Фестиваль "Червона Рута"

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Фестиваль "Червона Рута"

Повідомлення Несамовитий »

Потрапив в цьому році на обласний відбірковий тур фестивалю, який відбувся вчора 12 червня. Враження, хочу вам сказати, дуже паскудні. Це я не про музикантів - це про організацію. Сидить велике жюрі, в якому, крім трьох представників дирекції фестивалю, самі лише керівники відділів облдержадміністрації і т.п.. От не зрозуміло мені, як стадо неграмотних(музично) осіб може щось об'єктивно там вирішувати. Навіть неозброєним вухом було чути і оком видно за кого проплачено, а за кого ні.... кого не перебивають, а кого заставляють нервувати.
Про те як валили попсових вокалістів навіть згадувати не хочеться - це просто цирк був. А от з рок-виконавців, наприклад, приймав там участь колектив "Самотня оаза". Їх виступ вирізнявся не лише класними піснями (яких мало бути 3, а дали заспівати лише 2.. хоча дехто і по 4 співав), які слухали всі, навіть з ГАВНЯНИМ звуком, що їм влаштували СРАНІ звукорежисери. Посеред першої пісні починає голосніше за всіх фонити мікрофон чи то гітара і так продовжується всі 2 пісні. Хлопці закінчили виступ і пішли з ненайкращими спогадами. Ні в попередніх конкурсантів, ні в наступних такого не було. Казали мені що так прибирають "неугодних" ... тепер переконався сам.
P.S.: Шановні організатори і технічний персонал,  НЕ МОЖНА БУТИ ТАКИМ БИДЛОМ
Востаннє редагувалось Сер 21 червня 2006 р. 10:14 користувачем Несамовитий, всього редагувалось 1 раз.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

доречі, на першому ряду сиділа дівчина з десятком сережок в лівому вусі .... відразу подумали що це MORRIGHAN (дуже вже вписується під портрет)... але вона писала що блондинка, а тут брюнетка була.... може перефарбувалась ? :)
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Несамовитий, 12 червня сьогодні. Вчора було 11 :-)
Ні, ну то може через те, що я вже пару стопок перехилив. Але ж... Ну точно сьогодні 12.06.2006. Зараз 18:46.
Видно, ти вже більше перехилив чарок.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

значить 11-го.. твоя правда
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти