Бумбокс у Луцьку! Як це було?

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Бумбокс у Луцьку! Як це було?

Повідомлення Луцький »

В суботу 2 грудня 2006 р. в пивному клубі "Оболонь" (Кораблик), відбулося дійство якого Луцьк з нетерпінням дуже чекав!
Це був концерт вже відомого вам гурту "БУМБОКС".
Хто казав, що 80 грн. за вхід це дорого як для такої команди, дуже помилявся, так як хлопці дійсно виклались на всі 150 %.
Драйв та енергетика яка панувала в цей вечір була просто на висоті, вся ця суміш взірвалась в серцях шанувальників, і натовп просто ринув до гурту.
Відстань між людьми які там були і гуртом була не більша 1 метра. Оце я розумію контакт між шанувальниками та командою.
Андрій Хливнюк, фронтмен гурту, навіть почав сам заспокоювати всіх цих людей які хлинули в обійми музикантів. Так що повірте сумувати там не прийшлось.
Зал просто ревів, всі хором підспівували під пісні зі старого та нового альбому "FAMILY БІЗНЕС" якого хлопці презентували цього літа, було таке відчуття що кораблик не витримає і його рознесе на шматки.
Коротше кажучи все пройшло на УРА.
Після концерту, всі мали можливість сфотографуватися з хлопцями, вони з радістю підписували плакати і фотографувалися зі своїми шанувальниками...
Ось фото, як все це відбувалось:
дивитись
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Луцький, це вже правильніше...  :D
Інфу розмістив, внизу лінк. Навіть не харить сильно. Сподіваюсь ти не будеш цим зловживати...
А фоток з літературного вечору в тебе раптом нема??? Бо Бумбокс мені взагалі не подобається - примітивщина рідкісна...
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

black, Фоток немає, тому що взагалі туди не попали. Був такий натовп людей що  неможливо було пролізти. А так, де буде щось цікаве, буду викладувати...
Зображення
Відповісти