Сторінка 1 з 1

У Луцьку відбудеться арт-шоу «Відкрита ніч»

Додано: Сер 03 жовтня 2007 р. 14:01
Basil
Арт-шоу «Відкрита ніч» відбудеться у Луцькому замку в ніч з 5-го по 6-го жовтня. Про мету і завдання акції розповів на прес-конференції міський голова Богдан Шиба, – інформує кореспондент «Волинської правди».
Акція пройде під патронатом очільника міста. Організаторами культурного заходу є Луцька міська рада й управління культури. За планами організаторів, дійство поєднає в собі атмосферу середньовіччя і сучасність. Під час заходу відвідувачі замку зможуть переглянути вітчизняні фільми з колекції кінофестивалів «Відкрита ніч» і «Моє місто - моє життя». Тут виступатимуть гурти «Аут-край», «Резус блюз» і ансамбль старовинної музики «Львівські менестрелі». Свої вироби демонструватимуть і дизайнери.
На думку міського голови, важливим моментом дійства є перегляд кінофільмів. «Розважальні заходи – це дуже добре, але головним є і те, що пропагуватиметься українське кіно. У місті взагалі треба підняти рівень фестивалів – наприклад, класичної музики, взагалі високого мистецтва», – сказав Богдан Шиба.
До слова: відвідувачі заходу зможуть побачити відомих кіномитців – Михайла Іллєнка, Олеся Саніна, Тараса Ткаченка, Сергія Михальчука та інших творчих особистостей.
http://www.pravda.lutsk.ua/?p=3704

Re: У Луцьку відбудеться арт-шоу «Відкрита ніч»

Додано: П'ят 05 жовтня 2007 р. 08:23
Black
Хтось піде на цей захід?