Концерт Moby в Києві

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Закрито
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Концерт Moby в Києві

Повідомлення Black »

Moby дасть один концерт в Києві в підтримку нового альбому "Hotel", який продовжує давні традиції Moby в створенні еклектичних композицій. Концерт пройде в Києві 12.06.05 в Палаці спорту. Квитки коштують десь в районі 100 грн. Всякі москальські "зірки" деруть за свої концерти значно більше.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора відбувся концерт Moby в Києві. На концерт прийшло близько 9000 осіб. Квитки були від 100 до 500 грн. Розігрівали публіку Estethic education. Під час виступу Moby сталось щось з апаратурою, все полагодили і концерт продовжився. Хто був на концерті пишіть про ваші враження.
Alesandro
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Сер 13 квітня 2005 р. 11:14

Повідомлення Alesandro »

Грав на гітарі так кльово, ніхто б мабуть не міг подумати, я знав що він вміє бо все ж таки він колись захоплювався панк-роком, але не думав що на стільки професійно. Не памятаю після якої пісні він сказав що зараз разом з барабанщиком заграють 30 секунд (шкода що так мало) металу, я приторчав. Все бачив на власні очі бо стояв біля самої сцени, спереду були тільки менти.

На перкусіях теж кльово.
Рухався на сцені так ніби в нього  вічна батарейка в одному місці на стільки живий чувак
був облом бо світло посеред концерту пропало, якісь технічні неполадки вийшов чувак з організаторів став вибачатися - закидали! Хвилин мабуть 10 всі стояли без поняття що буде далі, але дякувати Богу все полагодили і концерт продовжився
Moby вивчив 4 слова українською "я кохаю київ" і "дякую")) то дякую весь час повторював... але так воно звучить ніби "даякую".
Радий що пішов! То було варто потрачених коштів!!!
P.S.http://www.livejournal.com/users/hidden ... 65392.html
Закрито