

Ми зустрілися взимку 2005 року. Репетиції проходили в приміщенні місцевої філії МАУП (велике спасибі адміністрації за те, що пішла на зустріч молодим металістам), а потім житловому будинку. Враховуючи різні музичні смаки учасників роботу розпочали із перегравання музики відомих груп (заставляли бідну дівчинку співати арійську „Волю и Разум” =) ).

Щодо назви гурту, то вона з’явилася не зразу. "Вогні Цитаделі" - це певний символ, внутрішня ідея до якої ми йдемо. Це той прихований вогонь, що палає у серці будь якої людини, яка вміє мріяти, той вогонь, що освячує дорогу життя... це дивне світло, що вечорами мерехтить в бійницях на-пів зруйновної древньої цитаделі – символ давно забутих таємниць.

Зображення

Отож, в результаті довгого „притирання” була створена перша пісня (Initium), яку записали десь наприкінці літа 2005 року.
Далі справи пішли швидше, адже кожен з нас мав власні ідеї і станом на грудень 2005 року в активі гурту було три пісні: Initium, Легенда та Ілюзії, які ми із задоволенням представили на сцені п.к. „Мальви” в рамках Western Metal Session (14 грудня 2005 року і лютому 2006 р.).

Після цих виступів ми гостро відчули потребу у розширенні власного репертуару, чим і зайнялись. Так з’явились дві нові пісні: Привид та Сонячні ворота. 26 жовтня 2006 року гурт виступив у рамках акції під назвою "Українська вечірка".

Зараз приємно і легко згадувати той час, хоч тоді ми самі, напевне, аж занадто серйозно ставилися до того, що робили. Самими приємними звичайно є спогади про співпрацю із нашим першим гітаристом Сергієм (Iron-ом), з яким нажаль змушені були розстатися, після чого деякий час нам допомагав вже інший, не менш талановитий гітарист Вова (Thrаsher).

Зображення

У новому складі нам вдалось виступити лише один раз на Байк з’їзді, що відбувся в серпні 2007 року. Після цього гурт продовжив роботу над новим матеріалом та почав експериментувати над стилістикою (ці експерименти тривають і досі). На превеликий жаль, попри готовність до постійних виступів, через незалежні від нас обставини ми змушені були зробити досить велику перерву, однак, думаю це пішло нам на користь.

На даний час до складу гурту входять: гітарист Роман (Volkmar), клавішник Тарасом (Blaster), барабанщик Тарас (Vulkan), вокалістка Саша (Essenshal) та бас-гітарист Остап. Приємно усвідомлювати, що нові учасники значно урізноманітнили та поглибили звучання колективу. Протягом весни-осені 2008 року нами було переоранжовано весь старий матеріал, створено декілька нових пісень, а також (на радість усім учасникам) остаточно добудовано та повністю обладнано нашу репетиційну базу.

Зображення

Досить тривала пауза та довгий пошук трохи змінив наші музичні смаки і пріоритети. Надіємося, що Ви відчуєте це у нашій музиці.
Що ж, з моменту нашої першої зустрічі пройшло достатньо часу, щоб розібратися що і заради чого ми хочемо робити, наблизитися до того звучання, яке хотіли б мати, а тому ми не особливо переймаємося проблемою визначення власної стилістики. Адже музика це в першу чергу емоція, а вже потім набір звуків чи гармонічних оборотів. Та й кого це зрештою цікавить? Чи не краще просто послухати музику і обійтись без банальних слів? =)


з питань роботи гурту звертатися
icq: 382-974-371
mail: myumbro@gmail.com
tel: 8 0352 40 02 90
beeline 8 068 551 19 79
life 8 093 724 92 11


__

Фото з HEAVY NEW YEAR FEST рок-клуб "Старушка" м. Львів

Зображення

Додано 32 фото з концерту у рок клубі "Старушка" м. Львів, що відбувся 27 грудня 2008 року. Переглянути можна тут
http://loc.com.ua/photogallery.php?album_id=9

photos by: Lost_in_Tears
Відео на пісню "Привид"

Додано відео на пісню "Привид" із концерту, що відбувся 27 грудня 2008 року.

вага: 27,4 mb
розмір: 320x240
тривалість: 4 хв 19 сек.

27 грудня 2008 року
м. Львів
рок клуб "Старушка

камера: Лостік
монтаж: Volkmar


Зображення

Зображення

Зображення


завантажити і переглянути на сайті
http://loc.com.ua/downloads.php?page_id=4

в контакті
http://vkontakte.ru/video-5357622_84311519


__

Вогні Цитаделі у соціальній мережі My Space

Зображення

http://www.myspace.com/vogni

vulkan1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 02 січня 2009 р. 19:36

Re: Вогні Цитаделі / melodic metal / Тернопіль

Повідомлення vulkan1 »

Demo на пісню "Voices"

До Вашої уваги запис на пісню Voices, що увійде в дебютну demo платівку "Initium". Зведення - Юрій Ісаєв. Завантажити та прослухати у режимі on line можна тут

vulkan1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 02 січня 2009 р. 19:36

Re: Вогні Цитаделі / melodic metal / Тернопіль

Повідомлення vulkan1 »

Зображення

Трек Ліст

1. Intro 00:54
2. Привид 4:23
3. Сонячні Ворота 4:24
4. Темним Вогнем 3:39
5. Voices 3:18
6. Хто я 5:08
7. Ілюзії 5:06
8. Initium 6:47

Скачати одним файлом (zip, mp3 ~320 kbit)

Дозволяється і навіть заохочується розповсюдження на будь-яких носіях у некомерційних цілях

Альбом створювали:
Вокал - Олександра Молошек
Гітара - Роман Христинич
Клавіші - Тарас Гайда, Остап Циклиняк
Барабани - Тарас Циклиняк
Бас - Остап Циклиняк
Музика, аранжування – Вогні Цитаделі
Запис – Вогні Цитаделі
Зведення – Юрій Ісаєв, Віталік (ALMe)
Дизайн обкладинки – Дмитро Басюк
Фото - Роман Христинич

Окрему подяку висловлюємо: Віталіку (ALMe), Тарасу Гайді, Вові (Trasher), Сергію (Iron). Без допомоги цих людей дана платівка не була б такою, якою вона є.

Дебютний демо-альбом "Initium” тернопільського metal гурту Вогні Цитаделі є першою концептуально завершеною роботою молодого колективу. Дана платівка підсумовує певний етап у наших творчих пошуках на стику металу та готики. Ми не намагалися чітко витримати матеріал у „канонічних” традиціях якогось окремого напрямку у сучасному металі, а просто „зафіксували” свої експерименти, що ввібрали у себе наші теперішні відчуття, думки та інтереси, чим звільнили свої голови для нових починань та творчих пошуків =). На платівці представлені як важкі так і ліричні акустичні речі, що становитимуть інтерес для любителів мелодичного металу із жіночим вокалом.
Отож, приємного прослуховування.

З повагою, Вогні Цитаделі

Відповісти